Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. jestem w jeszcze większym szoku, właśnie zobaczyłam na własne oczy Kreonka zwiniętego w kłębuszek na łóżku....był bardzo zdziwniony jak go wygoniłam :cool1:
  2. dwie nędzne foty których nie wklejałam bo nie mieściły się w moich normach,ale z braku innych wkleję [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7118/tnp1010001kk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/228/tnp1010005yy1.jpg[/IMG]
  3. [quote name='zakla'][IMG]http://images4.fotosik.pl/204/5976d4e551b63c1a.jpg[/IMG] to jest maremmano-abruzzese. okropnie zatuczona suka, nawet nie była wyczesana:roll: w Polsce też jest jeden psiun tej rasy, i także podobnej postury:shake:[/quote] ale maremmano-abruzzese przeciez są całe białe, ewentualnie lekko kremowe , bardziej na aidi wygląda...
  4. babcia oczywiście była wściekła :roll: ponoć nawet łba nie podniósł jak weszła do pokoju, tak spał....no cóz, nie spał na jej łóżku tylko na moim to nie jej problem
  5. Miałam się nie odzywać aż do nowych fotek, ale po prostu muszę Wam to powiedzieć bo ja jestem w szczerym szoku....Właśnie wróciłam do domu, nie było mnie całe dopołudnia....A tu babcia mi mówi , że : [SIZE=5][COLOR=blue]KREON PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI SPAŁ SOBIE SMACZNIE W ŁÓŻECZKU :sleep2: !!!!!!! :crazyeye: :niewiem: :mdleje: :mdleje: :-o [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
  6. podnoszę naszego Kajtusia:roll:
  7. co jak co, Usia, ale komentarz do tego zdjecia to ci się udał !!:evil_lol: Figa naprawdę ma tu ostrzegawczą minę :diabloti: [IMG]http://images3.fotosik.pl/240/0ae7d082b1f12450med.jpg[/IMG]
  8. [quote name='milamini']Landseer? [IMG]http://images4.fotosik.pl/204/5976d4e551b63c1a.jpg[/IMG][/quote] Na pewno nie landseer. Wygląda na AIDI ale to jest straaaasznie rzadka rasa.........co też to jest....
  9. :turn-l: "ruda włochata małpa"
  10. jeeeej ileż tego wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: a czy w niedzielę możemy liczyć na zdjęcia Skotiego w nowym domu ?? p.s. intercity górnik - 3 godziny (wiem bo jeżdże raz w tygodniu)
  11. Krzysiu a kilka fotek Negra mógłbyś wkleić ???:loveu:
  12. no nareszcie jakieś foty wkleiła :multi: ale żebym była usatysfakcjonowana ich ilością to nie powiem :cool1:
  13. tak, bo to nie jest rodowodowa sunia, a jej pani nie ma jej od szczeniaka. i i tak cud że jest trymowana regularnie a nie strzyżona ;) ona w ogóle ma budowę rottweilera, jest taka ciężka, potężna,grubokoścista :evil_lol:
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na czyje karki[/quote] Jola chciała powiedzieć "kartki", ale te briardy na światówce zamąciły jej w głowie i się przejęzyczyła, czyż nie ?
  15. to jest nasza znajoma sznaucerka olbrzymia Figa. na tej fotce ma rok z kawałkiem, jest po pierwszym trymowaniu [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2461/tn77jd7.jpg[/IMG] zbliżenie [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2187/tnmmnh6.jpg[/IMG] a to jest zdjęcie sprzed dwóch miesięcy, ma tu dwa lata, białe włoski zniknęły całkowicie ! bez żadnego wyskubywania pęcetą:cool1: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6714/tnp1010062xn0.jpg[/IMG]
  16. eria

    czarno-ruda galeria

    ale przepiękne portreciki:loveu: !!! w sam raz na nowy banerek :cool3: :loveu: A ja je już rozróżniam :multi:
  17. z tego co wiem to akurat broda u sznaucera odrasta baaardzo wolno :shake: w życiu bym Kreonowi brody nie obcięła, bo to jego największa ozdoba przecież!! trzeba się poprostu przyzwyczaić :evil_lol: wątpię że któryś ze sznauceromaniaków tu obecnych zdecydowałby się brodę psu obciąć...
  18. Ale mnie głowa boli :-? :evil_lol:
  19. ile godzin to trwało ?? :cool2:
  20. kurcze wyszłam na alkoholika, nawet Ala nie piła, taka galeria porządna. Szkoda Constancja że nie wiesz co się u briardów dzieje :cool3:
  21. jużaczek to jest - sama słodycz :loveu:
  22. [SIZE=4]a te nasze zuzole i Jole kaj są ?![/SIZE] [SIZE=4]na światówka pojechały napewno i nie przyznały się !:cool1: [/SIZE]
  23. bo przy onkach się głupota kumuluje, ja na wystawach omijam je szerooookim łukiem :shake: :angryy:
  24. no i tak właśnie ma być ! a bombeczka Figusia jest cudna :loveu:
×
×
  • Create New...