-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
bardzo idealnego domu:cool3:. To zajęcie dla profesjonalistów;) -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a jakie fajne to wywalone na fotelu bziucho:):loveu: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
U Grażynki jest w warunkach praktycznie mieszkaniowych, nie wiem czy jest sens wozić go do kolejnego domu, już się nazmieniała miejsc, szkoda go tak rzucać gdziekolwiek na trochę:razz: -
:cool1: jakieś spore te maluchi
-
:Rose: baaardzo dziękujemy :)
-
Beam6, czy możesz odpowiedzieć na wątku ostrowskim lub Niczyich
-
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']ciezka tez bedzie miala ta noc... ale juz rano bedzie lepiej :roll: a leony to sa psy wielkosci kucykow i maja dluga, lekko falujaca siersc :lol: ale sie nie upieram, Nutka jest po prostu nutkowa śliczna pannica i juz :loveu:[/quote] No to niech będzie miniatura leona...ludzie łatwiej kojarzą, jak zdjęć nie widzą.............Oj tam, mogą wziąć i jako pekińczyka, byle kochali:) -
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
fajne szorściaki...Nikt nie chce? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
ludwa replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
a metazydynę, też uspokajająca, czasami jak jedno nie działa, to drugie tak. U moich się sprawdziło:razz: -
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ale piękne dziewczyny:loveu::loveu::loveu:, Lara piękne fotki:multi:. Daj znać co wet na to łżawienie...(moje fafinio też jednym okiem płacze, nie aż tak, ale jednak, ale jak mi wet opowiedział, że to trzeba coś włożyć w kanał łzowy, że by sprawdzić, czy drożny itp, to może lepiej żeby sobie leciutko popłakiwał:razz:) -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ronja, dzięki:loveu: -
Pepku, czemu ty ciągle bez domu:-(???
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
ludwa replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
skoro on się trzyma tego miejsca, to może sedalin, tylko gdzie go zabrać?:razz: -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Może mu się łapa z tej miłości naprawi:evil_lol:. Kto wie, miłość czyni cuda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ale przyznać trzeba, że dziadzio dobry gust ma:multi: -
[quote name='idusiek']no to może chociaz ktoś napisze w jakim celu się plątały cooooo? :cool3:[/quote] Jak już wiesz...Trzeba bywać, promować się i takie tam....:eviltong:. Ja tam nie wiem w co one się wplątały:evil_lol: ani jak się plątały, bo plątały się te "reprezentacyjne" ja tam się tylko do schronu i taplania w tych "cudach". A reprezentacyjne coś :evil_lol:tam wyplątały:multi:. Dojedziesz do domu to się dowiesz:lol:. Cierpliwości trochę:)
-
[quote name='gamoń']Wstyd- co zrobiłyście z tym wątkiem.:shake::shake::shake:[/quote] Niestety masz rację i sama się do tego przyczyniam, ale na oficjalnym kanale, zatwoerdzonym przez zarząd, nie możemy niestety uzyskać żadnych informacji, więc skoro tutaj udaje się choćby pobieżnie cokolwiek wyjaśnić, staramy się wykorzystać:oops:
-
[quote name='Witokret']Komisja rewizyjna nie jest organem mającym udzielać członkom stowarzyszenia odpowiedzi na pytania... Ten organ został powołany jedynie do tego by kontrolować władze stowarzyszenia. Wszelkie informacje na temat działalności stowarzyszenia zawsze będą publikowane np. na stronie internetowej po zakończonym konkretnym okresie rozliczeniowym. To jaki okres będzie kontrolowany przez jakąkolwiek komisję rewizyjną (oprócz bieżącego) zalezy wyłącznie od jej członków - obejmując tę funkcję mozna skontrolować nawet i kilka lat wstecz i jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości - zażądać ich wyjaśnienia. Nie bardzo rozumiem dlaczego spotyka się to z takim oburzeniem - podobno na wszystko są odpowiednie dokumenty - tym bardziej nie widzę jego uzasadnienia.[/quote] No cóż, uzrąd skarbowy też sprawdza wiele lat wstecz:roll:. Uważam, że to jest wchodzenie sobie w kompetenje, to raz, po drugie, zdaje się że również tym samym kwestionujesz działania poprzedniej komisji, skoro musisz po niej "poprawiać" a po trzecie, jak napisałam wcześniej, nie uczestniczyłaś w tamtym okresiie w stowarzyszeniu aktywinie, więc wydaje mi się, że realny osąd sytuacji mają osoby, które miały orientację co i w jaki sposób się odbywa. I to też jest chyba logiczne. Ot i tyle w tym temacie