Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Ja się przyznaję bez bicia, jak nie muszę, to nie zliczam:)
  2. wpłaty (mam nadzieję, że ktoś je zlicza;)) To nie jest już spłacone? [TABLE="width: 570"] [TR] [TD]2013-04-02 [/TD] [TD]10,00 [/TD] [TD]PLN [/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/178355876/"]DLA ŁATKA BEZ OCZKA OD DOROTA |DOLATA ZFB||[/URL] [TABLE="width: 570"] [TR] [TD]2013-03-29 [/TD] [TD]10,00 [/TD] [TD]PLN [/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/178315658/"]ŁATEK BEZ OKA (DOGOMANIA IZMADO)[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  3. Pewnie po narkozie wymiotowała, moja też tak miała:( A z ubrankami i kołnierzami, to niestety jest walka do upadłego jak się trafi jakiś ambitny model:( Jakoś niefartownie to powychodziło, bo z kolei Felkowi puściły szwy na udku i była jazda do weta. Dzikuska je średnio co dwa dni, musi jechać na usg. Ręce mi opadają a sama jestem nieprzytomna (może to i lepiej, w otępieniu to chyba mniej się denerwuję)
  4. Niedobrze, że zwiała i transport nie upilnował... Ogromny plus, że jest mądra dziewczyna i pod klatkę.... Zamarłam:(
  5. No...i rodzić już nie będzie i ten wiek mi bardziej się podoba:) U naszego kikutka Felka-kartofelka też wet potwierdził bliżej moich 3 lat a nie swoich 5ciu:)))))
  6. kdc, ja Cię proszę, Ty zostań tymczasem. Ja Cię rozumiem, bo mój tymczas jest u nas 7 lat (tzn, już podpisaliśmy umowę, nie ma co się wygłupiać;)) A faceta masz dobrego. Mój niestety postawił szlaban po pierwszym tymczasie i stwierdził, że jak tak ma to wyglądać, to my schroniska otwierać nie będziemy....Zresztą znalazłam kota i też podobno domu mu szukałam....Podobno... Tylko jednemu odnalazłam właściciela, bo mnie chłop zmusił do zrobienia ogłoszeń i po 2 godz. po kocinę zadzwonili. Ale byłam rozżalona....
  7. to mądra sunia jest, ośmieli się i pokaże, że takie psiury są najwspanialsze:)
  8. Psiaki były w daleeeekim schronie. Jedna z gmin, mająca z nim umowę, podpisała umowę z Wojtyszkami, więc wolontariuszka szukała pomocy. My zabrałyśmy 8 (kuku zrobię sobie jak zacznę myśleć logicznie, bo chyba mnie pogięło z tą ilością), 2 pojechały do innych fundacji, 4 są zabrane przez prywatną osobę, jeden jeszcze czeka w schronie, umowa podpisana, tylko nie ma gdzie go zabrać:( [url]http://www.facebook.com/events/447083662037811/[/url] Trzymam kciuki za dywan bez rzucików
  9. Potwiierdzę oczywiście i bardzo dziękuję:)
  10. [quote name='kcd']Siusiu było dużo na spacerze i dużo w domu. Ona nie siusia tylko "podsikuje" stąd moja obawa o pęcherz. Ale temperatura w normie... Będę próbować zebrać próbkę do badania, zobaczymy jak to pójdzie... Soniaczek bardzo się polubił z Tobisiem - dzielą posłanie, a Sonia bardzo naśladuje zachowanie - co mnie jednocześnie cieszy (bo Tobiś jest bardzo otwarty do nas) i martwi (bo Tobiś jest dzikuskiem do obcych)... Z dobrych wiadomości - udało nam się przekonać brodę, że lubi być drapana, w ślad za nią poszła szyjka a potem... lewa łapka poszła lekko w górę i przekonał się również brzuszek - oczka zmrużone a Soniek w całej okazałości pięknie nadstawiony do miziania! Jestem w totalnym szoku, myślę że jednak pójdzie nam całe to oswajanie z dotykiem dużo szybciej niż mi się na początku wydawało...[/QUOTE] ja też tak myślę:) Na razie niech dojdzie do siebie, miała sporo przeżyć:) A poza tym, ta u Gajowej, zanosi się na większą dzikuskę. Jedna w zupełności wystarcza w tym pakiecie;)
  11. [quote name='malagos']Jak jej się uda zrobić siusiu na dworze, to ja bardzo pochwal. Jak się nie uda, to ja pojadę i jej pokażę jak to się robi, mam wprawę po wypadzie na Łotwę :diabloti:[/QUOTE] malagos, zaczynam się Ciebie bać:)
  12. Bardzo dziękujemy za wsparcie:))) To jest nasze subkonto:) [COLOR=#000000][FONT=Verdana]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/FONT][/COLOR]
  13. piękna niespodzianka, suuuuper:( A jak zniosła wizytę?
  14. to ja się też pokażę:) A pisać będę jak telefon ucichnie a ja pośpię;) Z wiekiem mam coraz bardziej prozaiczne marzenia;) A czy nie chciałybyście może ogłoszeń porobić? Można nabrać wprawy;) dla 9 psiaków;)
  15. Florka...? Trudno zgadnąć:) Ale za to ma dom:)
  16. to ten, co był malutki AGRESOR?
  17. Na fb Niczyich oststnio pełno. Jak potrzebowałam się coś dowiedzieć, to też mi się udało (Beata też ostatnio miała ten sam numer). Niektórym zadry siedzą, siedzieć będą i to się nie zmieni. Tylko co komu z tego? Samopoczucia nie poprawia (chyba, ze niektórym), wymiernych korzyści nie daje. A robić komuś przy każdej okazji "koło pióra", choć bezinteresownie pomaga psom...no comment. A potem dziwne, że na fb powstają dziwne wydarzenia i organizacje, zamiast działać ze sobą, zieją jedynie jadem do siebie. To na pewno pomaga zwierzętom...
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241189-%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2AMasa-ciuch%C3%B3w-na-4DogS-do-30-03%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2A%2A%2A%2A%2A[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/8936/obraz072rd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/6353/obraz112u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/7308/obraz126rb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/5792/obraz150h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/3716/1020098.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]ZAPRASZAM[/COLOR]
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241189-%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2AMasa-ciuch%C3%B3w-na-4DogS-do-30-03%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2A%2A%2A%2A%2A[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/8936/obraz072rd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/6353/obraz112u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/7308/obraz126rb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/5792/obraz150h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/3716/1020098.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]ZAPRASZAM[/COLOR]
  20. ludwa

    Metamorfozy

    a czy Gremlin mieści się na poduszce?
  21. ludwa

    Metamorfozy

    a czyje to łóżko?
  22. i jest drugi pies, który tęskni... Skoro człowiek kocha swoje zwierzęta i dba o nie jak potrafi, to nie ma sensu ich odbierać. Lepiej dokupić lepszą karmę, kupić budę albo poprawić starą a na to miejsce zabrać innego psa, który rzeczywiście ma źle a właściciel go tłucze albo głodzi...
  23. Czekam na zdjęcia cały czas. Niestety na chwilę obecną Butcher to najmniejszy problem p. Elżbiety, więc głupio mi nawet wydzwaniać i wciąż ponaglać:(
  24. wpłynęło 50 zł na Łatka- Sławomir Z. Dobre Miasto
×
×
  • Create New...