-
Posts
1393 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szira/Gosia
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='Romas'] Tak wiec droga Beatko ,dostarczasz nam duzej porcji nauki i nowych doswiadczen i dziekujemy za to ,choc czasami na mojej fizjonomi maluje sie niechec :-)straszna ,do kolejnego kładzenia tropu :-) Ale to tylko tak dla niepoznaki :-)[/QUOTE] Nie martw sie Romas:lol: akurat coś takiego jak miny zniechęcenia na ayshe nie działają:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']w zwiazku z tym prosze gosie o zabranie mojego grubego dooopska razem z moimi dostojnymi psami na zajecia.[/QUOTE] Ojejku jak ładnie prosisz:loveu: :loveu: :loveu: no napewno przyjadę:evil_lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']mnie na 19 nie bedzie niestety.wiec o 20 wszystkich zapraszam.:roll:[/QUOTE] Ooooo:cool1: to wpaść po was o 19.30:lol: czy ktoś cię podrzuci:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']ogladalas tego psa z watku o armace?:cool3: .hihihi...prawie jak migotka:diabloti:[/QUOTE] ten link co ty wsadziłaś??? To tak:lol: Chciałabym aby migotka taka była:-( ten psiak trochę chyba wyprzedza a Szirka za to za mna idzie:diabloti: więc prawie bliźniaki -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']:multi: :multi: :multi: [/QUOTE] No własnie nie wiem czy jet to bezpieczne :razz: dawać ci broń do ręki:razz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Patrzyłam na allegro za tymi nabojami, ale jak narazie nie znalazłam:roll: trzeba poprosić Gemmów żeby napewno kupili a kaske sie zbierze i zwróci:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Obejrzałam i przyswoiłam:lol: nie wiem jak Szira ale to się okaże już niedługo:razz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']no mam nadzieje ze nie moje i chity:mad:[/QUOTE] a gdzie są to sciągnę:razz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']uooo masz nowy avatarek...ja tez se zmienie a co...znowu mojakochana uial:loveu: bedzie.... [/QUOTE] No a co:razz: nareszcie fajne zdjęcia mam:loveu: :loveu: :loveu: dzięki Agis:loveu: jak jeszcze cos masz to prześlij mi mailem plizzzzzzzz [email][email protected][/email]:lol: A ja właśnie filmiki ściągam:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Oj tak cicho ciemnie cie podszedł:diabloti: a ty taka jesteś:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Whoo wygląda zajefajnie:loveu: No i moje maleństwo:loveu: a Glonek to jak profesjonalny pozorancik:razz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe'] ps.wersja dobrze wychowana;)-[B]och gosiu dziekuje ci bardzo,cheeeetnie sie z toba zabiore,to bardzo milo z twojej strony i takie tam bleble:)[/B][/QUOTE] [B]A ja jestem szczęśliwa że znowu bedę mogła gościć w moim dżaguarze tak wspaniałą personę:razz: i jej dwa grzeczne i spokojne psy:razz: i takie tam blebleble:eviltong: [/B] -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']:multi: no nareszcie-to kluska sobie poskacze.[/QUOTE] Z tym skakaniem to nie wiem czy będzie szczęśliwa:eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']aaaaaaaa co za kobieta:roll: [/QUOTE] no to jak byc po was o 18.30:razz: :eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']goska czy ty nie masz OCHOTY pojechac godzine wczesniej na skzolenie dzisiaj?:cool3:[/QUOTE] Szczerze powiedziawszy to nie wiem:p ogólnie mogę bo i tak nic nie robię:p -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']dobra juz nie jojcze:roll: :oops: :p[/QUOTE] Dla mnie to sobie możesz jojczyć ile wlezie:lol: Mnie do pracy napewno nie zmuszasz:lol: jakbym nie chciała robić IPO to bym już dawno przestała przychodzić:cool1: owszem mam problemy, ale mam nadzieję że wspólnie z nich wybrniemy:lol: tzn ja i mój pies:razz: wiem że torpeda nigdy nie będzie ale może przynajmniej obrona nam dobrze pójdzie:razz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']rrrany gosia nie rozwalaj mnie ja wlasnie dosc przybita jestem i odechciewa mi sie wszystkiego....no o 8 masz zajecia mlooootku a potem do glonkow na slady.u glonkow nagrywamy duuuuzo,potem omawiamy...a zreszta....w sumie to moge wszystko olac w polsce ipo1 i tak zdacie to po co ja sie przejmuje:shake: [/QUOTE] A kto Ci powiedział że ja w Polsce będę zdawać:razz: Dobra sorrki za pytanie:-( tylko myślałam że może coś się zmieniło:-( a ty krzyczysz:-( -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
A jak wygląda szkolenie w sobotę:roll: proszę o rozpiskę na cały dzień:roll: -
[quote name='AZ-IWONA']Czy to o Waldku czy o psie ?:razz: [/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Waldek']to ja też wyglądam prawidłowo :multi: :multi: :multi: :eviltong:[/QUOTE] Nie wiem tylko czy u ludzi to przejdzie:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='karina1002'] Jesli chodzi o grubość, to gdzies kiedys przeczytałam, ze się sprawdza po żebrach. Jeżeli czujesz same żebra, to jest za chudy. Jeżeli czujesz i troszeczkę sadełka i żebra też czujesz, to jest ok., a jeżeli nie czujesz żeberek tylko samo sadełko, jest za gruby :). [/QUOTE] ONek z racji swojej budowy powinien być trzymany sucho:lol: tzn dla niego pierwsza opcja jet najlepsza, oczywiście nie wpadając w skarajności :lol: oczywiście powinien mieć jeszcze kupę mięśni:lol: mój psiak jest zaliczany do drugiej opcji i staram się walczyć z tym tłuszczykiem:roll: ktoś powiedział że musze na rower sie wybrać:cool3: ale ja leniwa jestem:oops:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Szira/Gosia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
Następna słodka babcia:loveu: :loveu: :loveu: -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Szira/Gosia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
No pierwsze co bym zrobiła to zmierzyła temperaturę:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='shida']jeszcze nic bo nie dotarlam do hurtowni :( ostatnio byly po 14-15zl..wiec cos kolo tego bedzie :) do soboty musze jakos sie tam dotelepac :) ale mam nadzieje ze szybciej sie uda :)[/QUOTE] OKs dzięki:lol: