Pepe jest kochanym i przylepnym psem ale NA PEWNO nie jest fotogeniczny:eviltong:. Przy odrobinie serca i czasu znowu wypięknieje. A jest psem naprawdę ładnym, tylko potwornie już zaniedbanym, schronisko, to nie miejsce, gdzie jest czas na zajęcie się nim należycie. A przylepność, w pierwszym gatunku, ale też w czasie przeszłym, bo staje się coraz bardziej wycofany chyba traci już nadzieję na lepszy los:-(