[quote name='Dharma']Daga, masz zdjecia ?? Ja mialam 4 domy dla Filipa - moze ktos z nich chcialby tego. Na watku Filipa odezwij sie do Kris_001, moze on?[/quote]nie mam fot. mialam dzisiaj zrobic ale nie wyszlo. moze jutro cos sie uda zdzialac.
no wlasnie tyle juz ludzi do mnie dzwonilo i tyle razy ja dzwonilam, ze nie zachowal mi sie ani w przychodzacych, ani w ybieranych. normalnie w łeb sobie palnac:angryy:
sorry Zosienko za off. ale czy wiecie kto by chcial 3-letniego brazowego chlopca? łagodnego do ludzi i zwierzat. wychowal sie z malym dzieckiem. powod oddania psa, to wyjazd. dzisiaj pies mial byc juz oddany do schroniska. dom potrzebny ekspresowo.
napisalam tutaj bo do Fuksa to juz prawie nikt nie zaglada.
niestety ludzie sobie zrobili z nas jaja:angryy: niestety posialam gdzies kartke z nr telefonu, ale na innej mialam adres. pojechalysmy tam, czekalysmy i w koncu przyszla jakas kobieta i stwierdzila ze to jakas pomylka.:angryy: brak mi slow.
to czekam na wiesci. trzeba bedzie Fuksinke ładnie przygotowac ;-) tyle sie naczekal na swoja szanse, ze bede sie modlila oby wszystko wypadlo pomyslnie.
wlasnie skonczylam gotowac ryz z miesem i marchewka. jak ostygnie, to sprawdze czy takie pozywienie lepiej mu bedzie smakowalo. ale mysle, ze tak bo caly czas sie modlil w kuchni, jak gotowalam i kroilam mieso.
Zuziu, prosze. Tutaj jest watek Gromika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50612&page=29[/URL]
a tutaj Diany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53862[/URL]
Kasia na ta chwile nie mam co napisac. od wczoraj jest w hotelu. pozniej do niej pojde. dzisiaj mam iscie szalony dzien 4 psy musza dzisiaj sie pokazac u weta, wlasciwie powinno ich tam isc 5, ale Adele zostawie sobie na jutro. do tego spotkanie przedadopcyjne.
[quote name='ekardas']Nic nie wiadomo jak tam nasza Korusia, czy udało się, czy miała gdzie zostać na noc, czy w końcu pojechała .....Moriaa napiszcie coś!!![/quote]
ekardas czytaj watek uwaznie:evil_lol:
najpierw wizyta. bo nawet jesli przypadna sobie do gustu, a chlopiec bedzie dzisiaj kastrowany, to wole by u mnie skonczyl leczenie pozabiegowe. mieszkaja panstwo blisko wiec pewnie pozniej po niego podjada ;-)