[quote name='tessa']witajcie, mam szczeniaka rasy entlebucher z ktorym byc moze wybiore sie na wystawe w poznaniu w listopadzie. ale nie mam zadnego doswiadczenia i nie mam pojecia jak przygotowac psa, jak nauczyc postawy, jak powinien sie ruszac itp. przeczesuje teraz dogomanie w poszukiwaniu inf. ale moze polecicie jakas ksiazke, strone w necie na ten temat :p ?[/QUOTE]
we wrześniu będzie wystawa u was przecież, to przejdź sie i zobacz jak wystawiają psy, jak wystawiaja Twoja rase. Albo skontaktuj się z hodowcą, na pewno pomoże :razz: