-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[quote name='Ewusek']Ludwa, jezeli piszesz na maila do wszystkich "Ewusek, Ty..." to chyba jest to skierowane do mnie a nie do Justyny dlatego odpowiadam.[/quote] Ewusek, ja chyba wstawię tego maila tutaj. Twój cytat pochodzi z forum, nie maila. Wskaż, gdzie użyłam:"Ewusek, Ty..." W mailu jest konkretny akapit do Ciebie, reszta do Justyny. I poza Tobą chyba nikt nie miał problemu z czytaniem. Przeczytaj po raz siódmy
-
Beam6, co do pieniędzy, przelewów itp przejrzyj sama wyciąg, rozmawiałyśmy o tym wczoraj i tutaj też to napisałam (do jayo). Poza tym, skoro na maile odpowiedzi nie otrzymujemy, to niestety w taki sposób musimy właściwie wymusić jakieś informacje i zobowiązania. Gdyby były odpowiedzi i odebrane telefony to pewnie by tego nie było. Zresztą chyba to wiesz, bo rozmawiałyśmy i ustalałyśmy jakieś sprawy w ciągu ostatnich 2 dni i jakoś się dało bez afery
-
Beam6, Pani prezes nie jest łaskawa odbierać ani odpisywać. Sama też piszę personalnie maile do Justyny, bez odpowiedzi. Skoro nie można takiej odpowiedzi otrzymać (odzywa się w odpowiedzi tylko Ewusek), to każdy by oczekiwał jakiegoś rozwiąznia. Tym bardziej jeśli dotyczy to prywatnych pieniędzy i to pieniędzy nie małych. Dzięki temu, że Fela nie posiada żadnych pieniędzy, nie zawiezie Perełki do domu. Dom umówiony czeka już sporo czasu, dług w lecznicy będzie rosnąć. W końcu dom zrezygnuje, pies zostanie, będzie dziczał i pozostanie na utrzymaniu stowarzyszenia. Czyja będzie wina? Feli. Skoro esperazna może pisać na dogo, to czemu nie może odebrać telefonu? Esperanza nawet tu na wątku nie odpowiada na pytania, ogranicza się do oficjalnych informcji. Nie potrafi się sama ustosunkować do zadawanych pod Jej adresem pytań? Skoro przyjęła na siebie taką funkcję, to chyba powinna. Na maile też nie odpowiada.
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Trzeba ponawiać, może zjawi się jakiś anioł w człeczym ciele:cool3: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
U mnie telefon milczy jak zaklęty. Może wieczorem -
- w zeszly tygodniu pieniadze byly, w tym juz nie ma. Doszly koszty kolejne (np. Andzi operacja). Czy mamy wydrukowac troche papierkow czy jak ???? jayo, skoro esperanza ma dostęp do konta, to niech Ci zrobi wydruk i przejrzyj go na spokojnie, chłodnym okiem, bo piszesz poważny zarzut a nie wiem czy przeanalizowałaś to sama, czy znasz z przekazu:razz:
-
a co oznacza ta przerośnięta macica? Nie wiem o czym to świadczy, nie znam się, stąd dopytuję:oops:
-
Macica byla baardzo przerosnieta i z naroslami.. To byly juz ostatnie chwile na zrobienie operacji, wyglada na to, ze zaczely sie przerzuty. RTG wzbudzilo troche watpliwosci pani dr Jagielskiej, ale ostatecznie decyzja o operacji zostala podjeta. Czyli, że jest prawdopodobieństwo przerzutów? Co oznacza przerośnieta? Z naroślami, znaczy ze zmianami nowotworowymi?
