Jump to content
Dogomania

asia_i_bora

Members
  • Posts

    270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia_i_bora

  1. wysłałam maila już w zeszłym tygodniu i potwierdzenia na maila nie dostałam :/
  2. [quote name='tessa']witajcie, mam szczeniaka rasy entlebucher z ktorym byc moze wybiore sie na wystawe w poznaniu w listopadzie. ale nie mam zadnego doswiadczenia i nie mam pojecia jak przygotowac psa, jak nauczyc postawy, jak powinien sie ruszac itp. przeczesuje teraz dogomanie w poszukiwaniu inf. ale moze polecicie jakas ksiazke, strone w necie na ten temat :p ?[/QUOTE] we wrześniu będzie wystawa u was przecież, to przejdź sie i zobacz jak wystawiają psy, jak wystawiaja Twoja rase. Albo skontaktuj się z hodowcą, na pewno pomoże :razz:
  3. a co trzeba zrobić by zostać gospodarzem? tylko zgłosić się do swojego oddzialu? czy trzeba przejsc jakies szkolenie?
  4. my będziemy, tylko 10 min tramwajem w końcu :D tylko szkoda, że sędziuje ten sam sędzia co we Wrocławiu...
  5. w ogóle w gonczuchy obrodziło na Białystok! 12 suczek w klasie młodzieży! szok! zapowiada się ciekawa rywalizacja :)
  6. [quote name='Marysia_i_gończy'] a kiedy zobaczyłam w domu, cóżem napstrykała, to umarłam po raz drugi :shake: Fatalne kadry, nietrafiona ostrość, spóźnione wyzwalanie migawki... eeech: (ciach) Ale myślę, że wrócę do dawnej wprawy, tylko trochę praktyki :razz: [/quote] i tak jest pięknie:loveu:
  7. romantycznie.... aaaahhh.... rozmarzona.....
  8. [quote name='Dudek']http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-07-28/1657.jpg z Palucha - wygląda jak ogar tylko bez podpalanego siodła??:roll:[/quote] przekleje to na forum gończego i ogara EDIT: wiadomo coś więcej o tym psie? ile ma lat? płeć? jakieś może inne zdjęcie?
  9. [quote name='evanescence']Wybaczcie ,ze wam sie wtryniam ale nie znacie kogos kto chce psiaka troche podobnego do Ogara bo nasza kochana Megi nadal czeka w schronisku[/quote] jakieś foto?
  10. ooo!! jaaaa!! mmmm!! śliczności!:loveu: ale on ma głęboką czerń sierści...:crazyeye: powala!
  11. asia_i_bora

    Eukanuba

    zgadzam się ze wsystkim za wyjątkiem: [quote name='ktrebor'] Z jednej strony czytamy 30% więcej białka, a dalej w składzie widnieje informacja Skład: 30% białka, czy to oznacza, że inne karmy Eukanuby nie dla psich wyczynowców nie zawierają białka wcale? [/quote] napisane jest O 30% więcej białka i gwiazdką zaznaczone, że od tej karmy dla dorosłych psów. Czyli ta karma ma 30% więcej białka aniżeli zwykła karma Eukanuby ja posiada;)
  12. w Szkocji upały jej raczej nie grożą :evil_lol:
  13. przepiękna jest, przepiękna:loveu:
  14. no bo już sie pojawił plan sędziowania, więc po co osobna obsada? właśnie jakie zmiany?
  15. [quote name='mucha__']a wie ktos moze czy został przedluzony termin przyjmowania zgłoszen?[/quote] a co za róznica? przeciez jeszcze nie minał:roll: ale pewnie zostanie przedłużony, bo to już jest na porzadku dziennym jest:eviltong:
  16. może poczta się opoznia... ale jak chcesz to zadzwon, mysle, ze w razie czego warto ;)
  17. witaj Kaśka:multi: wymiziaj Hastę ode mnie:razz: :loveu: i dawaj więcej zdjęć, bo :mad: Asia i Bora
  18. powinna być jeszcze odpowiedź : biorę ze soba :) ja się podpisuję pod tymm:p
  19. ja bym prosiła coś o p.Sobieszczańskiej... szukałam i nic nie znalazlam...
  20. żartuję przecież ;)
  21. [quote name='Marysia_i_gończy'] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/194/imgp6257vt2.jpg[/IMG] [/quote] przydałby się jeszcze dym tytoniowy i wachlarz w łapkę - taka femme fatale:razz:
  22. [quote name='Zorlis']Cóż, to Bora niezbyt subtelnie podrywała Arisa ;P[/quote] :crazyeye: czego ja tu się dowiaduję o swoim psie? hmm?:mad: taką brzydką reklamę robić mojemu pięknemu psiakowi:razz:
  23. jest już wszystko - wykaz wystawców i plan sędziowania :)
  24. a co ze spotkaniami w lasku?
  25. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Pan Kozber jest bardzo miły i dużą uwagę zwraca na prezentację psa, [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]pies musi być również bardzo dobrze przygotowany pod względem sierści - bardzo dokładnie ogląda każdego psiaka i daje "bogate" opisy ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] dobrze wiedzieć, będzie nas oceniał w niedzielę, więc jestem bardzo ciekawa :razz:
×
×
  • Create New...