Jump to content
Dogomania

asia_i_bora

Members
  • Posts

    270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia_i_bora

  1. myślę, że też :] zważywszy na to, że nigdy jej nie szarpałam, tylko pokazywałam delikatnie, że nie tędy droga. a egzamin zdaje sie w wiekszosci na odpietej smyczy, wiec nie mialam nad nia kontroli lancuszkowej. Ona po prostu lubi pracowac ze mna.
  2. szkolę pozytywnie, na smakołyk, Na czas przygotowania do egzminu PT używałam łańcuszka do lekkich korekt. Skutek? Ocena doskonała i pierwsze miejsce na 15 psów :)
  3. zdecydowanie na codzień obroża, ale na rower - szeleczki :)
  4. a sedziego ktorej grupy?
  5. [quote name='PARSONRK'][URL]http://forum.polskigonczy.avx.pl/viewtopic.php?t=655[/URL] gończe [URL]http://forum.polskigonczy.avx.pl/portal.php[/URL] ogary[/quote] to wiem, jestem stałym bywalcem tamtego forum:eviltong: tylko nie mogę się doprosić o wyniki gonczych w finalach;)
  6. to przykre :( szybkiego wygojenia paluszka i jak najkrótszej cieczki...
  7. a jak poszło gończym polskim i ogarom?
  8. są jeszcze miejsca?
  9. Unowa galeria na 7 stronie?! nie może być!!!
  10. [B]Marysia_i_gończy[/B] a faktycznie:) naprawiłam błąd;)
  11. dziękujemy po stokroć - za spędzony czas, no i przepiękne (jak zawsze) foty (pomimo pewnych niedogodnień;) )!:loveu: Chyba nadal trwam w fazie euforii - jak ja zasnę?!:eviltong: [quote name='Tollerka']Jak zwykle boskie fotki :loveu: Bora jest prawie tak piękna jak Una :lol: (Jakby ktoś nie wiedział to jest megakomplement :eviltong:)[/quote] dziękuję za Borę;)
  12. to bardzo się cieszę, bo ostatnio nie mam za wielu fot Borsuka :)
  13. [quote name='gochgoch'][FONT=System]czy to znaczy Asiu, że się już spotkałyśmy? :p[/FONT] [FONT=System]gratulujemy super wyników.. pewnie sie spotkamy jutro, albo w przyszłym tygodniu i sobie pogadamy![/FONT] [FONT=System]dzięki za odwierdziny!!! pozdrawiamy!!!:multi:[/FONT][/quote] no i dopadłaś mnie :evil_lol: Hugo na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na fotach :) na jednej focie sam się nawet pieknie wystawił, więc pokaż się z nim na jakiejś wystawie:loveu: słusznie ten labek z Twojej grupy się ślinił, bo następnego dnia Bora dostała pierwszą cieczkę:cool3: niestety mamy dłuuuuuugą przerwę.....:-(
  14. my też chodzimy do pana Lisieckiego:loveu: i mamy zajęcia po was:razz: mój psiak to Bora (gończy polski), podobno pies ciężki do szkolenia:p (tak usłyszałam, gdy przyszliśmy na pierwsze zajęcia przedszkolne jeszcze) przedszkole skończyłysmy z wyróżnieniem:loveu: a teraz na zajęciach, wraz z Tulą(czarną labradorką), wyprzedzamy całą grupę, a wszyscy śmieją się z maslanego spojrzenia Boraka, gdy patrzy na kiełbaskę lub pilkę:P pozdrawiamy radośnie i może do przyszłego spotkania:)
  15. [quote name='JinnyAl'] To już 3 suczki by były! Suuuper! DRAKA, BORA i ROSA :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cudownie:loveu: :loveu: :loveu:
  16. [SIZE=5][COLOR=yellow]Serdeczne gratulacje!!!!:laola: [/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='musia']Asia :) Poniżej masz link do uniwersalnego zgłoszenia na wystawę. Wypełnić wysłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf"]http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf[/URL] szczenięta płacą 20 zł. podejrzewam , że Baby też. Klubówki zaczynają się od [B]11.00[/B][/quote] dzięki wielkie :)
  18. dzięki:) a jak to wygląda z tymi zgłoszeniami? Muszę zadzwonić do oddziału związku w Bytomiu i zapytać się, czy będzie? Czy jak? bo ja się kompletnie na tym nie znam...:roll:
  19. My planujemy pojechać:) Tylko nie wiem, czy będziemy się wystawiać, bo Bora nie będzie miała pół roku:( A nie wiem, czy klasa baby bedzie... A do kiedy są zgłoszenia(tak jakby jednak ta klasa baby byłaby)?:)
  20. [quote name='KUMPELka']Marysiu, Broń Boże nie miałąm na myśli pisząc o Borze - grubaska, że rzeczywiście jest gruba :-( Chodziło mi o to, żę to jeszcze szczeniaczek i one wszystkie są nie tyle grube co takie... ciężkie :roll: - proszę nie zrozumcie mnie źle :oops: Ja uwielbiam ten okres w wieku psa kiedy z takiej kuleczki przeistacza się w pięknego psa o idelanych proporcjach :loveu: Bora jest pięknym psem, wspaniale umaszczonym i mam nadzieję, że zobaczę ją na klubówce w Świerklańcu (oczywiście o Unę się nie pytam bo to chyba oczywiste, żę tam będziecie :multi: ) Przepraszam asiu jeżeli cię uraziłam :-( :-( :-([/quote] Oj, nie jestem zła:evil_lol: Zobaczymy się tak na 75%, a jak by była klasa baby to było by idealnie, a jak nie to chociaż poznamy wspaniałe ogarzo-gończe towarzystwo:loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='Marysia_i_gończy'][B]asiu[/B] możesz być z niej dumna!! :loveu: :loveu: :loveu: Dla nas przedszkole to była droga przez mękę :lol: Brat Bory, Atos, to też kawał psa - ale jest przy tym bardzo proporcjonalny i nie sprawia wrażenia ciężkiego :) [/quote] Jestem:loveu: Tylko gdyby nie siałą takiej paniki jak widzi p. Lisieckiego byłoby cudownie:) TO bardzo się cieszę tym Atosem, i mam nadzieję, że z Bory także łądny psiak wyrośnie:razz: A czy mogę pojechać na klubową we wrześniu, choć dopiero tydzień pozniej bedziemy miały to wymagane pół roku?
  22. [quote name='Marysia_i_gończy']Hej [B]Asiu[/B] :) Dziękuję za odpowiedź Jance :)[/quote] Nie ma za co:cool3: [quote name='Marysia_i_gończy'][B]asiu[/B] i ja dziękuję za spacerek! Miło było zobaczyć drugiego gończaka :smile::smile::smile: Ja też im mówiłam, że Bora nie jest gruba! W biegu jej nawet troszkę żeberka prześwitywały - ale to pies innego typu niż Una, potężniejszy, o grubszej kości. Do tego ma kompletnie inny charakter, jest taka spokojna, ładnie się skupia na pańci... fajnie się dogadujecie :smile: :smile:[/quote] Wtedy była najedzona po prostu:evil_lol: Ale żeberka jej często widać. Jest to jeden ze szczuplejszych psów w przedszkolu i jest pokazywana jako wzór:loveu: Bo niektóre psy są strasznie przejedzone:shake: Myslę, że trochę do Nefryta będzie podobna(w końcu ten sam ojciec), a Nefryt to kawał chłopa:razz: Tyle, że niski:lol: A dogadywać się staramy, wszystkie komendy jak na razie wychodzą nam dobrze u p. Lisieckiego i czasem nas chwali, że ładnie pracujemy:loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='Janka'] Ech… Ja mam dwa suczki i One ze sobą się dogadują, ale z innymi psami bywa różnie… Mam takie głupie pytanie. Napisałaś, że Unie Bora na początku się niezbyt spodobała, a później razem biegały. Jak tego dokonałaś? Proszę, zdradź sekret :)[/quote] Ja mogę zdradzić sekret Marysi:cool3: Mianowicie obie chodziły równolegle w pewnej odległości od siebie na smyczach, jak już się trochę oswoiły to spuściłam Borę ze smyczy, żeby sprawdzić, czy nie zacznie Uny zaczepiać, a gdy szła w miarę spokojnie, zachowując dystans to Una także została spuszczona:razz: Una raczej ignorowała Borę, póki ta do niej się nie zbliżała zanadto:evil_lol: Bo Bora chodziła krok w krok za Unką:loveu:
  24. [B]Marysiu i Uno:) baaaaardzo dziękuję za spacer(i Bora też:)), nie zaczął się sympatycznie, ale co tam. Wiedziałam na co się piszę;) [/B] [B]Bora jak wróciła tak padła na płytki i spała:evil_lol: [/B] [B]Piękne te zdjęcia, bardzo piękne:) Miło tak znajomy pyszczek zobaczyć...:loveu: [/B] [B]Mnie się ona już tak mało szczenięca wydaje, ale co tam, ja po prostu już do niej przywykłam:lol: [/B] [B]Tak, Bora ma dużo podpalania. Mnie się zarówno takie gończe podobają, jak i takie prawie całe czarne jak np. ostatnio widziany przeze mnie Nefryt :cool3: [/B] [B]Bora nie jest gruba!!! Ona po prostu jest bardziej masywnym gończym, niż Una:) [/B] [B]pozdrawiamy i pędzimy na wieczorny spacerek:)[/B]
  25. jakie słodziachy:loveu: :loveu: :loveu: a kiedy Demo będzie już w swoim nowym domku? mam nadzieję, że zapoznamy się z nim kiedyś:razz: może warto dać jakiś namiar nowym właścicielom na poznańskie gończe? albo niech ci właściciele zalogują się na dogo:evil_lol:
×
×
  • Create New...