Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Zobaczyć jak chłopak jak "idzie" na przednich łapach, to coś niebywałego:).
  2. [quote name='kaj']Lazarek, tymczasowa sierotko, zrobiłam plakaty dla ciebie i porozwieszałam w mojej miejscowości, może ktoś cię doceni! Taki dzielny sznaucerek nie może się zmarnować![/QUOTE] Lazarek bardzo dziekuje....
  3. Zaglądam, wspieram z nadzieją....
  4. [quote name='Ra_dunia']Biedactwo kochane :( Strasznie się denerwuję przed jutrem...[/QUOTE] Posyłamy dobre mysli, zaciskamy mocno kciuki.
  5. [quote name='malawaszka']no to niemożliwe bo Jagoda mi pisała, że Goja się pakuje do nowego domu - tylko nie pamiętam dokąd - Białystok chyba[/QUOTE] Odszukałam korespondencję z p. Dorota S. z Białegostoku. była to jedyna osoba, która interesowała sie sunią, równiez pisała z Tobą. Pani umawiała się, ze sama przyjedzie po Goję, wyznaczyła datę, 03.01. Niestety, nie przyjechała i nie odwołała przyjazdu. 05.01. napisałam maila z zapytaniem, czy jest nadal zainteresowana sunią i czy mamy pomóc w organizowaniu transportu. Pani odpisała sms-em, że wybrała psinkę z pobliskiego schroniska.
  6. Boksio jest kwarantannie, wygląda na zadbanego, moze sie zgubił, Roxy ma wielbicielke, z ich ogłoszeniami poczekajmy.
  7. Tylu psiakom znalazłam domy, a jemu nie udało sie....:-(
  8. Odszedł "mój" Koruś:-(. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h4IqeS2IlYE/T0lEY6dqtuI/AAAAAAAAC38/leACF7iUuWk/s512/Bez_tytu%25C5%2582u_4.jpg?gl=PL[/IMG]
  9. Elmo:( został znaleziony w budzie, martwy, bez śladów pogryzienia. Bedzie miał sekcję, to dowiemy sie więcej.
  10. Jakie piękne te nasze bezdomniaczki...
  11. Poproś o sprawdzenie poziomu TSH (hormon tarczycy), może to być niedoczynność. Symetryczne "wyłysienia", ropniaczki, kłopoty z sercem, może to być własnie problem z tarczycą. Leczenie nie jest skomplikowane, podaje sie najczęściej euthyrox. Trzymam kciuki! http://www.vetopedia.pl/article75-1-Niedoczynnosc_tarczycy_u_psow.html
  12. Chłopak zaraża optymizmem, musimy mu pomóc stanąć na czterech łapach.
  13. [quote name='Ania_i_Kropka']Dla mnie Pikuś to szczeniaczek po Amigo i Arii wykapani rodzice:lol::lol:[/QUOTE] Kasiu, przyznaj się....:evil_lol:
  14. [quote name='kaj']Żorżu, co słychać? :-)[/QUOTE] Żorżyk rozpocznie rehabilitację.:)
  15. Mamy "zlot dobrych ciotek" w wątku, Bejek nawet nie przypuszczał, ze wzbudzi tyle "troski" ...:razz:
  16. [quote name='Bejotka']Och, Jagódko, tak właśnie się bałam, że poza GG zaczniesz pisać o tym na forum!! :mad: Mi naprawdę nie trzeba wcale dziękować! Ogłaszam nasze psiaki z dziką przyjemnością! I tylko o jedno proszę - jak one trafiają do domków z pomocą moich ogłoszeń - piszcie mi o tym. Nie koniecznie tu na forum, piszcie na prv. To mnie uskrzydla, daje jeszcze większą motywację do działania. Tak już mam :)[/QUOTE] ...he he he...:grins:"Bejotka" wstydzi sie:roflt:
×
×
  • Create New...