napisz w tytule "prosze sie nie bac i otwierac":evil_lol:
a ten Wasz Tajfun to mi jakos wczesniej umknal normalnie.
i co jeszcze dorzuce, to z wlasnego doswiadczenia wiem, ze pies, ktory ma tymczas, to podwaja swoje szanse na adopcje. ale w tym przypadku to chyba nie ma szans, co. bo niemamy juz DT dla dobka. chyba, ze ktos sie skusi na takie cudo na tymczasie??:cool3: