-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
a czy kreon może np. ułatwiać wchłanianie? Szukam wyjaśnienia dla decyzji weta
-
On ma stwierdzoną dysplazję i miał serię jakiegoś leczenia z poprawą Teraz to jest dysplazja włącznie z zagłodzeniem, osłabieniem itp
-
ma biegunkę, więc nifuroksazyd jest uzasadniony, osłona wątroby również ale ten kreon? Spotkałyście się z tym, żeby go tak podawać? Może ma coś wspomagać albo wzmacniać?
-
niestety. A potrzebne dobre wróżki
-
Myślałam, ze transport Wam potrzebny, dlatego się dopytuję Czego jeszcze potrzebujecie? :)
-
Jeżeli to lecznica dr. Woj....to ja mam kiepskie doświadczenia ale znam osoby, które sobie chwalą Wg. mnie kreon jest podawany na niewydolność trzustki. Niewydolność trzustki stwierdza się na podstawie badań krwi a nie na oko. Ja jestem wyznania, że nie obciąża się organizmu (tym bardziej osłabionego) niepotrzebnymi lekami. W tej sytuacji powinno być badanie krwi i leczenie zgodnie z wynikami. Ale to moje osobiste zdanie Na którą tam macie być? I co ew. jeszcze jest potrzebne?
-
a na jakiej podstawie kreon? Coś nie tak z trzustką? Miał badania krwi? Na którą w niedziele ma być u weta? I która to lecznica? Czy to na Osowskiej, niedaleko Wspólnej Drogi?
-
niger mówiła mi chyba o Fundacji Kastor, która sponsoruje leczenie Pies znalazł tymczas w Warszawie na Grochowie, z bardzo dobra opieką. Ale najlepiej jeśli szczegóły napisze niger, żeby nie było przekazywania jadna pani, drugiej pani...:)
-
a dlatego:)....... [quote name='sleepingbyday']czyli tylko frodo został? a taki proszę śliczny... ja to fatum adopcyjne mam ciągnące się za mną i go nie cierpię![/QUOTE]
-
frodo o Noa do adopcji. Noa nie może zostać u Marka, pomimo emocji:( Czyli to wina Sleeping...
-
Ciotki niger i nika_85, które zaangażowały się w pomoc psiakom, bardzo starają się pomóc strasznej onkowatej biedzie. Zajrzyjcie, może jakoś wspomożecie... bieda zniszczona przez "ludzi?" bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie i jedzenie (nie hotelowanie), dlatego bardzo proszę, zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229360-Walka-o-zycie-Roja!!!-Potrzebna-kazda-pomoc"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...na-kazda-pomoc[/COLOR][/URL]!!!
-
Przepraszam, że dokładam problemów. Ale jest tu dużo dobrych duszyczek kochających oneczki. Kolejna bieda zniszczona przez "ludzi?" bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie i jedzenie (nie hotelowanie), dlatego bardzo proszę, zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229360-Walka-o-zycie-Roja!!!-Potrzebna-kazda-pomoc"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...na-kazda-pomoc[/COLOR][/URL]!!!
-
Przepraszam, że dokładam problemów. Ale jest tu dużo dobrych duszyczek a onkowata bieda, zniszczona przez "ludzi?" bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie i jedzenie (nie hotelowanie), dlatego bardzo proszę, zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229360-Walka-o-zycie-Roja!!!-Potrzebna-kazda-pomoc"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...na-kazda-pomoc[/COLOR][/URL]!!!
-
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4425/18492560.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5593/59056598.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4796/59323116.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/205/22666992.jpg[/IMG]
-
teraz ma matywację do życia:) I trzymam kciuki. Idę rozesłać trochę wątek. Może jeszcze ktoś zajrzy:) [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9239/59784616.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2424/24775806.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4416/86923715.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/526/41797066.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5903/18031547.jpg[/IMG]
-
zaraz wrzucę zdjęcia które dostałam na maila:)
-
Kiedyś MUSI ktoś normalny zadzwonić:)
-
ja podejrzewam, że Noa też była przyczynkiem do decyzji o rezygnacji z tej pracy Miałam dzisiaj telefon o Frodziaka.... Pan chciał go na prezent dla swojej kolejnej kobiety..... Na szczęście chyba szybko zrozumiał, że szkod pieniędzy na dyskusję ze mną....Ale ja mam wrażenie, że te psy co trafiły pod naszą opiekę to jakieś feralne. Żeby szczaniaki tyle czasu nie mogły znaleźć domu. I na tyle durnych teleefonów tylko jeden sensowny dom sie znalazł? Naprawdę fatum.... Za to był to efekt rozklejania ogłoszeń papierowych. Ogłoszenie było przy ul Chłopickiego:) No i żeby nie było...to było to, co lubię:) Pan dzwonił po pieska....tego z ogłoszenia. Nie wiedziła jakiego,, bo zdjęcie czarno-białe:)))))
-
Do kiedy był opłacony hotel? Wpłaciłam swoje deklaracje za II, III, IV, V i VI. Po 10 zł. Może niedużo ale w obecnej sytuacji nawet grosika nie zamierzam odpuścić...Więc proszę o zwrot odkąd nie jest płacony hotel.
-
wszędzie cisza a telefony dzwonią tylko w sprawie kolejnych bid i kłopotów:(