Mam na "tymczasie" sunie z silną niedoczynnościa tarczycy. Skóra w tragicznym stanie, w połowie nie ma sierści i do tego ropowica skóry.
Po miesiącu, dzieki antybiotykom, sterydom, euthyroxowi jest lepiej, ale jeszcze długie leczenie przed nami. Nigdy nie przypuszczałam, ze nieleczona tarczyca moze dać takie skutki. :shake:
Miałam, również na tymczasie, boksera, który cierpiał na niedoczynnosc,wypadała mu sierść, był łupież, ale po odpowiedniej dawce euthyroxu szybko wrócił do normy.Dodam, ze hormon musi brać do końca zycia, no i trzeba powtarzać badania, by ustalać odpowiednia dawkę.