Wkleiłam Mailę na Forum Rottweilerów :lol:
[url=http://www.forum.rottweiler.sky.pl/viewtopic.php?t=2028][b]link do wątku Maili na Forum Rottków[/b][/url]
Mój wątek został usunięty, bo okazało sie, że Greven już założyła Maili wątek na Forum Rottków :cool3: