-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tułacz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedyś-znajdzie-swój-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL] -
A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku:( Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze[/url]
-
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
No i się wykrakało..... Butcher znowu szuka domu. Zmieniła się sytuacja finansowa p. Eli, będzie musiała sprzedać siedzibę firmy, w związku z tym Butcher nie ma gdzie się podziać....:( Szukamy mu miejsca. Najlepiej domu z ogrodem. Ew. jakiegoś hoteliku (tylko za co?) -
właśnie nie sprawdzona, pierwszy raz taką mamy, dlatego wpisałam substancję czynną, żeby się dipytać, może ktoś zna albo jakiś wet by się wypowiedział
-
zaczyna się ciepło robić, to ja bym już w marcu zaczęła. Jakby co, to dostaliśmy obroże Max z Permetryną 6/10%. Możemy wysłać jedną Bursztynowi jeśli chcecie
-
też proponowałam zakup karmy dla Bursztyna:) Może te 50 niech sobie czeka na bursztynkowe potrzeby po prostu:)
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Normalnie jak pies z kotem:) -
[TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]80,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/177067748/"]dla Malwiny - Morska[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Demonek-w typie ONka w DT Potrzebne deklaracje na karmę.Szukamy DS !!!
ludwa replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
mi tłumaczyli, że jak jakiś skrzep albo co, to zawsze łatwiej na rozkurczowym -
Demonek-w typie ONka w DT Potrzebne deklaracje na karmę.Szukamy DS !!!
ludwa replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sambo_os1']Może być razem z bazarkiem :) Kotek ,,zatkał się'' ma krwiomocz i założony cewnik,jest na antybiotyku i kroplówkach. Dopiero dzisiaj zjadł pól saszetki,od soboty nic. niepokoiły mnie jego odruchy wymiotne,które mogą świadczyć o niewydolności nerek. Dzisiaj jest lekka poprawa,zjadł i pił.[/QUOTE] a dostał coś na rozkurczenie? Mojej kotce podawali no-spę -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
pięknotka i słodziutka:) -
[TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]20,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/176951760/"] Malwinka - iwna5702[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Demonek-w typie ONka w DT Potrzebne deklaracje na karmę.Szukamy DS !!!
ludwa replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Może znajdzie się jakoś nowoczesny chłop:) -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG] -
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
-
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
-
Demonek-w typie ONka w DT Potrzebne deklaracje na karmę.Szukamy DS !!!
ludwa replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-męska-PHILIPS-Dla-psów-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG] -
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR] Na utrzymanie naszych podopiecznych [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
-
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000]))[/COLOR][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
ludwa replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz joteska.... my z Iwoną naprawdę zaczęłyśmy sądzić, że on nie był stary. On w trakcie leczenia i pobytu u Iwony zaczął wyglądać i zachowywać się powoli jak 7-letni pies, zgodnie z książeczką. A lecznica...? Zawiozłam go w bez porównania lepszym stanie niż odbierałam. Odbierałam prawie zwłoki. I wcale się nie dziwię, że Iwona na jego widok, chciała mnie zabić, bo pozwalam mu się męczyć w imię nie wiadomo czego. Zmieniła potem zdanie... Bo ON chciał żyć!!!! A Kaśka... To ciężki orzech. Iwona sama jest w kropce co z nią zrobić, nie ma łatwej decyzji. Była medialna, dopóki medialny był wątek Czarodziejki. Sprawa ucichła, Iwona została z Kaśką i troską o nią...i oczywiście wsparcie finansowe, to marzenia tutaj jest to, co zostało z wydarzenia Roja [url]http://www.facebook.com/events/113835245430163/[/url] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ha, nie czasami:) Tak jest. Kot w domu jest kotem domowym, na zewnątrz tego samego kota należy gonić. Siła wyższa:) -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
ludwa replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Tak....wyjątkowy człowiek. Poznałam ją przy okazji "wejścia w posiadanie" Roja, którego nie chciała przyjąć NIKT. Nawet pewna "klinika" za ogromne pieniądze potrafiła jedynie dążyć do uśmiercenia tego psa. To Iwona ponownie spowodowała, że "zwłoki", które do Niej przyjechały, znowu nabrały życia i o to życie walczyły. Sprawiła, że zaczął wychodzić po woli z wszystkich dolegliwości i znowu miał w oczach życie:), nawet zaczął się bawić......