Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. zajefajny pies w zajefajnym domku:loveu::loveu::loveu:
  2. w baleronik ją, niech nie gmera małpa jedna. Niech się goi cudnie i do domu SIOOOOO:loveu:
  3. proponuję wędzoną w papryce. Będzie apetyczniej a i podrapie przy okazji:diabloti:
  4. Albo jeszcze niepatomna albo związana w baleronik leży żeby nie gmerała:diabloti:
  5. To teraz duzo walki z upierdliwą pacjentką- niszczycielką i mooooocne kciuki za szybkie gojenie a przede wszystkim za wyniki histopatologii:cool3:
  6. jaki ekskluzywny dziadzio:))) a niech się uzależnia, w tym wieku już mu nie zaszkodzi;)
  7. [quote name='idusiek']mniam mniam :cool3:[/quote] teraz to mozesz sobie tylko pomarzyć i smakiem się obejść:evil_lol: Trzeba było sobie trochę odsypać:eviltong:
  8. :loveu::loveu::loveu: na same dobre wieści, to byłyby dla niej suuuuper święta:)))
  9. Pepe a gdzie twój domek???? To będą smutne Święta:shake:
  10. aaaa ciekawość to pierwszy stopień do piekła:diabloti:
  11. No, ładny, fajny, nie konfliktowy a nikt go nie chce:shake:
  12. Nikt nie che Pepula i nawet nikt nie zagląda do niego:-(
  13. i pomimo samych prawie zalet, nikt go nie chce:shake:
  14. dzięki za info. CZekamy na dalsze niusy;)
  15. Czy wiadomo jak przebiegłą operacja????
  16. Czemu nikt nie zauważa takiego fajnego psiaka????:shake:
  17. skoro kaszel się nie nasila, to chyba nie jest przeziębienie. Tylko co dalej. Są odważni na dlszą diagnostykę starego łobuza?:eviltong:
  18. Pomocy, maluchy piolnie domów szukają
  19. :cool3: nadal domu szuka....
  20. Pepuniu, może znajdziesz domek...? Skacz do góry
  21. Ewusek, ciiiiszzzzaaaaaa, a potem dodatkowe 3 szampany na głowę:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. Podrzucamy bidula. Domek bardzo potrzebny na wczoraj:shake:
  23. Rozumiem, ze wszystko ustalone_, transport, zarzad wie itp. Jakby cos, to daj znac;)
×
×
  • Create New...