Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. na tamtym wątku jakoś nikt z was się nie odezwał
  2. podobno niszczył ogrodzenie:cool3: a tak naprawdę....??? Któż to wie:razz:
  3. Czy szacowny zarząd widział już że Hammer niestety wraca z adopcji???? Kolejne pytanie, czy przy usuwaniu pierwszej listwy mlecznej Andzia miała robioną histopatologię? Jayo, chyba Ty ją wtedy woziłaś, możesz odpisać?
  4. Czy szacowny zarząd widział już że Hammer niestety wraca z adopcji???? Kolejne pytanie, czy przy usuwaniu pierwszej listwy mlecznej Andzia miała robioną histopatologię? Jayo, chyba Ty ją wtedy woziłaś, możesz odpisać?
  5. Jak się uda jakiegoś sponsora zmolestować, to fajnie. I tak trzeba było ciachać na wszelki wypadek ewentualnych wpadek:razz:, więc...jak się sponsorzy znajdą to dobrze, jak nie, to i tak nie można było czekać dłużej;)
  6. [quote name='Fela']Czyżby Fus wykąpany? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3926/dsc0085pt5.jpg[/IMG][/URL] Jaki wykąpany. Toć to wszyscy widzą, to zamach na życie Fusa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Trzeba z odsieczą jechać!!! ;););) Zobacz jak go przydusiła, aż języka ma fioletowy:mad: I co dżentelman ma zrobić w takiej sytuacji, biedak?
  7. piękne zdjęcia, bo i miłość piękna:loveu: chyba nikt nie wątpi. Moje razem wychawane a nie chcą razem spać:roll:. Miodzio. To chyba było pisane:)
  8. [quote name='Karina & Tomek']Caaaałe mnóóóóstwo :multi:[/quote] ...no to im więcej radości...;):loveu::loveu::loveu:. Dzięki Wam za super dom dla Fusa. My nie mamy żadnych wątpliwości, że tarfił doskonale:multi::multi::multi:
  9. do góry nieszczęśniku. Nikt Cię nie chce:-(
  10. Czy to daje dalsze przerzuty na narządy wewnętrzne? Bo coś takiego wyczytałam, o przerzutach odległych poprzez układ limfatyczny?
  11. No to jak? Umawiać? chyba że chcecie gdzie indziej?
  12. Prowokuj, prowokuj, ja z radością pomogę;). A ładnie tak chować tajniacko jeszcze jedno miejsce???? Toć to jeszcze jedno szczęście:evil_lol: a szczęścia nigdy za wiele;)
  13. a firanki najbardziej:evil_lol:
  14. Może facet ma grypę i ogólnie dużą gorączkę;). Jak widać, pozycja odbiła się na rozumowaniu. Idusiek nie odpisuj, nie ma co, niech się facet "wykarze" Będize miał zajęci, urzędnicy zabawę albo zagadkę. Facet, jak widać i tak nie wie jak to funkcjonuje, to chociaż swoją wiedzę wzbogaci;)
  15. sponsorzy to już i tak duże odciążenie:loveu:
  16. No proszę, jaka Królewna się zrobiła. W sumie już wcześniej miała chyba zapędy. Tylko zamiast księżniczki na wieży, to królewna w budzie, skąd nosa wystawiać nie chciała....Widać czekała;) i się doczekała foteli i dobrego jedzonka:evil_lol:
  17. Oby i im się poszczęściło jak Fortunie i Fusowi:razz:
  18. HMmmmm, szkoda....bo mi się ten dom podoba, chociaż na żywo nie widziałam, ale Fusek ma taki wyraz pynia, że nie mam żadnych watpliwości:evil_lol:
  19. Oj, Fusek, warto było czekać...cud, miód, malyna:loveu::loveu::loveu:. Gdzieście się uchowali z jednym tylko psem? Aż dziw bierze. Ja tam bym Wam jeszcze ze dwa dorzuciła:evil_lol:
  20. nie gruby, tylko mocnej budowy:evil_lol:
  21. no cóż, niczego innego sie nie spodziewałyśmy
  22. jak się miewa nasz miłośnik- cassanova?
  23. łoj matulu, moje Pepe kochanew w takiej paszczy smoka:crazyeye::eviltong:
  24. nie bedzie miał:shake:. MAAAAAAAAAAAAAAAAA:multi::multi::multi:. Z sunią wielka LOVE, tylko nie wiemy jak szczurek się ma:roll:
×
×
  • Create New...