-
[quote name='Maćka']A co za różnica gdzie Ci zarząd odpowie ?? Jeżeli chcesz mieć jakąs pewność w 100% to sobie wydrukuj maila gdzie ktoś Cię o czymś zapewnia, uważam że o takich kwestiach powinno się rozmawiać wewnątrz Stowarzyszenia jakoś nie zauważyłam by inne organizacje rozmawiały tak publicznie o finansach i nie tylko. Wprowadzasz właśnie znowu niezdrowe relacje w Stowarzyszenie...[/quote] Maćka, przeczytaj uważnie post idusiek: 1. zapytała i poprosiła spokojnie, bez wprowadzania zamieszania i emocji 2. napisała, ze nie ma dostępu do listy będąc w pracy. na ustalenia też potrzeba chyba czasu, zarząd musi to jakoś ustalić i trzeba im chyba dac więcej niż 5 minut a jest już czwartek.każdy kto jeździł do schroniska musi brać pod uwagę sytuacje awaryjne, chyba nie zaczniemy teraz zostawiać umierających psów bez pomocy bo nie bardzo umiemy się dogadać. Tak więc nie ma co rozsyłać 15 maili, tylko niech się zarząd naradzi i ogłosi zasady postępowania w sytuacji kryzysowej. Zostawmy to osobom do tego powołanym, do których to pytanie zostało skierowane
-
Chciałam tylko nieśmiało wspomnieć, ze nie samymi członkami stowarzyszenia stowaryszenie żyje. Są przeciez osoby spoza, które nam pomagają. Nie ma chyba nic złego w oficjalnych odpowiedziach na oficjalne pytania. Nie każdy pomagający jest na liście mailingowej a pomoc mile widziana. Więc przepychanki, owszem, mailing a informacje oficjalne mogą chyba być jak najbardziej oficjalne. Szkody dla nikogo osobiście w tym nie widzę;)
-
Co z Andziulą?
-
a jaki rozkoszny...:loveu:
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Dobrze to by było, tylko po sterylce odstawić ją do kojca?:cool3: -
Jestem ogromnie ciekawa Waszej współpracy ze schroniskiem, działań pana S. dla dobra stowarzyszenia i zwierząt (bo ze swoimi psami sobie nie poradził i tak naprawdę jestem ogromnie ciekawa jakie są Jego rzeczywiste pobudki aby w tym tkwić, podczas gdy nie robi nic). Będę się temu z zainteresowaniem przyglądać. Pozdrawiam
-
Jesteś niepoprawna;). Moje obawy nie są bezpodstawne. Z iloma psami z Ostrowi miał do czynienia obecny zarząd przez ostatnie chociażby 6 m-cy? Z psami w ogóle baaardzo wiele, nie zamierzm kwestionować, wręcz czoła chylę. A z Ostrowią? Wystarczy prześledzić wątki...:cool3: Jakby tak zestawić, to niestety psy z Ostrowi, to mały procent i temu chyba nie zaprzeczysz...No chyba, że macie nowe założenia i stawiacie teraz głównie na współpracę ze schroniskiem w Ostrowi i proporcje się zamienią
-
superowy jest, zresztą jak jego bohater:lol:
-
Stowarzyszenie przetrwa i zachowa ciągłość, to jest pewne. na pewno będzie wyglądało inaczej i zmieni się, że tak to ujmę część "aktywnego" składu stowarzyszenia. I nie jest tak że nikt z nikim się nie dogaduje. Nie dogadują się dwie grupy ludzi. Co wyniknie z podstawowego dotąd celu działalności? Trudno przewidzieć. Co nie zmienia faktu, że psy na pewno pomoc otrzymywać będą, tylko osobiście myślę, że to nie będą ostrowskie psy.Właściwie od tego właśnie tematu rozpoczął się spór:cool3:.
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Cisza pomimo zrobionych ogłoszeń, z poprzednich też ani jednego telefonu:-( -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
To podziękuj i ode mnie, może ma szczęśliwą rękę:oops: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
ludwa replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy, może w końcu się uda, szkoda takiej fajnej suczy:-( i Pimpucha szkoda -
ano lipa, co dalej?
-
szczeniaki: sunia za TM, druga zostaje w dt, Punio zamieszkał u janny
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jal tylko będę miala zdjęcia, to wrzucę.