-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
justyna daj spokój....szkoda gadać.... co to zmieni.. ja w każdym razie zdanie sobie wyrobiłam i o molosach no nic jutro tak czy siak wkleję Wam zdjęcia puszek z lekko obdartą etykietą :).... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No to macie bardzo ładną odpowiedź na molosach....echhhhhhhhhhhhh justyna chyba czytać nie umiesz bo żadna karma nie jest przeterminowana -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
..zresztą teraz wiadomo, że to odpady....i można świadomie powiedzmy stanąc do konkursy o odpaki sklepowe....i jest ok... tylko niech nikt nie pisze o jakimś wielkim sponsorze o wielkiej cennej wygranej... jakoś zawsze chciano zdjęcia z przekazania karmy oficjalnie....a czemu teraz nie chcą zdjęć...:eviltong: -
[quote name='nikador']Nie zauważyłam,że już ma,kiedy zdecydowalismy sie na łatunie po wiadomościach o adopcji Juleczka to jeszcze nie miała. To poszukamy innego maluszka. Ja juz płacze za Juleczkiem,ale to jego szansa,jego szcześliwy domek,on tak na to zasluguje bidulek mały[/quote] Wiem...ale pomyslałam jak zgłosiła się Pani i chciała łatkę...że Ty dobra dusza przygarniesz innego potrzebującego ...a Pani Marta może by zrezygnowała....jak wiele innych osób... mam nadzieję, że nie masz mi za złe? :oops:
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
już właśnie pisałam na innym wątku, że te załączniki to mi pól lodówki zajmują....echhh....wegetarianka a zwłoki w lodówce trzyma.... męczy mnie to trochę....ale przeciez kotlta sojowego mu nie zaniosę. :p -
Perła narazie czuje się lepiej....niestety pewnie znów chwilowo...nie wiadomo co jej jest... a teraz trochę zdjęc z życia pełnego życia ;) jak ten czas leci....dogomaniaki na które całkiem niedawno dopiero czekałam [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/507/psiaki003resizeuw6.jpg[/IMG][/URL] romenka....to jest zdjęcie...najpiękniejszej chwili w ciągu dnia :evil_lol: ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4452/psiaki085resizegt3.jpg[/IMG][/URL] to sama gospodyni wątku....która za nic na świecie nie wejdzie do jeziora ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2833/psiaki036resizest0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/4293/psiaki064resizeuf3.jpg[/IMG][/URL] moja królewna ukochana....Pajda Dziunia Mery Ruda [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5649/psiaki053resizech9.jpg[/IMG][/URL] mój kolejny Skarb Polo [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8149/psiaki059resizevu9.jpg[/IMG][/URL]
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fred jutro spacerek....taki zaraz koło 9 rano....bo upały u nas okrutne (jak wszędzie)>...i nie chcę ryzykować... -
[quote name='nikador']Aguś a z ta opieka to nie do końca wirtualnie bo obiecałaś ściskać i miziać moich podopiecznych od cioci nikador,ktora mysli o nich i czasem łezki jej sie pojawiaja w oczkach.[/quote] zawsze miziam....od Ciotki nikador nie wiem czy zauważyłaś, ale Łatka ma opiekunkę wirtualną ...a jak Bozia da...to jutro Julek pojedzie od nas (jeso chyba będę płakać...ostatnio płakałam jak Bianca wyjeżdżała)....więc myślcie z ukochanym....jakie cudo przytulić wirtualnie do serca....:)...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
waldi a podaj link gdzie to napisaliście.... justyna przeterminowane???? to już chyba nawet więcej niż chamstwo...(sorki, ale....krew zalewa)...tfu dziadostwo -
[quote name='matusz5']no przecież, Przemek wie ze Lidka zawozi karusie i julka do Olsztyna, myślałem że ty dawno powiadomiłaś p.Ewę....:roll:[/quote] tak..bo to ja jadę ..bo to ja wiem o której jest pociąg...bo ja jestem już od wszystkiego...no na litośc boską..jedna osoba to napewno nie da rady...a tak apropo to, że jedzie Julek i Karusia to jak to piszesz powiadomiłam...ale o której to wybacz...wróżką nie jestem...i dlatego zapytałam czy ktokolwiek się tym zajął, że to trzeba wcześniej...bo w sumie psy nie pojadą....i chyba dobrze, że zapytałam.....sorry, ale już nie daję rady
-
[quote name='matusz5']tak trzeba wcześniej jechać, to co zbiórka o 7,30 ??? Lidka ma pociąg o 8.49, ja ci pomogę w zawiezieniu psiaków, czemu Ewa jeszcze nic nie wie ??[/quote] no właśnie czemu nie wie? kto wiezie psy? kto ustalał z przemkiem?.... jeszcze za chwilę psy nie pojadą bo nam nikt ich nie wyda....przed otwarciem schronu...
