Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. sama słodycz :loveu: jak tu tej jędzy małej nie kochac :loveu: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5839/tnp1010111ml8.jpg[/IMG] a to już w ogóle :loveu: :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/250/1e0f50d92f777035.jpg[/IMG] moja piłeczka, żaden facet mi nie zabierze :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/213/01ba9a50ebcbc5d4.jpg[/IMG] a jednak [IMG]http://images4.fotosik.pl/214/acd53ad9759d6a53.jpg[/IMG] zdradziła mnie z wykastrowanym facetem :shake: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/259/530c7b9d8ba28e19.jpg[/IMG] Hektor [IMG]http://images4.fotosik.pl/214/26c26f342d1a1341.jpg[/IMG] a tu dowód dla niedowierzających - Hektor z piłeczką trzymaną przez kaganiec [IMG]http://images4.fotosik.pl/214/d0dfb4ae22d1cd7c.jpg[/IMG] no i na koniec uśmiech:loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/250/da32a40b282cfccf.jpg[/IMG] ciąg dalszy nastąpi :cool3:
  2. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8772/imgp8953wyborbisjunioroa6.jpg[/IMG] co to za rasa ????????????
  3. Mikusiowi się chyba coś pomyliło :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3462/1008401zra2.jpg[/IMG]
  4. [quote name='zuzolandia'][COLOR=purple][I][B]WOW ! ALE MAMY WZIECIE HEH;-)[/B][/I][/COLOR] [I][B][COLOR=purple]A tak na marginesie ...odkryłam ze istnieje tu cosik takiego jak subskrypcje watkow ;-) ...huraaaaa nie musze juz latac z jezorem po całym dogo zeby znalezc Wasze galeryjki ;-)....... zdolno dziolcha zech jest heeh..... abo tako zacofano heheh ;-)[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=purple]DOBRANOCKI KOBITKI ;-)[/COLOR][/B][/I] [/quote] DOPIERO TERAZ ŻEŚ SIĘ KAPŁA ???????? :-o :-o :-o NO NIE JESTEM POD WRAŻENIEM :cool1: <mdleje>
  5. JESTEM !! Dopiero teraz się odtrułam po tym alkoholu :diabloti: Ty Constancja nie gadaj tylko [SIZE=5][COLOR=red]NOWE FOTY WKLEJAJ !![/COLOR][/SIZE]
  6. Czy ja wiem, ona jest mokra na tym zdjęciu, może dlatego takie chude, normalnie jakos nie zwracam na to uwagi. mam znowu nowiutkie foteczki, uśmiechnięte pyszczydła Foxi i Kreona z wywalonymi jęzorami po bieganiu :loveu: ale wkleję jak wrócę ;)
  7. to ja też ładnie powiem DOBRANOC :lol:
  8. Usia Tobie nie można nie wwybaczyć :loveu: :lol:
  9. a skąd !!!! jeden drugiemu ustępuje, jeszcze w życiu żadnej awantury między nimi nie było ! to jeszcze dodam kolejne , nieostatnie zdjęcie z serii wpatrzonych w zabawkę [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1168/tnp1010090ds2.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/6760/tnp1010093pb9.jpg[/IMG] i niech nikogo nie zmyli kaganiec Hektora - on potrafi w kagańcu w locie złapać aport czy piłeczkę!! a nie może biegać za gumową zabawką bez niego, bo by nie oddał i ją zamordował :diabloti:
  10. nie mów że znowu sąsiedzi zaleźli Ci za skórę :angryy: :angryy: [IMG]http://images2.fotosik.pl/250/7fc9824428acf4ca.jpg[/IMG] to spojrzenie rozbraja!!!!!!:loveu:
  11. Widzę Aniu że też masz foteczkowy dzień dzisiaj, u mnie też same nowości:cool3:
  12. Tak , masz rację , jutro wytarzam się w błotku :loveu:
  13. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8523/pyskaczae7.jpg[/IMG] to się nazywa Król Lew...albo inaczej west highland white terrier :evil_lol:
  14. jakie ona ma te łapięta nieproporcjonalne :evil_lol: :evil_lol:
  15. Mikuś jak zawsze cudny :loveu: a ta woda ma przepiękny kolor na tych zdjęciach:loveu:
  16. to co Kreon lubi niestety najbardziej [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4277/tnp1010078ko9.jpg[/IMG] moja mała niunia :loveu: wcale nie jest brudna,mokra i klejąca [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6548/tnp1010081qe3.jpg[/IMG]
  17. właśnie chciałam o foty pytać, a tu są !!! :loveu: tak się zastanawiam, czemu Tenek jest taki troszkę inny od rasowego briarda....Sznupę ma dłuższą ?? nie wiem....;) [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/2522/p1060874vq7.jpg[/IMG]
  18. Prezio jest cudny :loveu: mimo że trochę bródki mu brakuje ;) czekam na więcej :cool3:
  19. To co wyjątkowo często widać u Dobci w galerii : [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3040/tnp1010087ed0.jpg[/IMG]
  20. [quote name='BBeta']Struś :evil_lol: :evil_lol: Kaja też uwielbia kopać dziury, nie wiem co w tym takiego fajnego :eviltong:[/quote] Dobcia, zajrzyj do nas, tam jest dedykacja dla Ciebie :cool3: a to zdjęcie coś mi przypomina , hmmm , czyżby Hektora??:evil_lol:
  21. Dobcia a ja mam fotkę Hektora specjalnie dla Ciebie, napewno powiesz "jakbym Negra widziała" :evil_lol:
  22. czekamy na więcej, u mnie też się stopniowo dokłada:cool3:
  23. no i tysięczny post należał do mnie ! a teraz jeszcze jakieś foteczki odświętne z popołudniowego spaceru, zwróćcie uwagę - zupełnie inne światło [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/290/tnp1010091dc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4303/tnp1010089zg5.jpg[/IMG]
  24. [B][I][U][COLOR=red]no i tym sposobem nie musze nikomu banera robić[/COLOR][/U][/I][/B]
  25. [COLOR=darkorange]Chciałam zauważyć, żeś Ty zuzola jeszcze nic nie wypiła !!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
×
×
  • Create New...