Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Nie przejmuj się wagą, to zależy co mu pisane, co odziedziczył po przodkach:). Najważniejsze, zeby był zdrowy i miał charrrrrrakterek boksiowy.
  2. Od czasu do czasu pytaja o niego, moze wreszcie uda sie...
  3. Cieszymy się bardzo, ze jest szczęsliwa!:)
  4. Futerko, podszerstek, sadełko... i Lucek przygotowany na niskie temperatury.:)
  5. [quote name='rita60']Ło matko:crazyeye:cioteczko,wielkie dzięki:buzi:,jesteś szybsza od przeciągu:evil_lol:[/QUOTE] Rzeczywiście......:roflt:
  6. Sms od Pani z 28.01.: "Myszka jest z nami tydzień.Wspaniały tydzien.Mimo małych gabarytów okazała sie skutecznym psem obronnym, wzbudza respekt u wszystkich psów w okolicy:)" Dzisiaj: Myszka z myszką.:lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zSyLD-Bre2I/Tyeq-z5gQFI/AAAAAAAAC2E/LThvEsM-U5g/s493/Myszka.jpg?gl=PL[/IMG] Myszko, cieszę sie, ze bardzo kochasz i czujesz sie odpowiedzialna:). Wszystkiego, co najlepsze dla całej Rodziny, dziękujemy za wspaniały dom!:Rose::Rose:
  7. Ciepło sie robi na sercu:)!
  8. Jaka straszna bida ten boksio.:(
  9. Do dzisiaj leczenie bokserki wyniosło 932,65 zł, w tym badania w Poliklinice, leki, środki opatrunkowe, maść. Wszystim, którzy wsparli Niunię, bardzo dziekuję:). Przed nia dalsze leczenie skóry, a potem jeszcze operacja usuniecia listew mlecznych.
  10. [quote name='kasiaczek87']no to sobie Fafik za długo nie posiedział u mnie... od dziś ma swój własny dom , własną Panią, Pana, ogród i nawet kaczki:)[/QUOTE] Kasiu, Ty to masz "rekę", żaden tymczasowicz u Ciebie nie zagrzeje miejsca!:razz: Ogromnie ciesze się:lol: Jaki psiak ma być nastepny;)?
  11. Fajny pudelek, żałuję, że nie zobaczyłam go na spacerze, przyjechałam troche za późno.
  12. [quote name='Nutusia']Rewelacyjnie! Po prostu dużo szybciej... gania! :) Ale jak pomyślę, że w schronie siedziała w podobną pogodę, to...:shake::placz:[/QUOTE] Ja też tak rozmyslam, gdy patrzę na moja tymczasowiczkę:shake:...
  13. Coś ją blokuje, pamietam takie sytuacje z moimi tymczasami.
  14. :buzi:Jesteś dobrą duszyczką....
  15. Piekna i szczęśliwa dziewczynka:).
  16. Dzięki, dobra duszyczko, trzeba poczekać, ciągle coś jej "wyłazi"....
  17. [quote name='Bejotka']Astek zainteresował pewnych Państwa z zachodniopomorskiego, z Myśliborza (między Szczecinem a Gorzowem). Mają suczkę i przygarnęli by Astka, mają też doświadczenie, bo od zawsze w ich domu są psy. Posiadają dom i dużą, 60 arową działkę, zapewniają bardzo dobre warunki dla psa. Niestety - nie mają możliwości transportu... Co im napisać? Może poprosić o kontakt telefoniczny? [URL="http://tablica.pl/oferta/domowa-azunia-IDH17r.html"][B]AZA[/B][/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/przyjmij-bokserza-milosc-rocky-cie-pokocha-IDH18F.html"][B]ROCKY[/B][/URL] na [U]Tablicy i Alegratce[/U], wkrótce na kolejnych stronach...[/QUOTE] Rozmawiałam z Panem..., chciał, by mu przysłac psa ...pocztą (bo gołębie przesyłają), albo TIR-em.
  18. [quote name='kasiaczek87']W ramach nowego nabytku na DT przyjechał do mnie mały czarny Fafik...będziemy informować o chłopaku i będą nowe zdjęcia:)[/QUOTE] Kasiu, a psiak gania drób?;) Jest mozliwosc sprawdzenia?
  19. Przy mnie dom znalazł Jantar, będzie miał Panią, uprawiającą jogging, również czarnuszek kot pojechał do domu. O innych napiszą dziewczyny....
  20. Na razie nie, jest tylko na stronie Fundacji SOSbokserom, sunia nie nadaje sie jeszcze do adopcji, leczenie potrwa jeszcze długo....:(
  21. Biedne zwierzaki, na pewno cierpią, może wdać sie infekcja w takich warunkach:(
  22. [quote name='Bejotka']Astek zainteresował pewnych Państwa z zachodniopomorskiego, z Myśliborza (między Szczecinem a Gorzowem). Mają suczkę i przygarnęli by Astka, mają też doświadczenie, bo od zawsze w ich domu są psy. Posiadają dom i dużą, 60 arową działkę, zapewniają bardzo dobre warunki dla psa. Niestety - nie mają możliwości transportu... Co im napisać? Może poprosić o kontakt telefoniczny? [URL=http://tablica.pl/oferta/domowa-azunia-IDH17r.html][B]AZA[/B][/URL] [URL=http://tablica.pl/oferta/przyjmij-bokserza-milosc-rocky-cie-pokocha-IDH18F.html][B]ROCKY[/B][/URL] na [U]Tablicy i Alegratce[/U], wkrótce na kolejnych stronach...[/QUOTE] Rzeczywiscie daleko, ale trzeba próbować, najlepiej , niech zatelefonują do mnie, do Ani , porozmawiamy:)
×
×
  • Create New...