-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
jestem w jeszcze większym szoku, właśnie zobaczyłam na własne oczy Kreonka zwiniętego w kłębuszek na łóżku....był bardzo zdziwniony jak go wygoniłam :cool1:
-
dwie nędzne foty których nie wklejałam bo nie mieściły się w moich normach,ale z braku innych wkleję [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7118/tnp1010001kk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/228/tnp1010005yy1.jpg[/IMG]
-
[quote name='zakla'][IMG]http://images4.fotosik.pl/204/5976d4e551b63c1a.jpg[/IMG] to jest maremmano-abruzzese. okropnie zatuczona suka, nawet nie była wyczesana:roll: w Polsce też jest jeden psiun tej rasy, i także podobnej postury:shake:[/quote] ale maremmano-abruzzese przeciez są całe białe, ewentualnie lekko kremowe , bardziej na aidi wygląda...
-
babcia oczywiście była wściekła :roll: ponoć nawet łba nie podniósł jak weszła do pokoju, tak spał....no cóz, nie spał na jej łóżku tylko na moim to nie jej problem
-
Miałam się nie odzywać aż do nowych fotek, ale po prostu muszę Wam to powiedzieć bo ja jestem w szczerym szoku....Właśnie wróciłam do domu, nie było mnie całe dopołudnia....A tu babcia mi mówi , że : [SIZE=5][COLOR=blue]KREON PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI SPAŁ SOBIE SMACZNIE W ŁÓŻECZKU :sleep2: !!!!!!! :crazyeye: :niewiem: :mdleje: :mdleje: :-o [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: -
KAJTEK vel DLUGOWATY POCIESZNIAK szuka domu i szuka, czy znajdzie?
eria replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
podnoszę naszego Kajtusia:roll: -
co jak co, Usia, ale komentarz do tego zdjecia to ci się udał !!:evil_lol: Figa naprawdę ma tu ostrzegawczą minę :diabloti: [IMG]http://images3.fotosik.pl/240/0ae7d082b1f12450med.jpg[/IMG]
-
[quote name='milamini']Landseer? [IMG]http://images4.fotosik.pl/204/5976d4e551b63c1a.jpg[/IMG][/quote] Na pewno nie landseer. Wygląda na AIDI ale to jest straaaasznie rzadka rasa.........co też to jest....
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
:turn-l: "ruda włochata małpa" -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
jeeeej ileż tego wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: a czy w niedzielę możemy liczyć na zdjęcia Skotiego w nowym domu ?? p.s. intercity górnik - 3 godziny (wiem bo jeżdże raz w tygodniu) -
Krzysiu a kilka fotek Negra mógłbyś wkleić ???:loveu:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
no nareszcie jakieś foty wkleiła :multi: ale żebym była usatysfakcjonowana ich ilością to nie powiem :cool1: -
tak, bo to nie jest rodowodowa sunia, a jej pani nie ma jej od szczeniaka. i i tak cud że jest trymowana regularnie a nie strzyżona ;) ona w ogóle ma budowę rottweilera, jest taka ciężka, potężna,grubokoścista :evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na czyje karki[/quote] Jola chciała powiedzieć "kartki", ale te briardy na światówce zamąciły jej w głowie i się przejęzyczyła, czyż nie ? -
to jest nasza znajoma sznaucerka olbrzymia Figa. na tej fotce ma rok z kawałkiem, jest po pierwszym trymowaniu [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2461/tn77jd7.jpg[/IMG] zbliżenie [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2187/tnmmnh6.jpg[/IMG] a to jest zdjęcie sprzed dwóch miesięcy, ma tu dwa lata, białe włoski zniknęły całkowicie ! bez żadnego wyskubywania pęcetą:cool1: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6714/tnp1010062xn0.jpg[/IMG]
-
ale przepiękne portreciki:loveu: !!! w sam raz na nowy banerek :cool3: :loveu: A ja je już rozróżniam :multi:
-
z tego co wiem to akurat broda u sznaucera odrasta baaardzo wolno :shake: w życiu bym Kreonowi brody nie obcięła, bo to jego największa ozdoba przecież!! trzeba się poprostu przyzwyczaić :evil_lol: wątpię że któryś ze sznauceromaniaków tu obecnych zdecydowałby się brodę psu obciąć...
-
Ale mnie głowa boli :-? :evil_lol:
-
ile godzin to trwało ?? :cool2:
-
kurcze wyszłam na alkoholika, nawet Ala nie piła, taka galeria porządna. Szkoda Constancja że nie wiesz co się u briardów dzieje :cool3:
-
jużaczek to jest - sama słodycz :loveu:
-
[SIZE=4]a te nasze zuzole i Jole kaj są ?![/SIZE] [SIZE=4]na światówka pojechały napewno i nie przyznały się !:cool1: [/SIZE]
-
bo przy onkach się głupota kumuluje, ja na wystawach omijam je szerooookim łukiem :shake: :angryy:
-
no i tak właśnie ma być ! a bombeczka Figusia jest cudna :loveu: