Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. a jakiś medyk się wypowiedział o czym może to świadczyć? Jakieś fatalne to chyba te wyniki nie są, ale co to oznacza????
  2. esperanza, Pani nie traktowała problemu tylko "żeby się pozbyć", zależało jej na tych psiakach, ale co ma z nimi zrobić? Zatrzymać wszystkie? Osoba prywatna w takiej sytuacji może jedynie "pozbywać się prpblemu" A niby co ma zrobić? Trzymać suki aż dorosną i oddawać wysterylizowane? Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak będzie dalej ale albo może zostawić je na podwórku, same na zimę, albo za wszelką cenę szukać im domu i tylko mieć nadzieję, że dobrze trafią. Szukała pomocy w gminie i w Stowarzyszeniu. Co byś zrobiła na Jej miejscu? Zatrzymała wszystkie suczki?
  3. Nikt do nas nie zagląda:roll:.....
  4. Podniosę Pepe, może jakieś Cioteczki do nas zajrzą
  5. na razie i tak nie możemy tego sprawdzić:shake:. A może nie zwiewał z placu bo miał sporo towarzystwa? On nie jest odludkiem, odizolowany znika powoli:cool3:
  6. [quote name='*Gajowa*']Jesteś pięknym psiakiem Pepe ![/quote] odrobina chęci i to najprawdziwsza prawda. A do tego przylepny i bezkonfliktowy. Tylko to przełażenie przez siatkę:cool3:
  7. Pepe jest kochanym i przylepnym psem ale NA PEWNO nie jest fotogeniczny:eviltong:. Przy odrobinie serca i czasu znowu wypięknieje. A jest psem naprawdę ładnym, tylko potwornie już zaniedbanym, schronisko, to nie miejsce, gdzie jest czas na zajęcie się nim należycie. A przylepność, w pierwszym gatunku, ale też w czasie przeszłym, bo staje się coraz bardziej wycofany chyba traci już nadzieję na lepszy los:-(
  8. Melcia jest ładną sunią, ale niestety nie na zdjęciach:razz:. Niestety jest baaardzo smutna i to widać. Wręcz rwie się do człowieka. To nie jest sunia do spędzania czasu samotnie w kojcu. Mądra i kochana a człowieka nie ma:-(. Serce pęka jak się na nią patrzy
  9. mail i telefon kiini:[EMAIL="[email protected],tel"][email protected],tel[/EMAIL].[B]600-075-987[/B] (mam nadzieję, że mnie nie obije:eviltong:)
  10. Stary bajerant bałamuci młode dziewczęta:evil_lol:
  11. gdgt coś mi się zdaje, że tu jakieś uczucie postępuje:evil_lol:. Aż trudno uwierzyc, że ta spokojna psina takie harce odstawiła u weta:diabloti:. Swoją drogą, on nie ma dziwnych zachowań, dobrze reaguje na ludzi nie boi się, więc chyba biorąc pod uwagę zachowanie i leciwość, to raczej nie był przez ludzi krzywdzony. Nie ma w nim lęku przede wszystkim (a weci to inna kategoria;))
  12. ja bym nie chciała, ale jakby Cię pies chciał pomemłać dwoma tępymi kłami a narkozy mu podać nie można...???:razz::eviltong:
  13. pytanie. jeśli to coś z sercem jakieś zaburzenia rytmu czy inne, to badania krwi jak się do tego mają? Jeśli jest tak, że badania krwi są dobre a serce niekoniecznie w porządku, to trzeba z dziadziem dalej zawalczyć. Tylko, jeżeli to serce, to narkoza odpada. Czyli zostaje tylko ogłuszanie łopatologiczne:razz:
  14. No, ładnie się dziadzio pozbierał:evil_lol:. Może ktoś próbował go leczyć ale nerwowo nie wytrzymał:diabloti:. A na początku nosić trzeba było:lol:. Teraz to już bym się bała, że zagryzie mnie swoimi dwoma kłami;). W każdym razie najwyraźniej ma się całkiem nieźle, kondycja utrzymana:loveu: u werwa jest
  15. a pepcio też w pakiecie przyjeżdża?:diabloti:
  16. :cool3:ano, tamto nie wypaliło i dziewczyna sobie poradziła, więc można i wcześniej;)
  17. dzięki:lol: za zmianę
  18. Dzięki za allegro :lol: Maćka,ale może zmień trochę tytuł, bo Melka teraz bardziej parówkę przypomina niż kościotrupa:diabloti:
  19. Na zniżkową sterylkę się uzbierało lub na 2/3 miesiąca dt Pepcia. Cosik ponad 2 stówki ino:cool3:. książki nie chodliwe som:p
  20. Znowy trzeba zgłosić podmianę. To nie jest misio. Miałam na kolanach, to wiem. Uszt niby podobne i umaszczenie też ale rozmiar absokutnie!!!! Ta kruszyna nie wskazywała na kolosa. Albo jakimiś sterydami karmiony czy cóś:crazyeye:. Piękny jest:loveu:. SUUUUPER:multi:
  21. :cool3:w sumie wiedzy na temat biologii nie mam zbyt rozległej, ale wydaje mi się że niemożliwe:eviltong:
  22. tak wyglądała Melka jako szczeniak, tylko ptaszka nie miała:diabloti:
×
×
  • Create New...