-
Posts
270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asia_i_bora
-
myślę, że też :] zważywszy na to, że nigdy jej nie szarpałam, tylko pokazywałam delikatnie, że nie tędy droga. a egzamin zdaje sie w wiekszosci na odpietej smyczy, wiec nie mialam nad nia kontroli lancuszkowej. Ona po prostu lubi pracowac ze mna.
-
szkolę pozytywnie, na smakołyk, Na czas przygotowania do egzminu PT używałam łańcuszka do lekkich korekt. Skutek? Ocena doskonała i pierwsze miejsce na 15 psów :)
-
zdecydowanie na codzień obroża, ale na rower - szeleczki :)
-
a sedziego ktorej grupy?
-
[quote name='PARSONRK'][URL]http://forum.polskigonczy.avx.pl/viewtopic.php?t=655[/URL] gończe [URL]http://forum.polskigonczy.avx.pl/portal.php[/URL] ogary[/quote] to wiem, jestem stałym bywalcem tamtego forum:eviltong: tylko nie mogę się doprosić o wyniki gonczych w finalach;)
-
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
to przykre :( szybkiego wygojenia paluszka i jak najkrótszej cieczki... -
a jak poszło gończym polskim i ogarom?
-
są jeszcze miejsca?
-
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
Unowa galeria na 7 stronie?! nie może być!!! -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[B]Marysia_i_gończy[/B] a faktycznie:) naprawiłam błąd;) -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
dziękujemy po stokroć - za spędzony czas, no i przepiękne (jak zawsze) foty (pomimo pewnych niedogodnień;) )!:loveu: Chyba nadal trwam w fazie euforii - jak ja zasnę?!:eviltong: [quote name='Tollerka']Jak zwykle boskie fotki :loveu: Bora jest prawie tak piękna jak Una :lol: (Jakby ktoś nie wiedział to jest megakomplement :eviltong:)[/quote] dziękuję za Borę;) -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
to bardzo się cieszę, bo ostatnio nie mam za wielu fot Borsuka :) -
[quote name='gochgoch'][FONT=System]czy to znaczy Asiu, że się już spotkałyśmy? :p[/FONT] [FONT=System]gratulujemy super wyników.. pewnie sie spotkamy jutro, albo w przyszłym tygodniu i sobie pogadamy![/FONT] [FONT=System]dzięki za odwierdziny!!! pozdrawiamy!!!:multi:[/FONT][/quote] no i dopadłaś mnie :evil_lol: Hugo na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na fotach :) na jednej focie sam się nawet pieknie wystawił, więc pokaż się z nim na jakiejś wystawie:loveu: słusznie ten labek z Twojej grupy się ślinił, bo następnego dnia Bora dostała pierwszą cieczkę:cool3: niestety mamy dłuuuuuugą przerwę.....:-(
-
my też chodzimy do pana Lisieckiego:loveu: i mamy zajęcia po was:razz: mój psiak to Bora (gończy polski), podobno pies ciężki do szkolenia:p (tak usłyszałam, gdy przyszliśmy na pierwsze zajęcia przedszkolne jeszcze) przedszkole skończyłysmy z wyróżnieniem:loveu: a teraz na zajęciach, wraz z Tulą(czarną labradorką), wyprzedzamy całą grupę, a wszyscy śmieją się z maslanego spojrzenia Boraka, gdy patrzy na kiełbaskę lub pilkę:P pozdrawiamy radośnie i może do przyszłego spotkania:)
-
[quote name='JinnyAl'] To już 3 suczki by były! Suuuper! DRAKA, BORA i ROSA :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cudownie:loveu: :loveu: :loveu:
-
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[SIZE=5][COLOR=yellow]Serdeczne gratulacje!!!!:laola: [/COLOR][/SIZE] -
[quote name='musia']Asia :) Poniżej masz link do uniwersalnego zgłoszenia na wystawę. Wypełnić wysłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf"]http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf[/URL] szczenięta płacą 20 zł. podejrzewam , że Baby też. Klubówki zaczynają się od [B]11.00[/B][/quote] dzięki wielkie :)
-
dzięki:) a jak to wygląda z tymi zgłoszeniami? Muszę zadzwonić do oddziału związku w Bytomiu i zapytać się, czy będzie? Czy jak? bo ja się kompletnie na tym nie znam...:roll:
-
My planujemy pojechać:) Tylko nie wiem, czy będziemy się wystawiać, bo Bora nie będzie miała pół roku:( A nie wiem, czy klasa baby bedzie... A do kiedy są zgłoszenia(tak jakby jednak ta klasa baby byłaby)?:)
-
