-
Posts
265 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nataliyka
-
Molly ma 3,5 miesiąca i waży 1,4 kg, w kłębie ma 17 cm,więc w porównaniu do waszych pociech to jest raczej malutka:lol:
-
Natasza,wejdz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8802[/url] w pierwszym poście opisany jest Omegan,a potem wiele innych odżywek:lol:
-
Chyba jednak zostanę przy prawej nodze,jakoś mi jest tak wygodniej i co ważne- zawsze to jakaś dodatkowa bariera między piesiem a ulicą.:)
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
nataliyka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Julitko no to 100 lat dla Toficzka:new-bday::BIG::laola::beerchug::popcorn::tort: -
Słodziuchne,Happy ma bardzo śmieszną minkę- coś w rodzaju:co oni ze mną robią?;)
-
Mam dość dziwne pytanko,po której stronie ma iść pies? Słyszałam,że pies ma chodzić przy lewej nodze:roll: U mnie bywa różnie,bo dopiero od niedawna wychodzimy gdzieś dalej ze smyczką. A jak to jest u Was?
-
Jejku Goldi,ale okropnie trafiłaś!:-o Przecież ona oszpeciła Ci psa,ja bym tego jej nie odpuściła:angryy:
-
Ja i tak nadal uważam,że gotowane jedzenie piesiowi nie zaszkodzi.;) Zresztą w każdej lepszej książce jest opisane jak odpowiednio zbilansować jedzenie. Nie możemy pozbawiać naszego maleństwa błonnika,no i oczywiście przyjemności poznawania nowych smaków:cool3:
-
O widzę,że Marlena mnie uprzedziła z tym linkiem,no nic,zdarza się:eviltong:
-
Ja też popieram wybór yoraska,to naprawdę kochane pieski:loveu: Zresztą Wala, na pewno znasz kogoś kto ma yorasa albo ma znajomych,którzy yorka mają. Pójdź do nich,popytaj się jak się im żyje z psinką,poobserwuj ją i pobaw się troszkę(zwykle ludzie nie robią problemów,w końcu oni też kiedyś psa kupowali i wiedzą,że to poważna sprawa;)). Jak kogoś takiego nie znasz to umów się z kimś z dogo na spotkanie,żeby wziął swojego psiaczka to zobaczysz jaki ogólnie york ma charakter i w ogóle dowiesz się paru rzeczy.No i przejrzyj temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22699&highlight=szkolenie[/url] masz tam spis wszystkich interesujących zagadnień dotyczących pielęgnacji,żywienia i czego tam jeszcze chcesz.
-
Royal Canin mini beauty, czy ktoś wypróbowywał tę karmę?:confused: Reklamują ją jako super produkt dla uzyskania pięknej sierści,ale nie chcę eksperymentować z Molly,bo to jeszcze szczeniaczek. Ale w przyszłości będę musiała zdecydować czy podać jej royalka dla yorków czy może ten byłby lepszy? Ma ktoś jakąś radę?
-
Oferty sprzedaży i krycia nierasowych psów...
nataliyka replied to baby's topic in Yorkshire terrier
Niestety,na głupotę ludzką i niedoinformowanie nie ma lekarstwa,tylko zwierzaczków potem szkoda.:-( -
Też bym chętnie przyjechała,ale w tym tygodniu to dopiero czwartek albo piątek mógłby być, wcześniej nie mogę:shake: no chyba,że ustalicie inny termin to skrobnijcie coś wcześniej.;)
-
Nikusiu jesteś wielka:multi: Dziękuję i jeszcze dziś zabieram się do nauki(oczywiście najpierw przestudiuję te teksty i się sama tego nauczę,a potem to już z górki,bo Molly wszystko chwyta 'w locie':lol:). Sandra kiedy odbierasz Soul?
-
Madzia jest przemiłą osóbką,a jej piesio to prawdziwy przystojniaczek;)
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9805/urodzinkipsd8om.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
nataliyka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Hurra!!! :multi: Sto lat dla Ramzesika :new-bday: -
Będę Ci bardzo wdzięczna Nikusiu:smile:
-
To prawda słodka z niej psinka i jak ślicznie na zdjęciach wychodzi;) Kurczę jak wy robicie takie bajeranckie ramki? ja mam photoshopa i jedyne co umiem w nim zrobić to wstawić napisik na dole zdjęcia:razz:
-
Oferty sprzedaży i krycia nierasowych psów...
nataliyka replied to baby's topic in Yorkshire terrier
No tak,jak człowiek się na czymś dobrze nie zna(a znam osoby,które nie potrafią odróżnić yorka od shih-tzu:crazyeye:) to można mu wmówić wszystko. Po prostu brak jakiegokolwiek pojęcia,ech szkoda gadać. -
Oferty sprzedaży i krycia nierasowych psów...
nataliyka replied to baby's topic in Yorkshire terrier
No cóż, na miłość nie ma ratunku:lol: Jak drugiego dnia po zakupie Molly okazało się,że coś jest nie tak z jej łapkami to rodzice chcieli ją zwrócić hodowcy,ale nie oddałam mojego pieseczka. Za bardzo ją pokochałam, żeby ją potem zwrócić. -
Oferty sprzedaży i krycia nierasowych psów...
nataliyka replied to baby's topic in Yorkshire terrier
Asiu to rzeczywiście drogo,bo ja za Molly płaciłam 1000 zł:crazyeye:A z tego co się orientuję to za 1600 mogłabyś mieć rodowodowego psiaczka(ostatnio widziałam ogłoszenie o rodowodowej suczce za 1500). -
Dziewczyny nie panikować,przecież pieski tylko grymaszą! To oczywiste,że wolą jeść domowe jedzonko,bo jest bardziej miękkie i w ogóle lepiej smakuje(przynajmniej tak uważa Molly i moja siostra,która czasem podżera pieskowi kurczaka z marchewką i ryżem:eviltong:) Najlepszym sposobem będzie,jeśli przestaniecie na jakieś 2-3 dni podawać robione jedzonko. Jeśli piesio będzie głodny,a nie będzie gotowego jedzonka to w końcu zje suchą karmę (tylko nie dajcie się słodkim oczkom i żebraniu!).No i lepiej nie podawć piesiowi codziennie robionego jedzonka, to się nie przyzwyczai.Ja podaję Molly gotowane jedzonko tak ok.2-3 razy w tygodniu i myślę,że to zupełnie wystarczy(bo też miałam przeprawę z wybrzydzaniem mojej panienki na suchą karmę).Powodzenia;)
-
Kurczę,jak czytam takie rzeczy,to żałuję,że Molly nie ma rodowodu i nie będę mogła jej wystawiać:-( Ale gratuluję wszystkim zwycięskim yoraskom:multi:
-
No to ja mam może trochę dziwne pytanie,ale przekopywałam forum i nie znalazłam na nie odpowiedzi. Chodzi mi o wystawowe 'stanie'. Bardzo mi się podoba kiedy yoreczek tak stoi(czasami Molly ustanie w ten sposób,oczywiście nieświadomie,i wygląda wtedy tak dumnie i pięknie).Może ktoś wie,jak nauczyć ją takiej postawy na komendę?;)