Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Obiecałam Pani, że przyjadę porozmawiać i porobić zdjęcia. Ale skąd wytrzasnąć kogoś na spacery?
  2. Ja się zastanawiam, czy ogłaszać psy, czy nie. Ja chcę oddać te co mam a nie wziąć więcej A do tego kobieta, która odchodzi.... Wymiękam już
  3. Właśnie, żeby mi nudno nie było....Zadzwoniła do mnie Pani, która zobaczyła ogłoszenie o psach do adopcji... Pani poszukuje domu dla swojej collaczki a zanim się ten dom znajdzie, to pomocy w opiece, czyli głównie spacerów. Sunia ma 9 lat...Grochów. Pani odchodzi na raka.... Ja naprawdę mam już dość:-(
  4. tylko mało jest takich Kaś niestety Właśnie, żeby mi nudno nie było....Zadzwoniła do mnie Pani, która zobaczyła ogłoszenie o psach do adopcji... Pani poszukuje domu dla swojej collaczki a zanim się ten dom znajdzie, to pomocy w opiece, czyli głównie spacerów. Sunia ma 9 lat...Ta sama okolica. Pani odchodzi na raka.... Ja na prawde mam już dość:(
  5. [COLOR=#0000cd][SIZE=4][B]BARDZO, BARDZO, BARDZO prosimy o pomoc finansową, bazarkową i i jakąkolwiek, bo niedługo kolejna płatność:( A najlepiej jak ktoś by wziął Vivę do domu:) Najlepiej już NA ZAWSZE:)))[/B][/SIZE][/COLOR]
  6. Tylko że Noa i Frodo też tak chcą!!!!;)
  7. a poznajecie tego Jegomościa? W świecie, gdzie psy latają... [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6397/p1020663g.jpg[/IMG] prawie smoła:) [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9712/p1020662un.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9985/p1020623m.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8994/p1020608u.jpg[/IMG]
  8. Coś na małą osłodę dostałam dzisiaj:) [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/681/p7130017.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8789/p7130013.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8138/p7130010b.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4471/p7130023.jpg[/IMG]
  9. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=396927023&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D396927023%26Guid%3D13893ff5-3a10-a20b-2661-875bfffece5f&secev=AQAAATiKgm4AAM0AAAABACIxMzg5M2ZmY2I4OS5hMjBiMjY1Ljc4NzU4LmZmZmQ2ZWE1AAAAAQAAAAAXqKAvAFbdtV6PpTngMAkwOIYHQH05GpW2&wmid=396927023[/url]
  10. No tak. Tylko jak go ratować jeśli nie będzie komu się nim opiekować? Puszczę jakieś ogłoszenie na gumtree, może ktoś się odezwie. Macie jakieś pomysły na pomoc? Sytuacja robi się dramatyczna
  11. buuu, smutno mi;) Mam nadzieję, ze się jakoś z tym uporasz a ja kiedyś wyadoptuję te psyyyyyyyyyyyyyy
  12. ano, Ekiana w świecie a Karolina nie ma aparatu
  13. raczej robotnicą:)
  14. byłoby super jak bym jeszcze miała na to czas ale niestety go nie mam. Niestety każdą wolną chwilę pożytkuję na bazarkowanie, żeby to wszystko opłacić i objechanie 2 domów nawet w niewielkim obrębie targając ze sobą dziecko jest dość kłopotliwe. Pomijając juz w ogóle, że wszystko to odbywa się kosztem tegoż dziecka:(
  15. Najważniejsza jest pomoc fizyczna przy psie i na razie na tym się trzeba skupić najbardziej
  16. [quote name='Sybel']No ja dziś zaliczyłam doła właśnie w związku z tym nieszczęsnym karmieniem. Wczoraj byliśmy na pikniku, zjadłam odrobinkę ziemniaków i jeden szaszłyk drobiowy, wieczorem Wit dostał mleko z cyca. Młody od wczoraj nie robił kupy, dziś wył potwornie pół dnia, smrodził, napinał się, w nocy w ogóle pawia puścił i też co godzina - dwie się budził i płakał. Dałam mu czopek, bo bardzo miał napięty brzuch i bardzo się starał zrobić kupę. Po dwóch godzinach dopiero wyszło śmierdzące, jasnozielone coś, co dopiero po chwili przeszło w normalną kupę. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale w efekcie uznałam, ze ja go nie chcę karmić piersią, że nie chcę swoim ciałem odpowiadać za jego zdrowie, bo mnie to wykańcza. Na pikniku była masa dzieciaków, oczywiście wszyscy mnie pytali, czym karmię, a jak mówiłam, ze mieszam MM i moje na zmianę, to wielkie oburzenie było. Co to kogo obchodzi w ogóle? Przecież to moja sprawa, jak karmię moje dziecko. Na razie TZ namawia mnie na karmienie piersią, zaraz usiądę, pościągam znowu, ustawię sobie budzik na co 3 h i będę pewnie dalej walczyć o karmienie, ale w tej chwili na myśl o karmieniu piersią robi mi się gorzej, bo boję się, ze znów będzie się nagle gorzej czuł, a ja będę się martwic, czy to moja wina, czy zbieg okoliczności.[/QUOTE] Zbierz się w sobie i Ty zdecyduj co jest dla Was lepsze. Normalnie aż mi się wszystko przypomniało:) Moje dziecko cyca nie chciało i koniec i mogłam sobie lamentować... Chciało smoczka:) I z tego wyrósł:) Gorzej. Oblizywałam smoczek jak upadł i wcale nie chorowal od tego. Do tej pory zabieram Go w nocy do łóżka, bo sie rozkopuje, bo ja Go lubię przytulać, bo każe się w nocy i przykrywać i przytulać. Przez sen mówi: mama psitul. I co? Mam wyrzucić i nie przytulić? Jedne dzieci potrzebują więcej bliskości, inne mniej. Jedne chcą cyca inne za diabła nie i koniec. Mam uśmiechnięte, pogodne dziecko, które jak na chodzące do żłobka niewiele choruje i mało mnie intersuje, że jedna pani i druga pani mają inne poglądy. Interesuje mnie, zeby moje dziecko było szczęśliwe:)
  17. Zapraszam po garstkę sreberka i nieco ciuszków:smile:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07"] [COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07[/COLOR][/URL]-******* [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3892/dsc1986e.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3646/dsc2004l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4920/dsc2026e.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6633/dsc1974y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7525/dsc1983o.jpg[/IMG]
  18. Zapraszam po garstkę sreberka i nieco ciuszków:smile:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07"] [COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07[/COLOR][/URL]-******* [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3892/dsc1986e.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3646/dsc2004l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4920/dsc2026e.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6633/dsc1974y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7525/dsc1983o.jpg[/IMG]
  19. Zapraszam po garstkę sreberka i nieco ciuszków:smile:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07"] [COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07[/COLOR][/URL]-******* [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3892/dsc1986e.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3646/dsc2004l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4920/dsc2026e.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6633/dsc1974y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7525/dsc1983o.jpg[/IMG]
  20. Trzymam MOOOOOOOCNO:) i przy okazji;) Zapraszam po garstkę sreberka i nieco ciuszków:smile:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07"] [COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07[/COLOR][/URL]-******* [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3892/dsc1986e.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3646/dsc2004l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4920/dsc2026e.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6633/dsc1974y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7525/dsc1983o.jpg[/IMG]
  21. coś ciężko ostatnio wszystko idzie:( Zapraszam po garstkę sreberka i nieco ciuszków:smile:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07"] [COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229440-*****Trochę-srebra-głównie-ciuchy-dużo-nowych-Do-21-07[/COLOR][/URL]-******* [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3892/dsc1986e.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3646/dsc2004l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4920/dsc2026e.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6633/dsc1974y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7525/dsc1983o.jpg[/IMG]
  22. Nie wiem o którą fundację chodzi, Kastor też się przewinął w trakcie rozmowy, więc zapamiętałam Nie przychodzi Wam do głowy ktos z okolic grochowa, kto by dysponował odrobiną wolnego czasu, żeby pomóc? Obawiam się, że bez tego, to pies ma drogę tylko w jedną stronę:( może jacyś studenci? Uczniowie? Są wakacje...
  23. jak nie znajdę ds lub bdt dla chociaż jednego psa, to niedługo odwiozę wszystkie do schronu:( Nie wyrabiam już na zakrętach. I na prostej też nie
  24. tutaj jeszcze jedna sprawa. Pies nie miał badań. Rozmowa była przeprowadzona z osobami, które zaopiekowały się psem a nie z właścicielem, który ........delikatnie mówiąc nie interesuje się psem. Pies od wielu dni nie jadł i nie pił, co w połączeniu z dysplazją ( i innym traktowaniam psa) spowodowało, że zupełnie przestał wstawać a pewnie jakiekolwiek podanie jedzenia w tym stanie powoduje problemy żołądkowe. Dlatego dopytywałam czy kreon może wspomóc wchłanianie. Wcześniej prawdopodobnie pies nie miał stwierdzonych ani choćby zauważalnych problemów trzustkowych. Stąd moje zainteresowanie i wątpliwości doborem tego leku w przypadku tego psa.
  25. A ja mam prośbę aby był to wątek pomocy psu. Jeśli ktoś posiada wiedzę jak działają leki i jak psa wspomóc, bardzo proszę o wypowiedzi a resztę spraw proponuję przenieść na pm. Nie odstraszajmy ludzi, którzy chcą pomagać. Nie ma ich zbyt wielu.
×
×
  • Create New...