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[quote name='KUMPELka']Marysiu, Broń Boże nie miałąm na myśli pisząc o Borze - grubaska, że rzeczywiście jest gruba :-( Chodziło mi o to, żę to jeszcze szczeniaczek i one wszystkie są nie tyle grube co takie... ciężkie :roll: - proszę nie zrozumcie mnie źle :oops: Ja uwielbiam ten okres w wieku psa kiedy z takiej kuleczki przeistacza się w pięknego psa o idelanych proporcjach :loveu: Bora jest pięknym psem, wspaniale umaszczonym i mam nadzieję, że zobaczę ją na klubówce w Świerklańcu (oczywiście o Unę się nie pytam bo to chyba oczywiste, żę tam będziecie :multi: ) Przepraszam asiu jeżeli cię uraziłam :-( :-( :-([/quote] Oj, nie jestem zła:evil_lol: Zobaczymy się tak na 75%, a jak by była klasa baby to było by idealnie, a jak nie to chociaż poznamy wspaniałe ogarzo-gończe towarzystwo:loveu: :loveu: :loveu: -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[quote name='Marysia_i_gończy'][B]asiu[/B] możesz być z niej dumna!! :loveu: :loveu: :loveu: Dla nas przedszkole to była droga przez mękę :lol: Brat Bory, Atos, to też kawał psa - ale jest przy tym bardzo proporcjonalny i nie sprawia wrażenia ciężkiego :) [/quote] Jestem:loveu: Tylko gdyby nie siałą takiej paniki jak widzi p. Lisieckiego byłoby cudownie:) TO bardzo się cieszę tym Atosem, i mam nadzieję, że z Bory także łądny psiak wyrośnie:razz: A czy mogę pojechać na klubową we wrześniu, choć dopiero tydzień pozniej bedziemy miały to wymagane pół roku? -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[quote name='Marysia_i_gończy']Hej [B]Asiu[/B] :) Dziękuję za odpowiedź Jance :)[/quote] Nie ma za co:cool3: [quote name='Marysia_i_gończy'][B]asiu[/B] i ja dziękuję za spacerek! Miło było zobaczyć drugiego gończaka :smile::smile::smile: Ja też im mówiłam, że Bora nie jest gruba! W biegu jej nawet troszkę żeberka prześwitywały - ale to pies innego typu niż Una, potężniejszy, o grubszej kości. Do tego ma kompletnie inny charakter, jest taka spokojna, ładnie się skupia na pańci... fajnie się dogadujecie :smile: :smile:[/quote] Wtedy była najedzona po prostu:evil_lol: Ale żeberka jej często widać. Jest to jeden ze szczuplejszych psów w przedszkolu i jest pokazywana jako wzór:loveu: Bo niektóre psy są strasznie przejedzone:shake: Myslę, że trochę do Nefryta będzie podobna(w końcu ten sam ojciec), a Nefryt to kawał chłopa:razz: Tyle, że niski:lol: A dogadywać się staramy, wszystkie komendy jak na razie wychodzą nam dobrze u p. Lisieckiego i czasem nas chwali, że ładnie pracujemy:loveu: :loveu: :loveu: -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[quote name='Janka'] Ech… Ja mam dwa suczki i One ze sobą się dogadują, ale z innymi psami bywa różnie… Mam takie głupie pytanie. Napisałaś, że Unie Bora na początku się niezbyt spodobała, a później razem biegały. Jak tego dokonałaś? Proszę, zdradź sekret :)[/quote] Ja mogę zdradzić sekret Marysi:cool3: Mianowicie obie chodziły równolegle w pewnej odległości od siebie na smyczach, jak już się trochę oswoiły to spuściłam Borę ze smyczy, żeby sprawdzić, czy nie zacznie Uny zaczepiać, a gdy szła w miarę spokojnie, zachowując dystans to Una także została spuszczona:razz: Una raczej ignorowała Borę, póki ta do niej się nie zbliżała zanadto:evil_lol: Bo Bora chodziła krok w krok za Unką:loveu: -
Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!
asia_i_bora replied to Marysia_i_gończy's topic in Galeria
[B]Marysiu i Uno:) baaaaardzo dziękuję za spacer(i Bora też:)), nie zaczął się sympatycznie, ale co tam. Wiedziałam na co się piszę;) [/B] [B]Bora jak wróciła tak padła na płytki i spała:evil_lol: [/B] [B]Piękne te zdjęcia, bardzo piękne:) Miło tak znajomy pyszczek zobaczyć...:loveu: [/B] [B]Mnie się ona już tak mało szczenięca wydaje, ale co tam, ja po prostu już do niej przywykłam:lol: [/B] [B]Tak, Bora ma dużo podpalania. Mnie się zarówno takie gończe podobają, jak i takie prawie całe czarne jak np. ostatnio widziany przeze mnie Nefryt :cool3: [/B] [B]Bora nie jest gruba!!! Ona po prostu jest bardziej masywnym gończym, niż Una:) [/B] [B]pozdrawiamy i pędzimy na wieczorny spacerek:)[/B] -
jakie słodziachy:loveu: :loveu: :loveu: a kiedy Demo będzie już w swoim nowym domku? mam nadzieję, że zapoznamy się z nim kiedyś:razz: może warto dać jakiś namiar nowym właścicielom na poznańskie gończe? albo niech ci właściciele zalogują się na dogo:evil_lol: