-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
-
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG] -
[COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG] -
[COLOR=#000000]zapraszam po dziecięce rzeczy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240814-Do-18-03-dzieci%C4%99ce-mamy-rzeczy-%29-Na-4-DogS"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-%29-Na-4-DogS[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/55/obraz007lr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5243/obraz010zk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/94/obraz011dc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/2294/obraz027zr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9413/obraz041p.jpg[/IMG]
-
śliczne jak śliczne. Wczoraj Blacky się postarał....Miał w baaardzo bliskiej i realnej perspektywie zamieszkanie za drzwiami... Zeżarł komórkę, żeby nie tylko sie wściekać, to jeszcze bateria zaginęła...Znalazła sie po dłuższym czasie, na szczęście nie na jego rtg. Rozrabia za 3. To nie pierwszy szczeniak na tym tymczasie. Na poczatku był tak kochany, że miałam telefony, ze chyba zostaje na stałe. Przeczekałam, bo szkoda mi dt. teraz mam telefony, że może by już go zabrać, zanim rodzina oszaleje:) Stara sie chłopak, nie ma co;) Dostał już przekąski do gryzienia, konga a dzisiaj załapał się na kenel niestety. Lepsze to, niż przerzucanie. Inna sprawa, że ten dt jest zbyt pobłażliwy.
-
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a ja czekam na zdjęcia.... Nie mam co napisać, bo tak naprawdę jesteśmy w zawieszeniu, razem z p. Elą -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
ludwa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
a co lekarze mówią o guzie? Podejrzewam, że wzięli wycinek do badania ale na co to draństwo oceniają wstępnie? -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][COLOR=#000000]czuje że w naszej rodzinie właśnie ujawnił się talent ogrodniczy[/COLOR][/QUOTE] Niewątpliwie. Taki, za który można zginąć niechybnie;) -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No....jakieś zajęcia mieć musi a ideałów nie ma:) U mnie kopanie to problem, TZ ogrodnik;))) I sikanie pod drzewka też problem a Fafik jest facet i z zadartą nogą siura, prosto na drzewka, więc musiał chłopina odgrodzić swoje tuje;) Wygląda to dziwnie ale chociaż awantur mniej;))) -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Na razie p.. Ela toczy batalię o firmę i od tego wszystko jest uzależnione. Twierdzi, że na 99% pies wraca....ale jeszcze próbuje -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ludwa replied to jayo's topic in Już w nowym domu
On był już stary jak świat, kiedy do Was trafił:) Od tego czasu i tak odmłodniał... Ciągle zapominam zaczepić o niego i jak widzę wpis po długiej przerwie, to boję się, że to zła informacja... Ale i tak dostał wieli prezent od losu, przecież on jest u Was już ponad 4 lata a jak do Was trafiał, to śmialiśmy się, że ma z 17:) Nie wiem ile ma ale na pewno twarda z niego sztuka -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Szkoda, szkoda. I ludzi szkoda...P. Ela walczy ale szanse są nikłe niestety:( Nie musimy zabierać go już jutro ale niestety musimy zacząć szukać, żeby zaoszczędzić mu hoteli i innych przejść:( -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Jak ja bym chciała cudu i żeby został tam, gdzie jest....Tego najbardziej mu potrzeba:( Tylko jak go stworzyć -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Czekam na zdjęcia. Miałam dzisiaj zadzwonić ale nie dałam rady. CHcę porozmawiać na spokojnie, co się stało. Ale p. Elżbieta nie zadzwoniła ot, tak. Musiało się stać coś złego...:( -
matko droga, to skoro ja przy pierwszym jestem jak w anegdocie drugie, to już się boję o drugiego....Biedne dziecko będzie...
-
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Ale to nie jest wina ludzi. Niestety los spłatał psikusa tym ludziom a przez to i psu:( -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Na razie szukamy domu, bo jeszcze jest tam gdzie był dotychczas...wiec finansowo jeszcze wsparcia nie potrzebuje. Ale nie mam na niego pomysłu. Nawet hotelu nie mamy dla dużych psów teraz:( -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tułacz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedyś-znajdzie-swój-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL] -
[COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL] -
Demonek-w typie ONka w DT Potrzebne deklaracje na karmę.Szukamy DS !!!
ludwa replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]