-
Posts
270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asia_i_bora
-
[B]saJo[/B] gdzie mozna poczytac o prawidlowym uzyciu kolczatki, bo mnie to interesuje...
-
dostałam potwierdzenie, czyli na stawke nie ma ci liczyc? :(
-
będzie stawka przed wystawa?
-
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego jest tak duża różnica w wyglądzie?
asia_i_bora replied to Vogue's topic in Ogar polski
bardziej niewyrównane są gończe, choć popularniejsze... i nie wiem, czy ta popularność sluzy rasie... chyba niekoniecznie.... -
super zdjęcie Barda !
-
zna ktos miejsce gdzie mozna przenocowac z soboty na niedziele z psem?
-
Tylko częściowe wyniki: PSY klasa szczeniąt 1903 ELMO Herbu Węszynos klasa młodzieży 1904 ARES Gończy Mazowiecki - oc bdn, lokata IV 1905 DOBOSZ Herbu Węszynos - oc bdb, lokata III 1906 DRYF Herbu Węszynos - oc dosk, lokata II 1907 ULISES Kłusująca Sfora - lokata I, doskonała, Zw. Młodzieży klasa pośrednia 1908 BUKER Prima Goniec 1909 RASZKO Sirius klasa otwarta 1910 AGENT Park Welski - lokata I, doskonała 1911 AMOR Cnotliwy Nos - nb 1912 BARD Park Welski -nb 1913 FRED Czarnowski Trop - lokata III 1914 TYMON Sirius - oc bdb, lokata II klasa użytkowa 1915 AMOR z Elklandu - lokata II, bdb 1916 MORUS Rumcajsowe Obejście - lokata I, bdb klasa championów 1917 AS-MOL z Kosmalanki - lokata II 1918 BOROWY Herbu Węszynos - lokata III 1919 RELAKS Hulaj Dusza - lokata I, doskonała, CWC, NDPwR, BOB, BIS Ras Polskich SUKI klasa szczeniąt 1920 CNOLTA Olfactus klasa młodzieży: 1921 AKCJA Gończy Mazowiecki - doskonała 1922 AKSA Gończy Mazowiecki - doskonała 1923 ANGEL Gończy Mazowiecki - lokata III, doskonała 1924 BORA Piękna Wieś - doskonała 1925 CARMEN Park Welski - doskonała 1926 DOLINA Herbu Węszynos - lokata I, doskonała, Zw. Młodzieży, NJwR 1927 OLSZA Sfora Grzymały - nb 1928 OLZA-DORA Sfora Grzymały - nb 1929 RABA z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, doskonała klasa pośrednia 1930 HUBA Reflatus 1931 ROSICZKA Sirius klasa otwarta 1932 BONA Park Welski - lokata I, doskonała, CWC, NDSwR 1933 BURZA Wilczy Pazur - lokata III 1934 CZERTA Cnotliwy Nos 1935 KNIEJA Goniec Pomorski 1936 PUMA Rumcajsowe Obejście 1937 STRUNA Herbu Odyniec 1938 TREWI z Cuplowej Górki 1939 TURÓWKA Sirius - lokata IV klasa uzytkowa 1940 BOJKA Wilczy Pazur 1941 KRYZA z Beskidzkiego Matecznika - nb 1942 ORAWA Kłusująca Sfora 1943 PSOTA Kłusująca Sfora - lokata I, doskonała, CWC klasa weteranów: 1944 AKCJA Goniec Pomorski 1945 BAJKA Goniec Pomorski
-
widziałam kilka psów, które były nie zgłoszone, ja sama weszłam bez sprawdzania zaświadczenia o zdrowiu psa, ale wiem, że znajomych pies musiał zostac za bramką, więc to wszystko zalezy. Wystawcy wchodza za darmo, wiec jak bedziesz mial psa to nie zapłacisz :) ale za parking chcą 20 zl !
-
to nie przełamany grzbiet, po prostu on ma duzo skory na karku i jak podniosl leb to mu sie ona zsunela ;) niektore goncze maja to samo... ja proponuje bys ustawila sama psa wspolnie z osoba towarzyszaca i jak pies wg was bedzie ladnie stal to ok. Ja tak ze swoja sunią robiłam :) poza tym jutro wystawa w Wawie i ogarow jest 20, wiec mozna sie poradzic na zywo :) choc pewnie wystawiacie sie skoro jestes z Wawy ;)
-
a czy ja z Borą mogę przyjechać?
-
widać, że pies raczej stoi jak chce, tyllo łeb wyciąga... ale to taka rasa, niech stoi naturalnie.
-
proszę bardzo : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/18/a24ae2fb174b02bb.jpg[/IMG][/URL]
-
niech stoi po prostu jak mu wygodnie, łapy przednie rónoloegle do siebie na prosto i tylne to samo... ale naprawdę mało kto ustawia ogara... sama mozesz przeciez ocenic, czy pies stoi ladnie, czy nie. W kazdym razie jakis ustalonych regul nie ma... a zdjęcia poszukam!
-
wydaje mi się, że wielu wystawców nie ustawia psów, często stoją tak jak się zatrzymują z kłusa ;)
-
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
don't worry :buzi: wszyscy trzymamy kciuki :kciuki: -
super foty:cool3: a spacer trzeba powtórzyc, jak dla mnie, jak i dla Tomo lepszy byłby w wersji chodzonej :evil_lol:
-
można prosić o wyniki BOG VI i BIS Ras Polskich?
-
jeśli czarny, to raczej jest to gończy polski, no, albo słowacki, ale to mało prawdopodobne... wrzuce to na forum gończego i ogara.
-
[quote name='amster']W tej chwili niczego nie mogę obiecać, proszę zadzwonić jutro po 17 do oddziału. Jeżeli byłyby jakieś problemy to proszę zgłosić się na wystawie do sekretariatu. Co do telefonu, to oznacza, że nikogo w oddziale nie ma.[/quote] dziękuje bardzo! :)
-
tak, na pewno, urodziła sie 25.03.2006, a a zatem ma 15 miesiecy i tydzien... ale bede probowala. tylko jest cos dziwnego, bo po 2 sygnalach jest dzwiek jakby ktos odebral i dzwiek faxu... a czy bede mogla wystawic ja jednak w posredniej?
-
mam problem, dotyczacy tej wystawy, mianowicie zgłaszalam suke do posredniej, takiego dostałam maila z potwierdzeniem zgloszenia, ale poczta przyszlo potwierdzenie zgloszenia do klasy mlodziezy i tak tez numerek... a do oddzilu dodzwonic sie nie moge, co teraz?
-
mam problem, nie mogę się dodzwonić do Gorzowa, a zaszła jakas pomylka - zgłaszalam suke do posredniej, takiego dostałam maila, ale numerek przyszedl poczta na mlodziez... a ja chciałam w posredniej... co mam zrobic?
-
[quote name='daga10011']a ja mam taka prosbe-choc nie wiem czy to mozliwe..czy nie daloby sie w pierwszym poscie zamiescic wszystkich sedziow tu taj ocenionych z linkiem do opinie o nich????????Wiem ze to pewnie niewykonalne:oops: ale jak sie szuka opini o danym sedzim to sie nie chce kopac przez 160 stron:oops:[/quote] przeciez jest taka opcja[B] przeszukaj ten watek[/B], wiec w czym problem?:roll:
-
gończy polski, doberman, border collie i wilczak czechosłowacki....
-
kąpię co pół roku, a jak się wytarza w czyms cuchnacym to wtedy tez, ale preferujemy kapiele jeziorne :D