-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
[quote name='kathie'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/205/0ee78bb57c719ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/8ae79c0a941a9315.jpg[/IMG][/URL] [B]powiedzcie mi czy to owczarek kaukaski? :oops: byłam przekonana, że tak ale potem zwątpiłam bo nie wiem czy są kaukazy w takim kolorze :oops: [/B][/quote] kaukaz na 100% bo uszki widać obcięte swoją drogą, one mają bardzo różne umaszczenia, widziałam już nawet całkowicie białe kaukazy- miodzio :loveu: i takie jasne kremowe:loveu:
-
Oczka...hmm, ropieją jeszcze , ale nie tak intensywnie, no cóż, nic na nie nie działa... Furciaczek - cieszę się że ci się Kreon podoba, a broda? rośnie mu ładnie, jak brałam go ze schroniska miał dredy straszne, które trzeba było powycinać i była taka przerzedzona, ale jest coraz lepsza teraz . Kreon chodzi najczęsciej w kagańcu a wcale mu to na brodę nie szkodzi. A Prezes - taka jego uroda i tyle ;) Właśnie wróciliśmy ze spacerku z Hektorem. Dzisiaj dołączył się do na taki ogrooomiaaassty dog niemiecki 1,5 roczny arlekin. Bałam sie żeby Kreon się z nim nie pożarł, ale Kreon uznał że tamten to dzieciak jeszcze i nie był agresywny na szczęście. Foxi oczywiście pokazała mu gdzie jego miejsce, bo ona w stadzie rządzi, mimo że tamten 4 razy większy od niej :evil_lol: Arlekinek bardzo nas wszystkich oślinił, ale psiak sympatyczny - trzeba przyznać. A i muszę sie z Wami podzielić dziwolągowatością Kreona. Otóż mój pies mijał ostatnio na spacerze na polach sukę z cieczką (pan z sunią na smyczy, Kreon luzem) i o dziwo :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: NAJMNIEJSZEJ UWAGI NA NIĄ NIE ZWRÓCIŁ :crazyeye: normalnie byłam w szoku, zwłaszcza że często spotykamy taką suczkę , która jest sterylizowana i Kreon ją strasznie zawsze chce obskakiwać... Może że tamta z cieczką to husky ? a ta rasa nie jest w jego typie ? nie mam pojęcia czemu tak jest, ale trzeba się cieszyć, że na cieczkę nie reagował ;)
-
Haska, ale pieczątek niestety jeszcze nie ma....są problemy... A na pocieszenie brzydkie i niewyraźne foty zrobione przed minutą: Kreon z wyczesaną brodą :loveu: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6625/tnp1010058qr7.jpg[/IMG] ładną już sobie zapuściliśmy prawda?? :loveu: rozmazana Foxi z piękną miną [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/1750/tnp1010059io1.jpg[/IMG] i jeszcze raz brodaty [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6392/tnp1010061hi6.jpg[/IMG] no wprawdzie jestesmy juz po Halloween, ale co tam - macie potwora:evil_lol: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5037/tnp1010057kr4.jpg[/IMG] starego aparatu koleżanka nie była nawet jeszcze obejrzeć, ehh- to jest to czego najbardziej nie lubię - niesłowności.... nie sprzedałam starego to ciężko mi kupić nowy, ale niedługo urodzinki to może kapnie jakaś kasa :D
-
[quote name='Cerber']heh czy ja dobrze rozumie, czy ktoś ma wirusa???? heh czytałam tak po łepkach, nie wiem czy dobrze doczytałam... :P ja właściwie nie mam zbyt dużych kłopotów z kopem, tylko raz na jakiś czas wolno chodzi i trzeba czekaać godzine aż coś się zatwierdzi lub zapisze... Heh ja już chciałabym nowe fotulce...:-([/quote] dobrze zrozumiałaś, ja miałam kompa mocno zainfekowanego, ale juz się z nim uporałam, nowy antywir, kilka łatek na windowsa i działa że hej :evil_lol: No, a teraz poprosimy foteczki :loveu:
-
dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:
