Odeszła Sonia-Babunia:-(, była od wielu lat symbolem naszego schroniska, "wychowywała" niepokorne psiaki, witała nas, sępiła, chodziła na spacery, jesli miała ochotę....
Walczyła z nowotworem, dwukrotnie była operowana.
[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zS8tLG91hsA/TxLrlOssfMI/AAAAAAAAC0o/MaCfdxWGtvM/s500/Sonia-Babunia.jpg?gl=PL[/IMG][/CENTER]