Jump to content
Dogomania

nataliyka

Members
  • Posts

    265
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nataliyka

  1. Molly ma 3,5 miesiąca i waży 1,4 kg, w kłębie ma 17 cm,więc w porównaniu do waszych pociech to jest raczej malutka:lol:
  2. Natasza,wejdz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8802[/url] w pierwszym poście opisany jest Omegan,a potem wiele innych odżywek:lol:
  3. Chyba jednak zostanę przy prawej nodze,jakoś mi jest tak wygodniej i co ważne- zawsze to jakaś dodatkowa bariera między piesiem a ulicą.:)
  4. Julitko no to 100 lat dla Toficzka:new-bday::BIG::laola::beerchug::popcorn::tort:
  5. Słodziuchne,Happy ma bardzo śmieszną minkę- coś w rodzaju:co oni ze mną robią?;)
  6. Mam dość dziwne pytanko,po której stronie ma iść pies? Słyszałam,że pies ma chodzić przy lewej nodze:roll: U mnie bywa różnie,bo dopiero od niedawna wychodzimy gdzieś dalej ze smyczką. A jak to jest u Was?
  7. Jejku Goldi,ale okropnie trafiłaś!:-o Przecież ona oszpeciła Ci psa,ja bym tego jej nie odpuściła:angryy:
  8. Ja i tak nadal uważam,że gotowane jedzenie piesiowi nie zaszkodzi.;) Zresztą w każdej lepszej książce jest opisane jak odpowiednio zbilansować jedzenie. Nie możemy pozbawiać naszego maleństwa błonnika,no i oczywiście przyjemności poznawania nowych smaków:cool3:
  9. O widzę,że Marlena mnie uprzedziła z tym linkiem,no nic,zdarza się:eviltong:
  10. Ja też popieram wybór yoraska,to naprawdę kochane pieski:loveu: Zresztą Wala, na pewno znasz kogoś kto ma yorasa albo ma znajomych,którzy yorka mają. Pójdź do nich,popytaj się jak się im żyje z psinką,poobserwuj ją i pobaw się troszkę(zwykle ludzie nie robią problemów,w końcu oni też kiedyś psa kupowali i wiedzą,że to poważna sprawa;)). Jak kogoś takiego nie znasz to umów się z kimś z dogo na spotkanie,żeby wziął swojego psiaczka to zobaczysz jaki ogólnie york ma charakter i w ogóle dowiesz się paru rzeczy.No i przejrzyj temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22699&highlight=szkolenie[/url] masz tam spis wszystkich interesujących zagadnień dotyczących pielęgnacji,żywienia i czego tam jeszcze chcesz.
  11. Royal Canin mini beauty, czy ktoś wypróbowywał tę karmę?:confused: Reklamują ją jako super produkt dla uzyskania pięknej sierści,ale nie chcę eksperymentować z Molly,bo to jeszcze szczeniaczek. Ale w przyszłości będę musiała zdecydować czy podać jej royalka dla yorków czy może ten byłby lepszy? Ma ktoś jakąś radę?
  12. Niestety,na głupotę ludzką i niedoinformowanie nie ma lekarstwa,tylko zwierzaczków potem szkoda.:-(
  13. Też bym chętnie przyjechała,ale w tym tygodniu to dopiero czwartek albo piątek mógłby być, wcześniej nie mogę:shake: no chyba,że ustalicie inny termin to skrobnijcie coś wcześniej.;)
  14. Nikusiu jesteś wielka:multi: Dziękuję i jeszcze dziś zabieram się do nauki(oczywiście najpierw przestudiuję te teksty i się sama tego nauczę,a potem to już z górki,bo Molly wszystko chwyta 'w locie':lol:). Sandra kiedy odbierasz Soul?
  15. Madzia jest przemiłą osóbką,a jej piesio to prawdziwy przystojniaczek;)
  16. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9805/urodzinkipsd8om.jpg[/IMG][/URL]
  17. Hurra!!! :multi: Sto lat dla Ramzesika :new-bday:
  18. Będę Ci bardzo wdzięczna Nikusiu:smile:
  19. To prawda słodka z niej psinka i jak ślicznie na zdjęciach wychodzi;) Kurczę jak wy robicie takie bajeranckie ramki? ja mam photoshopa i jedyne co umiem w nim zrobić to wstawić napisik na dole zdjęcia:razz:
  20. No tak,jak człowiek się na czymś dobrze nie zna(a znam osoby,które nie potrafią odróżnić yorka od shih-tzu:crazyeye:) to można mu wmówić wszystko. Po prostu brak jakiegokolwiek pojęcia,ech szkoda gadać.
  21. No cóż, na miłość nie ma ratunku:lol: Jak drugiego dnia po zakupie Molly okazało się,że coś jest nie tak z jej łapkami to rodzice chcieli ją zwrócić hodowcy,ale nie oddałam mojego pieseczka. Za bardzo ją pokochałam, żeby ją potem zwrócić.
  22. Asiu to rzeczywiście drogo,bo ja za Molly płaciłam 1000 zł:crazyeye:A z tego co się orientuję to za 1600 mogłabyś mieć rodowodowego psiaczka(ostatnio widziałam ogłoszenie o rodowodowej suczce za 1500).
  23. Dziewczyny nie panikować,przecież pieski tylko grymaszą! To oczywiste,że wolą jeść domowe jedzonko,bo jest bardziej miękkie i w ogóle lepiej smakuje(przynajmniej tak uważa Molly i moja siostra,która czasem podżera pieskowi kurczaka z marchewką i ryżem:eviltong:) Najlepszym sposobem będzie,jeśli przestaniecie na jakieś 2-3 dni podawać robione jedzonko. Jeśli piesio będzie głodny,a nie będzie gotowego jedzonka to w końcu zje suchą karmę (tylko nie dajcie się słodkim oczkom i żebraniu!).No i lepiej nie podawć piesiowi codziennie robionego jedzonka, to się nie przyzwyczai.Ja podaję Molly gotowane jedzonko tak ok.2-3 razy w tygodniu i myślę,że to zupełnie wystarczy(bo też miałam przeprawę z wybrzydzaniem mojej panienki na suchą karmę).Powodzenia;)
  24. Kurczę,jak czytam takie rzeczy,to żałuję,że Molly nie ma rodowodu i nie będę mogła jej wystawiać:-( Ale gratuluję wszystkim zwycięskim yoraskom:multi:
  25. No to ja mam może trochę dziwne pytanie,ale przekopywałam forum i nie znalazłam na nie odpowiedzi. Chodzi mi o wystawowe 'stanie'. Bardzo mi się podoba kiedy yoreczek tak stoi(czasami Molly ustanie w ten sposób,oczywiście nieświadomie,i wygląda wtedy tak dumnie i pięknie).Może ktoś wie,jak nauczyć ją takiej postawy na komendę?;)
×
×
  • Create New...