-
tak Paulinko, o tych kilku wiem:loveu: , ale odczuwam niedosyt :roll:
-
no dziwne, ale teoretycznie ptaki też:roll:
-
Usia będzie dobrze, szybko się zaaklimatyzujesz a wtedy Cię odwiedzę , bo muszę koniecznie poznać Figusie osobiście :loveu:
-
Zuzola zrobiła nam najazd po 23... Wymiziała Foxi i Kreona , i to tak porządnie :evil_lol: .Teraz trzymamy kciuki za jej siłę perswazji...:roll:
-
a sznaucerów olbrzymów to już w ogóle nikt nie lubi :placz:
-
[SIZE=5][COLOR=royalblue]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DESI !!!!!![/COLOR][/SIZE] :iloveyou: :cool2: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :BIG: :BIG: :pepsi: :drinka: :drink1: :chlup: :drinking: :beerchug: JA JUŻ WIĘCEJ NIE PIJĘ :evil_lol: :laola: :laola:
-
:loveu: w każdej chwili ma do mnie przyjechać zuzola nasza, która pokombinuje jutro z pieczątkami :loveu:
-
[quote name='wiq'][B]gochgoch[/B], witaj! stale bywalcznie- nie umiem poskromic kompa:shake: zaden graficzny mi nie chodzi:shake:[/quote] wszyscy maja ostatnio problemy z kompem...ja dwa dni usiłowałam usunąć robala który zmuszał mnie do zamknięcia systemu, ze 100 razy dziennie komputer sam się resetował, co kilka minut- nikomu takiego gościa nie życzę :evil_lol: ale udało się !! powodzenia Wiq ;)
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
taa, yeti istnieje, ja już też u siebie w galerii zamieszczałam dowody na to :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
eria replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Stójka Negra przepiękna, ale Foxi robi lepszą :-D jako że ma krew teriera:evil_lol: -
Wścieklizne roznoszą przede wszystkim lisy i gryzonie, ale źródłem zakażenia są WSZYSTKIE zwierzęta stałocieplne, tylko że są różnice w odporności ;)
-
Nasza Zuzola kochana musiała niespodziewanie dzisiaj do pracy jechać:-(
-
Łajper-mądra,grzeczna sunia-nareszcie w nowym domku :):)
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
podnoszę Łajper !! -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
Skooottiiii :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: JESZCZE !!! -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
:lol: pamiętasz Viking, jak pisałam ci w mailu, że pies czuje się bezpieczniej zamknięty w jednym pokoju - to się sprawdza :lol: jak będziesz mieć problem ze wstawieniem zdjęć, to poślij mailem, to wstawię ;) -
dzięki dotarłam już do stronki z wynikami, niuf drugie miejsce :loveu: :loveu: :loveu:
-
czy może mi ktoś napisać jaki pies zwycięzył BiS ??? bo nie mogę się doszukać , może jakaś fotka z najlepszymi psami wystawy ?
-
kurcze Mikuś niby taki zwyczajny kundelek, ale on jest przesłodki, ma ogromny urok osobisty :loveu: :loveu: :loveu: no i strasznie fotogeniczny chłopak jest :loveu:
-
[quote name='samograj'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=sienna][COLOR=sandybrown]J[/COLOR]A[COLOR=darkorange]K[/COLOR][COLOR=sandybrown]I[/COLOR] S[COLOR=darkorange]Ł[/COLOR]O[COLOR=sandybrown]D[/COLOR][COLOR=darkorange]K[/COLOR]I Z[COLOR=darkorange]W[/COLOR]I[COLOR=sandybrown]E[/COLOR][COLOR=darkorange]R[/COLOR]ZA[COLOR=darkorange]C[/COLOR]Z[COLOR=sandybrown]E[/COLOR][COLOR=darkorange]K[/COLOR][COLOR=olive]!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/zwierzaki/IMG_3574.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] mnie jako przyszłą służbę weterynaryjną uczą że od takich słodkich wiewiórek należy czym prędzej uciekać, bo wściekliznę roznoszą ;)