[IMG]http://www.ewelinabuck3.jpg.pl/jpg.php?412508,19287,463047,b76214109eea378bf06e5def5ec560fa,2,UDUyMDUwODguanBn[/IMG]
Ale twój braciszek się wyróżnia :cool3: :cool3: :cool3:
Ps.Jak zrobiłas, ze na onecie jest? :o
[quote name='gogunia']EEeeee......nie jesteś czubek:shake: ;), a napewno umiesz robić dużo rzeczy:multi:
Dziękuję;)[/quote]
Hehehe dzięki :wink: Ale napewno nie malować :eviltong: :eviltong: :eviltong: Moze kiedys odkryje swoje twórcze JA :cool3:
[quote name='justys95']:oops: :oops: :oops: nie moja wina...:eviltong: o liściach lepiej gadajmy :evil_lol:[/quote]
Najlepiej o liściach dębu i klonu :diabloti: :eviltong: :diabloti:
Świetne fotki! :multi:
[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8579/resizeofimg3322yo7.jpg[/IMG]
Ooo i nawet malamucik się znalazł :eviltong:
[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1097/resizeofchampion007io5.jpg[/IMG]
Ale to zdjęcie i tak najlepsze!