Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. bardzo idealnego domu:cool3:. To zajęcie dla profesjonalistów;)
  2. a jakie fajne to wywalone na fotelu bziucho:):loveu:
  3. Tylko ostrożnie z tym pasieniem, żeby sobie niczego nie obtarł, jak będzie brzuchem po podłodze ciagał:evil_lol:
  4. U Grażynki jest w warunkach praktycznie mieszkaniowych, nie wiem czy jest sens wozić go do kolejnego domu, już się nazmieniała miejsc, szkoda go tak rzucać gdziekolwiek na trochę:razz:
  5. :cool1: jakieś spore te maluchi
  6. :diabloti: zależy czyje kupy...ciotkowe pewnie w porządalu:eviltong:
  7. :Rose: baaardzo dziękujemy :)
  8. grunt że z Kruszewa zabrane, to z Ostrowi można olać:roll:. Ale misja pomocy spełniona i to najważniejsze, nie? W końcu dobre Ciotki;)
  9. Beam6, czy możesz odpowiedzieć na wątku ostrowskim lub Niczyich
  10. Wielkości są różnej:razz:. Na razie nie mamy gdzie ich zabrać:shake:. Będziemy znowu od rana kombinować:cool1:
  11. [quote name='Lara']ciezka tez bedzie miala ta noc... ale juz rano bedzie lepiej :roll: a leony to sa psy wielkosci kucykow i maja dluga, lekko falujaca siersc :lol: ale sie nie upieram, Nutka jest po prostu nutkowa śliczna pannica i juz :loveu:[/quote] No to niech będzie miniatura leona...ludzie łatwiej kojarzą, jak zdjęć nie widzą.............Oj tam, mogą wziąć i jako pekińczyka, byle kochali:)
  12. fajne szorściaki...Nikt nie chce?
  13. a metazydynę, też uspokajająca, czasami jak jedno nie działa, to drugie tak. U moich się sprawdziło:razz:
  14. ale piękne dziewczyny:loveu::loveu::loveu:, Lara piękne fotki:multi:. Daj znać co wet na to łżawienie...(moje fafinio też jednym okiem płacze, nie aż tak, ale jednak, ale jak mi wet opowiedział, że to trzeba coś włożyć w kanał łzowy, że by sprawdzić, czy drożny itp, to może lepiej żeby sobie leciutko popłakiwał:razz:)
  15. Pepku, czemu ty ciągle bez domu:-(???
  16. skoro on się trzyma tego miejsca, to może sedalin, tylko gdzie go zabrać?:razz:
  17. Może mu się łapa z tej miłości naprawi:evil_lol:. Kto wie, miłość czyni cuda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ale przyznać trzeba, że dziadzio dobry gust ma:multi:
  18. ooooo, dwie takie same w jednym domu a do rozróżnienia samym ogonem...:roll:....Piękna historia:oops:
  19. [quote name='idusiek']no to może chociaz ktoś napisze w jakim celu się plątały cooooo? :cool3:[/quote] Jak już wiesz...Trzeba bywać, promować się i takie tam....:eviltong:. Ja tam nie wiem w co one się wplątały:evil_lol: ani jak się plątały, bo plątały się te "reprezentacyjne" ja tam się tylko do schronu i taplania w tych "cudach". A reprezentacyjne coś :evil_lol:tam wyplątały:multi:. Dojedziesz do domu to się dowiesz:lol:. Cierpliwości trochę:)
  20. a na mailu masz galeryjkę, nie ma co wątku zaśmiecać;)
  21. I kolejne pytanie w sprawie zamieszczenia tegoż rozliczenia, czy również będziemy miały dostęp? Bo na razie jesteśmy odcięte id wielu informacji...
  22. [quote name='gamoń']Wstyd- co zrobiłyście z tym wątkiem.:shake::shake::shake:[/quote] Niestety masz rację i sama się do tego przyczyniam, ale na oficjalnym kanale, zatwoerdzonym przez zarząd, nie możemy niestety uzyskać żadnych informacji, więc skoro tutaj udaje się choćby pobieżnie cokolwiek wyjaśnić, staramy się wykorzystać:oops:
  23. [quote name='Witokret']Komisja rewizyjna nie jest organem mającym udzielać członkom stowarzyszenia odpowiedzi na pytania... Ten organ został powołany jedynie do tego by kontrolować władze stowarzyszenia. Wszelkie informacje na temat działalności stowarzyszenia zawsze będą publikowane np. na stronie internetowej po zakończonym konkretnym okresie rozliczeniowym. To jaki okres będzie kontrolowany przez jakąkolwiek komisję rewizyjną (oprócz bieżącego) zalezy wyłącznie od jej członków - obejmując tę funkcję mozna skontrolować nawet i kilka lat wstecz i jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości - zażądać ich wyjaśnienia. Nie bardzo rozumiem dlaczego spotyka się to z takim oburzeniem - podobno na wszystko są odpowiednie dokumenty - tym bardziej nie widzę jego uzasadnienia.[/quote] No cóż, uzrąd skarbowy też sprawdza wiele lat wstecz:roll:. Uważam, że to jest wchodzenie sobie w kompetenje, to raz, po drugie, zdaje się że również tym samym kwestionujesz działania poprzedniej komisji, skoro musisz po niej "poprawiać" a po trzecie, jak napisałam wcześniej, nie uczestniczyłaś w tamtym okresiie w stowarzyszeniu aktywinie, więc wydaje mi się, że realny osąd sytuacji mają osoby, które miały orientację co i w jaki sposób się odbywa. I to też jest chyba logiczne. Ot i tyle w tym temacie
×
×
  • Create New...