Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Igusia jest prześliczna :). I super się prezentuje na tarasie :)). Osieroconej samotnej siostrzyczki żal.... Oby szybko też znalazła dom, jak braciszek
  2. Nie musi z tą trzustką być zaraz coś poważnego. Może być podrażnienie, wskutek zjedzenia czegoś szkodliwego w czasie bezdomności. Taka dieta niskotłuszczowa, potrafi czynić cuda. Po unormowaniu, spróbować wprowadzać normalną dietę. I dobrze jej dać probiotyk, żeby poprawić florę jelitową, bo w czasie biegunek, jak i przy podawaniu antybiotyków i chemioterapeutyków, nadmiernie namnażają się beztlenowce, głównie Clostridia. Ja daję Enterol. Igusia prześliczna :)
  3. https://www.facebook.com/304551119750449/posts/1404572763081607/
  4. Cóż, jeden wielu uroków szczeniaków. Podrapane nogi opiekunów :D A jak Igusia?
  5. Cukier w cukrze, ale nie lubią pozować. Nie mają parcia na szkło ;)
  6. Może z tego powodu, Igusia taka polegująca? Jak trzeba będzie jechać do dr Magdy w czasie nieobecności Tomka, to my z Tomkiem, zawsze chętnie. Oby to nie była odkleszczówka..... Pokaż szczeniorki :). Chętnie zobaczymy :)
  7. Bliss była wiejską dziczką. Chyba nie znała niczego, poza własnym kojcem. Bała się aut, ulic, schodów, wszystkiego. W dodatku, jest w typie ON, więc duża i silna. Obecnie, waży 36 kg., w schronisku 27. Wszystko można wypracować. Teraz od wielu lat, to pies miejski i nawet do centrum Warszawy jeździmy do rodziny, lub do weta.
  8. Oby to coś dało, bo wyrok jest prawomocny.
  9. Obyś miała rację, Agatko
  10. https://www.facebook.com/182200368643485/posts/1362326887297488/ Wypowiedż G. Bielawskiego. Znaleziono i zabezpieczono zakopane, martwe psy. A sprawiedliwość poszła się bujać
  11. Niestety, już po wyborach, więc można wrócić do przeszłości... Cholerny świat! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3331118710245858&id=100000432850105
  12. W jakim sensie w szoku? Po pierwsze, to "Świat Rolnika", a po drugie, to ta pani od lat walczy z Grzegorzem Bielawskim. Dla rozrywki, polecam poczytać w "Świecie Rolnika", o sławnej Pumie Nubii. Też artykuł " rolniczy" ;). Gdyby to nie było takie smutne, to by było śmieszne :(((
  13. Cieszy każdy przejaw odkrywania przez Lilka uroków psiego życia z człowiekiem :)). Bardzo Wam za to dziękuję :*)
  14. Miałaś Tysiu rację :). Co dla jednych jest wadą, dla innych jest zaletą :).
  15. Ale super wiadomość! Pełne zaskoczenie :). Czyli jednak, zdarzają się cuda! Nad Pienią, widocznie czuwał jakiś Psi Anioł, a może sama Hekate, i znalazł dla niej dom i Pana skrojonych na miarę :)). Trafił swój na swego i będą żyć długo i szczęśliwie :). Mocno w to wierzę, bo wygląda na to, że Pan ma dobre podejście do Pieni :)
  16. Wpłaciłam na zbiórkę i uważam, że wyzwolenie psów z Radys, warte jest każdej ceny. Już ponad 700 jest ocalonych, za chwilę będą następne. Ruszyła lawina, ludzie przyjeżdżają pomagać z całej Polski, płyną dary i pieniądze. To jest akcja, jakiej dotąd nie było. Jestem pełna podziwu i wdzięczności dla tych wszystkich Ludzi, którzy tam są i działają. Nie czuję potrzeby rozliczania ich z każdej złotówki.
  17. Podzielam Twoją opinię w 100%
  18. Cieszymy się z każdego ocalonego psa, ale będziemy zawsze pamiętać o ofiarach Radys. Takich jak Paganini, było wiele. Nawet tu na wątku, czasami takie informacje się pojawiały.... O psach, które zginęły w Radysach https://www.facebook.com/1546305719013622/posts/2559403501037167/
  19. Dzięki za info. Zrobił się bardzo wzruszający wątek. Tyle psów uratowano, a ludzie są jednak dobrzy. Zrobiło się pospolite ruszenie, ws ratowania Radysiaków. To idzie jak lawina, która, jak mam nadzieję, zmiecie Radysy i może spowoduje zmiany w funkcjonowaniu innych schronisk, w zasadach podpisywania umów przez gminy i wymusi zmianę UOZ.
  20. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10214082508696865&type=3 Nie potrafię tego komentować. Chwyta za serce.
  21. Właściwy pies na właściwym miejscu ;)
×
×
  • Create New...