-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja się przyznaję bez bicia, jak nie muszę, to nie zliczam:) -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wpłaty (mam nadzieję, że ktoś je zlicza;)) To nie jest już spłacone? [TABLE="width: 570"] [TR] [TD]2013-04-02 [/TD] [TD]10,00 [/TD] [TD]PLN [/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/178355876/"]DLA ŁATKA BEZ OCZKA OD DOROTA |DOLATA ZFB||[/URL] [TABLE="width: 570"] [TR] [TD]2013-03-29 [/TD] [TD]10,00 [/TD] [TD]PLN [/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/178315658/"]ŁATEK BEZ OKA (DOGOMANIA IZMADO)[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] -
Pewnie po narkozie wymiotowała, moja też tak miała:( A z ubrankami i kołnierzami, to niestety jest walka do upadłego jak się trafi jakiś ambitny model:( Jakoś niefartownie to powychodziło, bo z kolei Felkowi puściły szwy na udku i była jazda do weta. Dzikuska je średnio co dwa dni, musi jechać na usg. Ręce mi opadają a sama jestem nieprzytomna (może to i lepiej, w otępieniu to chyba mniej się denerwuję)
-
Niedobrze, że zwiała i transport nie upilnował... Ogromny plus, że jest mądra dziewczyna i pod klatkę.... Zamarłam:(
-
No...i rodzić już nie będzie i ten wiek mi bardziej się podoba:) U naszego kikutka Felka-kartofelka też wet potwierdził bliżej moich 3 lat a nie swoich 5ciu:)))))
-
kdc, ja Cię proszę, Ty zostań tymczasem. Ja Cię rozumiem, bo mój tymczas jest u nas 7 lat (tzn, już podpisaliśmy umowę, nie ma co się wygłupiać;)) A faceta masz dobrego. Mój niestety postawił szlaban po pierwszym tymczasie i stwierdził, że jak tak ma to wyglądać, to my schroniska otwierać nie będziemy....Zresztą znalazłam kota i też podobno domu mu szukałam....Podobno... Tylko jednemu odnalazłam właściciela, bo mnie chłop zmusił do zrobienia ogłoszeń i po 2 godz. po kocinę zadzwonili. Ale byłam rozżalona....
-
to mądra sunia jest, ośmieli się i pokaże, że takie psiury są najwspanialsze:)
-
Psiaki były w daleeeekim schronie. Jedna z gmin, mająca z nim umowę, podpisała umowę z Wojtyszkami, więc wolontariuszka szukała pomocy. My zabrałyśmy 8 (kuku zrobię sobie jak zacznę myśleć logicznie, bo chyba mnie pogięło z tą ilością), 2 pojechały do innych fundacji, 4 są zabrane przez prywatną osobę, jeden jeszcze czeka w schronie, umowa podpisana, tylko nie ma gdzie go zabrać:( [url]http://www.facebook.com/events/447083662037811/[/url] Trzymam kciuki za dywan bez rzucików
-
[quote name='kcd']Siusiu było dużo na spacerze i dużo w domu. Ona nie siusia tylko "podsikuje" stąd moja obawa o pęcherz. Ale temperatura w normie... Będę próbować zebrać próbkę do badania, zobaczymy jak to pójdzie... Soniaczek bardzo się polubił z Tobisiem - dzielą posłanie, a Sonia bardzo naśladuje zachowanie - co mnie jednocześnie cieszy (bo Tobiś jest bardzo otwarty do nas) i martwi (bo Tobiś jest dzikuskiem do obcych)... Z dobrych wiadomości - udało nam się przekonać brodę, że lubi być drapana, w ślad za nią poszła szyjka a potem... lewa łapka poszła lekko w górę i przekonał się również brzuszek - oczka zmrużone a Soniek w całej okazałości pięknie nadstawiony do miziania! Jestem w totalnym szoku, myślę że jednak pójdzie nam całe to oswajanie z dotykiem dużo szybciej niż mi się na początku wydawało...[/QUOTE] ja też tak myślę:) Na razie niech dojdzie do siebie, miała sporo przeżyć:) A poza tym, ta u Gajowej, zanosi się na większą dzikuskę. Jedna w zupełności wystarcza w tym pakiecie;)
-
[quote name='malagos']Jak jej się uda zrobić siusiu na dworze, to ja bardzo pochwal. Jak się nie uda, to ja pojadę i jej pokażę jak to się robi, mam wprawę po wypadzie na Łotwę :diabloti:[/QUOTE] malagos, zaczynam się Ciebie bać:)
-
piękna niespodzianka, suuuuper:( A jak zniosła wizytę?
-
to ja się też pokażę:) A pisać będę jak telefon ucichnie a ja pośpię;) Z wiekiem mam coraz bardziej prozaiczne marzenia;) A czy nie chciałybyście może ogłoszeń porobić? Można nabrać wprawy;) dla 9 psiaków;)
-
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Florka...? Trudno zgadnąć:) Ale za to ma dom:) -
to ten, co był malutki AGRESOR?
-
Na fb Niczyich oststnio pełno. Jak potrzebowałam się coś dowiedzieć, to też mi się udało (Beata też ostatnio miała ten sam numer). Niektórym zadry siedzą, siedzieć będą i to się nie zmieni. Tylko co komu z tego? Samopoczucia nie poprawia (chyba, ze niektórym), wymiernych korzyści nie daje. A robić komuś przy każdej okazji "koło pióra", choć bezinteresownie pomaga psom...no comment. A potem dziwne, że na fb powstają dziwne wydarzenia i organizacje, zamiast działać ze sobą, zieją jedynie jadem do siebie. To na pewno pomaga zwierzętom...
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241189-%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2AMasa-ciuch%C3%B3w-na-4DogS-do-30-03%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2A%2A%2A%2A%2A[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/8936/obraz072rd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/6353/obraz112u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/7308/obraz126rb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/5792/obraz150h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/3716/1020098.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]ZAPRASZAM[/COLOR]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241189-%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2AMasa-ciuch%C3%B3w-na-4DogS-do-30-03%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A%2A"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2A%2A%2A%2A%2A[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/8936/obraz072rd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/6353/obraz112u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/7308/obraz126rb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/5792/obraz150h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/3716/1020098.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]ZAPRASZAM[/COLOR]
-
a czy Gremlin mieści się na poduszce?
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
ludwa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
i jest drugi pies, który tęskni... Skoro człowiek kocha swoje zwierzęta i dba o nie jak potrafi, to nie ma sensu ich odbierać. Lepiej dokupić lepszą karmę, kupić budę albo poprawić starą a na to miejsce zabrać innego psa, który rzeczywiście ma źle a właściciel go tłucze albo głodzi... -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Czekam na zdjęcia cały czas. Niestety na chwilę obecną Butcher to najmniejszy problem p. Elżbiety, więc głupio mi nawet wydzwaniać i wciąż ponaglać:( -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wpłynęło 50 zł na Łatka- Sławomir Z. Dobre Miasto