-
Agata a czy ktoś myśli inaczej niż że warto dac mu szansę?...on powinien miec szanse tak samo jak pozostałe około 300 psiaków w Ostródzie i miliony pewnie w Polsce... Niestety aby zając się przypadkiem trudnym" potrzebny jest czas i ręce...a mało tego przypadek trudny trzeba potem systematycznie "prowadzić" a nie zostawić na tygodnie.....a niestety Bibo nie jest jedyny...jest wiele psiaków, które są wyprowadzane z depresji, z lęków...i musimy je nadal wyprowadzać i z nimi poprostu być... a jest nas kilku...na 300 psów (chyba 5...i nie zawsze wszyscy są)...dlatego nie mysl, że ja nie chcę dla Bibo dobrze....chcę...dlatego chociazby ma wątek na dogo....a jakieś 150 psiaków ze schroniska nie ma...i wiele pewnie się nie doczeka ich nigdy.. :(... Bibo się przekonuje...ostatnio jak wkładałam w sobotę Frescę <*> do klatki to do mnie wyszedł z budy...nie podszedł...skulony malenki...wyszedł i patrzył...nie starałam się go dotykać...mówiłam do niego ...dałam kiełbaskę...zjadł... więc jest poprawa...i oczywiście będziemy się starali go wyjąć ....ale nie zawsze można wszystko...nad czym sama mocno ubolewam... mateusz o ile się nic nie zmieni jutro jadę do schroniska, ale chyba musimy jakoś wcześniej pojechac niż zwykle...nie wiem czy ktoś kontaktował się z Ewą co do odbioru psiaków...musimy je przeciez dowieźć na dworzec....i to wcześnie....a ona chyba nadal nic nie wiem....
-
Niestety na większośc pytań nie udzielę odpowiedzi...gdyż Bibo jeszcze ani razu nie był z nami na spacerze...co za tym idzie nie znam jego umiejętności chodzenia na smyczy...stosunku do innych psów...aczkolwiek w klatce był z Frescą <*> i nie było żadnych problemów (przynajmniej widocznych)... jeżeli frekwencja dopisze jutro w schronisku co do wolontariuszy to być może uda nam się go wziąc na spacer (jeśli nie będzie stawiał zbyt dużego oporu...)...i wtedy być może napiszę więcej... natomiast stosunku co do dzieci nie napiszę...bo nie wiemy,,, chyba, że potraktujemy 13 latki jako dzieci i wtedy też mogę coś napisac po spacerze.... o ile w ogóle jutro będę w schronisku bo mój synek ma ponad 40 stopni gorączki.. :shake:
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętajcie też, że Morgana została adoptowana ze schronsiska przez AFN więc formalnie jest "nasza". Może jakiś wet dla bezdomnego psiaka...dla fundacji da zniżkę. -
Loris -teraz Iwan Collie z ronda w ostrowcu juz w nowym domku!
Aga_Mazury replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Bardzo czekamy..... -
Monki młody wspaniały piesek / pojechał do domku!
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evas']Aga..ja w nim COŚ widzę..przede wszystkim przekochaną mordkę..Zaraz jakąś książkę otworzę o psach i zobaczę..te wasze ostródzkie psy..to co drugi prawie rasowy..;)[/quote] a to masz rację....nawet nie co drugi...;) piękny mamy psy na Mazurach prawda? :).... szkoda tylko, że w schronisku :shake: -
Mundek [*] przepraszam ze nie zdarzyłam
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mundek....biedny, troszeczkę wystraszony światem psiak....uwielbia się przytulać....czy znajdzie kogoś do przytulania już na zawsze -
Rudasek odzyskał w pełni apetyt...je jakby nigdy nie jadł ;)....mam nadzieję, że to dobry zwiastun....