Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Cóż, Blacky za to postanowił rozłożyć klatkę kenelową na elementy pierwsze. DObrze mu idzie
  2. No niestety z tym ruchem jest problem i mamy tego świadomość:( Dżambo ma Blakiego dosyć a maluch dorasta, więc może się robić nieciekawie. Dokupiłam pakiet ogłoszeń ale ciszaaaaaaaaaa
  3. [COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
  4. [COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
  7. [COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
  8. śliczne jak śliczne. Wczoraj Blacky się postarał....Miał w baaardzo bliskiej i realnej perspektywie zamieszkanie za drzwiami... Zeżarł komórkę, żeby nie tylko sie wściekać, to jeszcze bateria zaginęła...Znalazła sie po dłuższym czasie, na szczęście nie na jego rtg. Rozrabia za 3. To nie pierwszy szczeniak na tym tymczasie. Na poczatku był tak kochany, że miałam telefony, ze chyba zostaje na stałe. Przeczekałam, bo szkoda mi dt. teraz mam telefony, że może by już go zabrać, zanim rodzina oszaleje:) Stara sie chłopak, nie ma co;) Dostał już przekąski do gryzienia, konga a dzisiaj załapał się na kenel niestety. Lepsze to, niż przerzucanie. Inna sprawa, że ten dt jest zbyt pobłażliwy.
  9. a ja czekam na zdjęcia.... Nie mam co napisać, bo tak naprawdę jesteśmy w zawieszeniu, razem z p. Elą
  10. a co lekarze mówią o guzie? Podejrzewam, że wzięli wycinek do badania ale na co to draństwo oceniają wstępnie?
  11. Mazowszanko- pięknie dziękujemy:) Właśnie Pinky poszła do sterylizacji. Mamy 50% dofinansowania z Akcji Sterylizacji ale druga połowę musimy dopłacić...I behawiorysta...No i inne burki nasze:( Dziekujemy:)
  12. [QUOTE][COLOR=#000000]czuje że w naszej rodzinie właśnie ujawnił się talent ogrodniczy[/COLOR][/QUOTE] Niewątpliwie. Taki, za który można zginąć niechybnie;)
  13. No....jakieś zajęcia mieć musi a ideałów nie ma:) U mnie kopanie to problem, TZ ogrodnik;))) I sikanie pod drzewka też problem a Fafik jest facet i z zadartą nogą siura, prosto na drzewka, więc musiał chłopina odgrodzić swoje tuje;) Wygląda to dziwnie ale chociaż awantur mniej;)))
  14. Na razie p.. Ela toczy batalię o firmę i od tego wszystko jest uzależnione. Twierdzi, że na 99% pies wraca....ale jeszcze próbuje
  15. On był już stary jak świat, kiedy do Was trafił:) Od tego czasu i tak odmłodniał... Ciągle zapominam zaczepić o niego i jak widzę wpis po długiej przerwie, to boję się, że to zła informacja... Ale i tak dostał wieli prezent od losu, przecież on jest u Was już ponad 4 lata a jak do Was trafiał, to śmialiśmy się, że ma z 17:) Nie wiem ile ma ale na pewno twarda z niego sztuka
  16. Szkoda, szkoda. I ludzi szkoda...P. Ela walczy ale szanse są nikłe niestety:( Nie musimy zabierać go już jutro ale niestety musimy zacząć szukać, żeby zaoszczędzić mu hoteli i innych przejść:(
  17. Jak ja bym chciała cudu i żeby został tam, gdzie jest....Tego najbardziej mu potrzeba:( Tylko jak go stworzyć
  18. Czekam na zdjęcia. Miałam dzisiaj zadzwonić ale nie dałam rady. CHcę porozmawiać na spokojnie, co się stało. Ale p. Elżbieta nie zadzwoniła ot, tak. Musiało się stać coś złego...:(
  19. matko droga, to skoro ja przy pierwszym jestem jak w anegdocie drugie, to już się boję o drugiego....Biedne dziecko będzie...
  20. Ale to nie jest wina ludzi. Niestety los spłatał psikusa tym ludziom a przez to i psu:(
  21. Na razie szukamy domu, bo jeszcze jest tam gdzie był dotychczas...wiec finansowo jeszcze wsparcia nie potrzebuje. Ale nie mam na niego pomysłu. Nawet hotelu nie mamy dla dużych psów teraz:(
  22. [COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tułacz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedyś-znajdzie-swój-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
  23. [COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
  24. [COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
  25. [COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
×
×
  • Create New...