[quote name='Nerul']hasko masz moze jej fotki? :loveu:[/quote]
Nie mam :placz: :placz: :placz:
[quote name=':: FiGa ::']
Wiolu błagam zrób dalmatynce fotki :evil_lol: I wymiziaj od imienniczki kiedy jeszcze kiedys się spotkacie :loveu:[/quote]
Łomża mała nie jest a ja ją na mieście spotkałam :oops: Szłam a ona mnie na chodniku tak nosem w pupe dziobnęła :roflt: Odwróciłam, zobaczyłam, ze to pies to ją pogłaskałam.Z włascicielem pogadałam no i jak zawołał do niej "Figa" to miałam wątpliwości co do tego, czy mnie nie szturchnęła czasem ta Figa z forum :lol: :lol: :lol: