Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. Skoti :loveu: :loveu: :loveu:
  2. USIA U MNIE JEST IMPREZA A CIEBIE NIE MA!!!!!! fotki Aysa z koleżanka super!
  3. [SIZE=5][COLOR=blue]JOLA JA NAWET NIE ZAUWAŻYŁAM ŻE TO JUŻ SETNA STRONKA[/COLOR][/SIZE] :Cool!: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :drinka: :drink1: :pepsi: :chlup: :drinking: :laola: :beerchug: :knajpa: :cunao: :popcorn: :cunao: :laola: :drinking: :drink1: :drink1: :drink1: :multi: [COLOR=red] I TO JUŻ 993 POST !!!!!!!!! ZANIEDŁUGO BĘDZIE TYSIĄC!!!!!!!!!1[/COLOR]
  4. aporcik BYŁ piszczący, ale Kreoś tak go mymłał tak mymłał, że przestał piszczeć, mamy jeszzcze piłeczkę, która po jednym mymłaniu piszczeć przestała :evil_lol:
  5. [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9621/tnzuza1yh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/571/tnzuza2gu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/2438/tnzuza3lg3.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3134/tnp1010076yr1.jpg[/IMG] pozycja wystawowa, szkoda że mokra [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/9494/tnp1010082hu1.jpg[/IMG] trzy goopole :cool3: [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/5496/tnp1010083qe9.jpg[/IMG] gumowy aporcik naszym bóstwem! należymy do sekty gumowego aporcika [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/2159/tnp1010084rr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/4257/tnp1010086sc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/7137/tnp1010080pn1.jpg[/IMG]
  7. no to co ? wklejamy następne ?
  8. NASZA KOCHANA ZUZOLA ZAŁATWIŁA PIECZĄTKI !!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: BYDYMY OBLEWAĆ !! :drink1: :drinking: :laola: :beerchug: :popcorn:
  9. Zuzola nie gadaj tylko właź na gadu !!!!! a u nas są nowe dzisiejsze foteczki :cool3: :loveu:
  10. [QUOTE][B]Eria[/B], a czy słyszałaś o opisanych przypadkach wścieklizny u ptaków?[/QUOTE] nie słyszałam, przerabialiśmy wściekliznę z jednym z weterynarzy z którym mam zajęcia i to właśnie on nam mówił że źródłem zakażenia są wszystkie zwierzęta stałocieplne, tylko są róznice w podatności na infekcje. I jeszcze że najbardziej wrażliwe są miesożerne, potem roślinożerne, potem człowiek...
  11. eria

    czarno-ruda galeria

    jaakie cudne foty z palcu zabaw, Ada prześliczna, ta żółta obróżka w łapki :loveu: :loveu: :loveu: od wczoraj przybyło kilka stron, normalnie szukałam od końca fotek!!:crazyeye: ale miodzio :loveu:
  12. pędzę lecę do pańci, byleby się tylko nie potknąć :evil_lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5471/tnp1010062eh7.jpg[/IMG] pańcia jak zawsze kazała nam pozować, to pozowaliśmy ;) na lewo patrz [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7954/tnp1010065tx3.jpg[/IMG] na prawo patrz [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4392/tnp1010064gm2.jpg[/IMG] przerwa w pozowaniu to trzeba się porządnie wytarzać w rosie :diabloti: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3541/tnp1010072wy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7285/tnp1010073ub2.jpg[/IMG] no już chyba jestem cała mokra to możemy pozować dalej [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4632/tnp1010066rr9.jpg[/IMG] pańcia to ma fioła na punkcie portrecików :cool1: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3465/tnp1010069en0.jpg[/IMG] ale ja się uparłem że mi portreciku nie zrobi, i na nią nakrzyczałem. A CO! [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7817/tnp1010071ru1.jpg[/IMG] ciąg dalszy z Hektorem nastąpi :cool3:
  13. a jo mom dla wos peeeeeeełno porannych fotek ze spacerku !!!!! Ale nie miałam prądu od 8- 14 więc zaraz zabiorę się za wklejenie kilku. Może po południowym spacerku też jakies będa...udało mi się jeszcze wycisnąc trochę fot z tego gruchota Olympusa:evil_lol:
  14. no jeszcze tego brakowało- żeby się dobrego serducha wstydzić :evil_lol:
  15. [quote name='furciaczek']a tu preziuch sobie odpoczywa po jedzonku:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/257/4c94814f65a8b4cc.jpg[/IMG][/URL] zostawilam pol krowy na blacie w kuchni, wyszlam tylko wyzucic smieci wracam a krowy niema:crazyeye: psiaki siedza jakgdyby nigdy nic ubabrane cale we krwi...[/quote] to fajny musisz mieć ten blat jak pół krowy na nim leżało :evil_lol: i fajne muszą mieć żołądki jak te pół krowy zeżarły :diabloti:
  16. [quote name='wiq']czyli pieczontki som?:evil_lol: p.s. jeszcze raz dziekuje za banner;):loveu:[/quote] nie ma pieczątek :-( :shake: :placz:
  17. dobrze ze wtedy nie wiedziałam że myszy wściekliznę roznoszą, bo byłaby panika czy aby chora nie była, że taka słaba i dała się upolować:roll:
  18. ale zamęty robi bo mo serducho dobre:loveu: i mi pomago w potrzebie, żeby mnie ze szkoły nie wywalili :shake:
  19. TE WASZE BRIARDY TO SĄ TAKIE STRASZNE PSUJE !! moje pieski jeszcze nigdy niczego nie zepsuły... [COLOR=plum]ale Foxi zamordowała kiedyś myszkę polną na spacerze a Kreon miał już małego kota w paszczy i mało brakowało...[/COLOR]
  20. [quote][B]Eria,[/B] [B]Trening czyni mistrza!:diabloti: Nie obijaj się i za zdrówko Desi do dna:mad:[/B][/quote] Mówisz ?? no to do dna !! :Cool!: :Cool!: :sweetCyb: :bigcool: :BIG: :drinka: :drink1: :chlup: :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: :laola: :drinking: :popcorn: :knajpa: :cunao: :popcorn: :new-bday: :tort: :drink1: :drinka: :drink1: :pepsi: :drinka: :drink1: :drinking: :drinking:
  21. a po coś Ty dzwoniła o tej porze ?????? :razz:
  22. jakie to jest rozbestwione to zwierzątko :evil_lol: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1743/aw3kn4.jpg[/IMG]
  23. ehh...starego aparatu jeszcze nie sprzedałam, a nowego też jeszcze nie mam.... a takie fajne foty BY BYŁY z tym dożkiem:shake:
  24. ee tam od razu hałasu :lol: odespałam rano :lol:
  25. Jola - to Ina dzwoniła do Ciebie pod moimi oknami chwile nim do mnie zadzwoniła na domofon, słyszałam że pod oknami z kimś gadała - napewno z Toba :evil_lol: a szkoda że mnie nie lubisz bo ja mimo Twojego marudzenia przy banerkach lubię Cię bardzo ;) :evil_lol: Daniel - Kreon ze schroniska, bida, czego Ty od niego wymagasz :evil_lol: grzywkę zapuszczamy, przy pierwszej wizycie u fryzjera została przycięta nie tak jak mi się podoba, ale teraz sobie pieknie odrasta i niedługo to będzie dopiero wyglądał jak powienien sznaucio wyglądać. NO! :evil_lol:
×
×
  • Create New...