Jump to content
Dogomania

sunnynight

Members
  • Posts

    2585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunnynight

  1. Wiesz Gabi, może ja po prostu patrzę na te warunki przez pryzmat tego, jak się szykuję na własnego psa ;) Zwlekam między innymi dlatego, że muszę zakończyć pewne zobowiązania by potem móc zmienić tryb pracy na swobodniejszy i mniej czasochłonny, przez pierwsze tygodnie zamierzam w ogóle zostać z psiakiem w domu, żeby jak najlepiej go zsocjalizować i jak najwięcej nauczyć, już szukam dobrej szkoły... No, jak z dzieciakiem po prostu ;) Przez BDT "awaryjny" rozumiem zatem taki... no, byle jaki właśnie ;), jak nie będzie niczego lepszego... Ale wygląda na to, że z tym lepszym nie będzie kłopotu - dobrze, niech Zulcia jak najszybciej znajdzie jakąś spokojną przystań :)
  2. Ciotka Gabryśka wywołała mnie do tablicy, no to już się przyznam, że to ja pisałam do niej w sprawie Zuli...Tak jak Gabi wspomniała, gdyby była taka potrzeba, mogłabym zaoferować małej awaryjny BDT - od końca sierpnia, bo wcześniej mam 2-tygodnowy wyjazd służbowy. Może, moooże udałoby mi się namówić kogoś do zajęcia się sunią przez te 2 tyg., no ale to musiałabym dopiero zapytać... Pisałam Gabi, i tu też potwierdzam, że mój BDT byłby daleki od ideału - po pierwsze późno, po drugie - w mieście, po trzecie - sporo pracuję, więc Zulka musiałaby siłą rzeczy dużą część dnia spędzać sama (no, chyba że okazałaby się na tyle spokojna, że mogłaby jeździć ze mną ;)). Na pewno są to warunki o niebo lepsze od schronu, ale zdaję sobie sprawę z tego, że mała mogłaby trafić lepiej - może do Szafirki, może do BDT u kogoś kto np. pracuje w domu albo mieszka w domku z ogródkiem... Proponowałabym zatem - starajcie się, Cioteczki, wyciągnąć Zulkę jak najwcześniej, a w razie gdyby nie wyszło, to od końca sierpnia jestem do dyspozycji :)
  3. Zobacz u Myszy http://www.dogomania.com/forum/topic/145620-kram-z-różnościami-dla-misi-lisia-i-zulusa-do-02032015-godz-2200/page-2 czy takie jak nr 167 by Cię interesowały, zarezerwowałam z myślą o Tobie ;)
  4. Ślicznie dziękuję za pomoc - obawiam się, że już wykupione :(
  5. Pilnie szukam bazarku z pampersami dla dorosłych - jakiś czas temu gdzieś widziałam, ale wtedy nie były potrzebne, a teraz nie mogę znaleźć... :( Będę wdzięczna za info na pw.
  6. Mogłybyście dać namiary na tę "hodowlę", z której pochodzi Roxi? Chętnie bym tam podjechała trochę się rozejrzeć...
  7. Na logikę tak to powinno wyglądać - sprzedawać nie ma prawa dystrybutor, Ty jako docelowy odbiorca powinnaś móc z tym zrobić co chcesz - czyli również sprzedać. W praktyce jak to wygląda ze strony firm nie wiem - naprawdę chce się im ganiać kogoś, kto sprzedał dwie próbki po złotówce? Opłaca się im to?
  8. Próbek kosmetyków na bazarkach od metra, i to jak najbardziej z podaniem firmy ;). Ich chyba nie wolno, że tak powiem, hurtowo sprzedawać, ale jeśli dostaniesz np. i Ci zalega to co, o 5-10 sztuk się przyczepią? Chyba lepszą promocją firmy będą jak pójdą w świat, a nie do kosza ;)
  9. W swoich ustawieniach profilu ("zarządzaj ignorowanymi") masz na samej górze taki kwadracik: "ignoruj sygnaturki kiedy czytam tematy i prywatne wiadomości", zaznaczenie go powinno zlikwidować banerki - tyle, że wszystkie hurtem. Owszem, mnie też szkoda megabajtów na podpisy - giganty ;)
  10. W zasadzie to ja nie chodzę po wątkach... Ale do Klusi zaglądam... Lubię psicę. Szkoda, że mamy do siebie tak daleko.
  11. Ej, no nie irytuj się ani nie tłumacz, nie miałam złych intencji :). Zdjęcia potrafią nieraz nieźle przekłamać rzeczywistość i oczywistym jest, że "na żywo" sytuację ocenia się zupełnie inaczej. Ot, z pozoru kota wygląda super. I tyle. A społeczeństwo, no cóż... Ludzie są różni, pech, że zawsze łatwiej wyrządzić zło, niż dobro. Nawet jedna wredota zupełnie wystarczy, by narobić sporo krzywdy. A koteczka jest słodka, myślę, że szybko znajdzie dom :)
  12. Może ja się zupełnie nie znam na kotach, ale ona mi nie wygląda ani na przestraszoną, ani na zaniedbaną, ani na nieszczęśliwą... :)
×
×
  • Create New...