-
Posts
1393 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szira/Gosia
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Mnie się jeszcze wydaje że te skrócone rękawy bedą za duże i bedzie trudno się pracowało:roll: a manżeta jet na tyle niewielka (przynajmniej tak wygląda) że można by ją było pod bluzę załozyć:roll: a więc nie będzie hamować ruchów przy pracy:roll: ale to takie moje zdanie:cool1: No oczywiście jak Glonek zauważył cena też jest ważna:cool1: [COLOR="Red"]Zresztą to chyba to samo [url]http://gappay.pl/product_info.php?cPath=73&products_id=278[/url] ???[/COLOR] -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Ja tam sie cieszę że nie muszę oglądać siebie na filmie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='Pyros-Aga']Gosia od Szirki- czy ja pożyczyłam ci trymer?? Bo coś takiego kołacze mi się po głowie :oops: a nie mogę go znaleźć. Pewnie mi go oddałaś, a ja go zgubiłam, ale tak na wszelki wypadek pytam :p Zbyt długo już nie zgubiłam czegoś, byłoby zbyt pięknie :roll:[/QUOTE] Owszem pożyczałaś:lol: ale już oddałam:roll: zresztą poszukam u siebie ale pamiętam że oddawałam:lol: -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Szira/Gosia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='PATIszon']O rany, masz surykata? Ja mam surykatke, moze sparujemy :cool3:[/QUOTE] No nie wiem czy Chita byłaby szczęśliwa:razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='ayshe']i dla mnie ogromna wartosc ma praca.absolutnie nigdy nikogo nie skreslam z jego psem.chyba ze ktos skresli sie sam.[/QUOTE] I dlatego kofffamy naszego tressera:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='KasiaR'] Batko przeca ja Twoje podejście do szkolenia ONków, kursantów i szkolenia wogóle bardzo szanuję i kofffam za to :loveu: ... nie będzie Ci już przykro....:calus:[/QUOTE] Podejście do kursantów to ona ma:razz: dzisiaj nawet wyrwała się jej pochwała:razz::crazyeye: A co do seminarium to chętnie bym pojechała i zobaczyła:roll: chociaż mój pies sie do tego nie nadaje:cool1: no ale kasa się mnie nie trzyma:-( i tak już mam długi:-(
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Nie martw się mimoza:roll: każdy z nas ma takiego stracha:razz: ja np. boje sie panicznie przeszkód i nie potrafie nauczyć Sziry przez nie skakać:cool1: a co tresser się naśmiał ze mnie :oops: :oops: :oops: -
Super:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']gosia-pilas cos?czy przedwakowalas skarrbie?:lol: :lol: :lol: :lol: czy probujesz wytryzmalosc saJo?:cool3: :diabloti:[/QUOTE] No przeca piszę że nie wiem jak skasować posta:oops: nic nie piłam a powinnam;) -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Dobra nie wiem jak skasowac tego posta:oops: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe'] a ty co zes se zrobila?:roll: [/QUOTE] Nie ja tylko Szira:cool1: a jakiegoś uczulenia dostała:cool1: i weta na wsi musieliśmy szukać:cool1: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='Eddiii'] fajnie ze wrocilyscie :multi: pochwale sie, bo tu wszyscy sie chwala ostatnio :evil_lol: zaczarowalam psa i nie drze mordki jak go zostawiam uwiazanego :Cool!:[/QUOTE] No to Gratuluję:multi: :multi: :multi: :multi: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Wróciłysmy:multi: :multi: :multi: co prawda nie całkiem zdrowe ale jesteśmy:cool1: czy dzisiaj mamy sie pojawić na 20tą:cool1: bo na smsa odpowiedzi niet:razz: -
[quote name='AM']Za nas tez trzymajcie kciuki... W poniedziałek Kenny ma rezonans magnetyczny w Ostrawie. Kurde jak się boję... :placz:[/QUOTE] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :calus: :calus: :calus:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Nie martw sie Edyta:-( nas też nie ma:-( u mnie też jest parcie i muszę wyjechać żeby później bez przeszkód przychodzic dalej na szkolenie:-( -
No to gadaj po ludzku np w krokach:eviltong: zróbcie 200 kroków i to bedzie dla mnie zrozumiałe bo ja tak na oko to nie potrafię ocenić czy już jest 10 metrów czy nie:eviltong: zawsze miałam z tym problemy i już mi tak zostało:eviltong:
-
Co w mojej sterfie dla Gemmy było źle ułożone??? Zrobiłam jak mówiłaś:roll: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7733/beztytuuuu4.jpg[/IMG]
-
[quote name='ayshe']ja wiem ze wy mlotki nic nie rozumieta co ja mowie lacznei z wczorajszym pytaniem czy pies ma biec przed tobia gosiu...tiiaaa jasne na revier pies to biegnei za toba:eviltong: :evil_lol: ...rrrany:roll: ..i jaki krasnal do ciezkiej....:mad: :evil_lol: ...jestem wieksza od krasnala o 37 mm:eviltong: ;)[/QUOTE] Nie chodziło mi o to czy ma biec za mną:angryy: chociaż nie jest to nie możliwe:razz: zreszta nagraj czasem swoje wypowiedzi :cool3: szczególnie jak myslisz o 10 000 innych spraw to zobaczysz jakie my dobre dekodery jesteśmy:eviltong:
-
Nie przejmujcie się:cool3: ja pomimo że już od 3 lat słucham co ten "krasnalek" gada:loveu: :loveu: :loveu: to czasem też jej nie rozumiem:razz: wtedy udaję że jet OK a i tak wszystko w praktyce wychodzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']aaa no i chcialam oficjalnie w gronie masochistow przywitac animacje z malinka inka[to mialo sie rymowac?hmmm:cool3: ].:)[/QUOTE] My też witamy:multi: :multi: :multi: przynajmniej następna osoba do bicia dla tressera:evil_lol: rzadziej nam sie dostanie:eviltong: :evil_lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe'] goska-ty naprawde chcesz kooopa.czekaj no w piatek nosem po trawie za szira w najsciu na osaczenie sobie poojedziesz[/QUOTE] Dobra dobra juz nic nie mówię:loveu: :loveu: :loveu: bo ja chcę żyć:evil_lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='saJo']papla :obrazic:[/QUOTE] Przyzwyczajaj się:razz: :eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe'] amakor cc to nasze forum ale i tak wsyzscy siedizm tutaj.tam sa tylko te rzeczy dot.naszej pracy bezposrednio.[/QUOTE] Które i tak nasz kofany tresser wstawia na dogomanię:mad: :mad: :mad: [quote name='ayshe'] goska-ja cie koopne.zobaczysz.:mad: .[/QUOTE] Juz się zaczynam bać:eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='ayshe'][B]saJo-i co lepiej?:cool3: .zobacz jaka jestem yntyligentna.cytowac nadal nei umiem ale czytam wsio hurtem.gzecna juz jestem?no poooowiedz:cool3: [/B][/QUOTE] Nie podlizuj się:razz: :eviltong: [quote name='agis']Myslisz, ze przezyje, jak umieszcze? :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie nie ale warto spróbować :eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Agis a kiedy umieścisz na cc pracę z Beatą:razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Miej litość saJo:modla: przecież to "głąb" komputerowy:comp26: :siara: :evil_lol: