-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[INDENT][INDENT]ZAPRASZAM NA BAZAREK Z SUPER ZABAWKĄ DLA DZIECKA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229081-Świat-DZIECKA-Chodzik-rowerek-Do-10-07-Będzie-następna-zabawka-)?p=19331177#post19331177"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post19331177[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8084/dsc1775.jpg[/IMG] I DRUGI, KOŃCZĄCY SIĘ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228902-dla-dzieciófff-różnistych-do-06-07/page3[/URL] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1408/dsc1772eo.jpg[/IMG][/COLOR][/INDENT] [/INDENT]
-
Myślę, że można ją odebrać w niedzielę, no Marek bardzo ją lubi a w poniedziałek dopiero jedzie.
-
Ci, którzy mogą, pewnie są zapsieni.... Eh, nie mam pomysłu zupełnie:(
-
Super:) Fundacje teraz różnie się kojarzą. Niestety niektóre działają na niekorzyść:( Dzięki:) Lecę nadrabiać zaległości w pracy
-
Nie pisałabym że grupa itp, tylko samą treść o psiakach. Ludzie się boją, ze organiacje się czepiają, inaczej jest w trakcie rozmowy, bo trochę czujesz jakie ktoś ma nastawienie. Zostawiłabym, że około 4 miesięczne szczeniaki, w typie onka. Ładnie chodzą na smyczy, zaszczepione, odrobaczone, Zanoszą się na większe. Waqrunkiem podpisanie umowy i kontakt tel i @ ie wiem jak teraz jest z allegro, ale były wojny po zmianie ustawy, bo nie można było wystawiać żywych zwierząt. I aukcje były punktowane przez pseudohodowców, bo organizaje tępiły szczeniaczki po rodowodowych rodzicach a wzamian tamci wszelkie zwierzęta do adopcji
-
[h=6]Niestety sytuacja robi się nieciekawa. Noa ma czas do weekendu. Nie mamy co z nią zrobić. Dotychczasowy opiekun wyjeżdża w poniedziałek. Czy ktoś może pomóc w ogłaszaniu małej? Wczoraj był jeden mail z zapytaniem o Aliego ale też cisza. Ktoś pytał o Twista- też cisza. O te maluchy też było mnóstwo telefonów i tylko Frodo znalazł dom i to też przez znajomych. PROSZĘ O POMOC!!! NIE MAMY CO ZROBIĆ Z NOĄ[/h]
-
Nie rozmyślę:) Marek w poniedziałek si ę wyprowadza. Noa ma czas do weekendu...
-
Frodo ok. telefon zamilkł Podrzućcie chociaż bazarki, bo ja juz nie wiem co robić. Faktur też nie uzbieram na przysły miesiąc a potrzebuję 1200 na hotel za 3 psy..., bo przecież Viva jedzie do hotelu...A jak dojdzie jeszcze Noa, to palnę sobie w łeb i będzie po problemie
-
A mi się to kojarzy ze starymi czasami. Babcie dawały pieluchy nasączone slodką wodą, cukrem itp. Drapało dziąsła i dawało zajęcie:) Stary, wypróbowany sposób w nowym kształcie:)
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
No, ja nie mogę jakoś o nich zapomnieć. Już niedługo minie rok jak się nimi nikt nie interesuje..... -
Nawet ktoś maila napisał, że Twistem zainteresowany....ale zadzwonić już nie chciał:(
-
[quote name='sceptiques']W tej chwili mogę tylko krótko napisać: pieniądze, które zostały wpłacone, nie przepadną. Zostaną przeze mnie zwrócone hotelikowi.[/QUOTE] Tak jak napisałam wcześniej, interesuje mnie konkretny termin. Nie było słowa wyjaśnienia, wszystko wyszło przez przypadek. Tak się nie robi. A skoro ktoś ma czelność tak się zachowywać, to mi się też nie chce być wyrozumiałą. Podkreślę: wpłacałam pieniądze na potrzeby psa a nie czyjeś prywatne. O tym mowy nie było. Pomagałam psu i oczekuję, że te pieniądze zostaną szybko przelane tam, gdzie były przeznaczone.
-
Jeśli dość wysoko zawiesisz, tylko tak, żeby dzieć miał możliwość dotykania ziemi a nie stania, to jest super zabawa:) My też mamy i bylo super, tylko dzieć już za ciężki. Tylko my mieliśmy taką obręcz z siedziskiem, zawieszane na taśmach, na górze sprężyna. Więc i huśtawka i kręciołek i skoczek w jednym:) Przy sprężynie zupełnie inaczej rozkłada się ciężar i nie obciąża tak stawów i kręgosłupa. My się i do trampoliny szybko przekonalośmy, chociaż się obawiałam. Ale i na sobie testowałam a jestem kloc z siedzącym trybem życia. Nie dokuczały mi ani kolana ani kręgosłup, który często czuję
-
Ja wymiękam. Ręce mi już opadają. Nie wiem jak te wszystkie psy wyadoptować. Frodo chyba ma dom, Ali jest bezpieczny ale rośnie. Nie ma co zrobić z Noa. Ja nie mobilna, każda jazda dla mnie to jakaś wyprawa i kommbinacje.... Poza tym jeszcze 6 dorosłych psów, którymi nikt się nie interesuje. Koko i Dżambo już rok siedzą i nikt ich nie chce. Twis i Bolero niewyjściowi zupełnie. Florka= ZERO zainteresowania. Viva z bezpłatnego utrzymania trafia do hotelu= kolejny pies do wydawania pieniędzy. Ja nie robię nic innego, tylko bazarki strugam i już chciałabym od nich tochę odpocząć. Nie wiem już co mam robić. Beczeć mi się już chce przez te psy... Miałam nadzieję, że chociaż te szczeniaki jakoś znajdą domy a tu NIC!!!!!!
-
Wczoraj Marek nawet był u pewnych Pań, które baaaardzo chciały Noę i miały dzisiaj dzwonić. Ale dzisiaj w psic sprawach nie odebrałam ani jednego telefonu. A czas u Marka się kończy:(
-
Asiunia, z takich gagatków rosną fajne chłopaki. Mam podobnego w domu. I kawał chłopa jest. I silny. I poczucie humoru ma już ewidentne:) Ktoś nad Wami czuwa i wszystko będzie dobrze:)
-
Jutro będzie wiadomo. Był też podobno ktoś bardzo zainteresowany Noą ale oczywiście ciszaaaaaa
-
Bardzo serdecznie dziękuję:) [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000000] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ul. Kawęczyńska 16 lok 42A[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Times New Roman]03-772 Warszawa[/FONT][/SIZE][/B] z dopiskiem: darowizna od....dla...[/COLOR]