Ile fotek!!!!!!!!!!! :multi:
[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2821/p1010020gn0.gif[/IMG]
Piękny Buck.. :loveu:
Ewelina - nie wiem czy wiesz, ale dzięki Twojemu malamutkowi w mojej przyszłej hodowli będzie jeden malamut o imieniu Buck! :cool3: A dlaczego? Hmm.. Napatrzyłam sie na Buck'a zdjęcia.On jest sliczny i imie ma fajniutkie :) Mam nadzieje, ze nie bedziesz mi miała za złe jak moj mamucik będzie imiennikiem Twojego pieska :evil_lol: