-
Posts
1393 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szira/Gosia
-
[quote name='ayshe']A-Ha:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie zebym byla tepa ,nieeee to nie moze byc tooo:evil_lol:....[/QUOTE] Wiesz ale nie jetem pewna:oops:ja do tej pory nie wiem co znaczy TZ kiedy mówicie o mężu:oops::roll:
-
[quote name='ayshe']luuuudzieeee!!! a cooo tooo jest PZC na milosc bosssska:oops::oops::oops::cool3:[/QUOTE] Mnie się wydaje że [COLOR="Red"]P[/COLOR]an [COLOR="#ff0000"]Z[/COLOR] [COLOR="#ff0000"]C[/COLOR]zapeczką:cool1:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Oj tam beksy jesteście :evil_lol::eviltong:ja z 4 lata temu zrzuciłam sobie na palec krąg taki do szamba (tylko ten cieńszy:razz:) i obcięłam sobie kawał palucha:cool1:przyszyli i jakoś i nawet coś w stylu paznokcia mam:cool1: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']a w..piii... mam..i jade na cwiczak.:eviltong:[/QUOTE] Oj dziewczyny a po co te nerwy:glaszcze: -
[quote name='Eddiii']spokojnie - jeszcze nie zamowilam i jeszcze nie przyszlo :evil_lol:[/QUOTE] Ale ja juz zapłacę bo później to nie będę miała:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Eddiii']dobra - zamowie :) Ayshe - 1 x zestaw - 49,5 Gosia - 1 x zestaw - 49,5 ktos jeszcze?[/QUOTE] Suuper dzisiaj bedzie kaska:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='ayshe']no taaak....:evil_lol:.nawet shado jest zdeterminowany na fisha poza faktem ze owa determinacja jest wyblaklym cieniem determiancji na pilke/kffiatek...no cokolwiek co poooleeeciii:roll::evil_lol:.ale ciastka sa zaaaaa ...piiii....biste.:diabloti:[/QUOTE] Szczerze to Szira chyba na każde żarcie reaguje głupotą:razz::razz::razz:no ale jak wszyscy to wszyscy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Edyta to jak bedziesz zamawiać to dla nas też:multi::multi::multi:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
GRATULACJE dla psiaków:loveu::loveu::loveu: i przewodnika:B-fly::B-fly::B-fly::thumbs::thumbs::thumbs: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']jesssooo dzisiaj?no dobra.mam nadzieje ze do jutra nie zapomne:cool1::roll::evil_lol:.od 23 gramy dzisiaj :multi::multi::multi:takze pewnikiem jutro bede widziala duuuuuuuzo psow jak skonczymy rankiem:evil_lol:.wiec mam nadizeje zem i nie ywparuje z pustej glowy fakt wziecia koziolka 4U:razz:[/QUOTE] No problemo zapakuj go teraz:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Szira/Gosia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='LAZY'] Ayshe...ależ te Twoje zwariowane psy są cudne! Chita ma extra kolor, a hipnoza Shado identyczna jak u Lazy(')-tylko, że ona wzdychała i modlila się do kamyczka;)[/QUOTE] To może i ja się odezwę:razz:trudno to nazwać kolorem bo Ona ma na sobie chyba z pół tony piachu:evil_lol:włos sztywny jak po żelu:evil_lol:no i oczywiście piach ten często i gęsto ląduje u mnie w samochodzie:mad::eviltong::loveu::loveu::loveu: a Shado to dopiero inny jest te zdjęcia nie oddają "głupoty" tego psa:eviltong::loveu::loveu::loveu: no i nie widac jak Chita skacze naokoło niego i szczeka mu do ucha i ten wzrok pełen :diabloti::diabloti::diabloti:cała Chitka:loveu::loveu::loveu:ale Oni to po mamusi mają:eviltong::eviltong::eviltong: -
No mnie ostatnio na innym forum zażył jeden podobno hodowca (tak pisze):razz:ja napisałam że długi włos dyskwalifikuje z hodowli:lol:na co mi on że trochę się mylę bo cyt:"długi włos nie jest dyskfalifikujacy bo linie użytkowe własnie bardzo czesto maja w swych szeregach DONy aczkolwiek wiadomo iz pies z włosem długim nie wygra wystawy w FCI":cool1:na co ja się spytałam jak on rozumie słowo użytkowy:razz:i do tej pory sie nie odezwał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :calus: :candle::candle::candle: -
[quote name='chester07']a nie wiem czy już pytałam lepiej wybrać pieska spokojniejszegoczy rozbrykanego? ;P:roll:[/QUOTE] A to wszystko zależy czy szukasz pieska tylko do domu i na spacery :lol: czy do treningów i szkolenia sportowego:lol:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='Glonek']Siłowni u nas niet. Ale w moim przypadku to raczej chodzi o trening wytrzymałościowy a nie siłowy. [/QUOTE] OJ Glonek Glonek:razz:ja tam widziałam u was taką piekną stertę cegieł, co za problem poprzenosić je na drugi koniec podwórka a potem spowrotem:razz: i juz naturalna siłownia jest:eviltong::eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Ty a z naszym pozorowanie to duupa???:-(to może bysmy ciebie trochę odciążyli???:lol:dopuki nie przyjedzie ktoś???:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Szirka dostała cieczki:placz::placz::placz:i klucha gorsza będzie:placz::placz::placz: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
A ironii to tresser dzisiaj nie łapie:-(:lol::lol::lol::lol::lol::lol: A na 18tą to i mnei lepiej:lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Dobra dobra chcesz abym po was przyjechała:eviltong::diabloti::evil_lol: OK niech będzie 18:multi::multi::multi::lol: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe'][B]przyszly tydzien:[/B] [B]poniedizalek:8.30-aria[/B] [B]9.30-kelt[/B] [B]potem 19 timon.[/B] [B]wtorek:8.30-josh[zora i inka?:cool3:],9.30-kelt,10.30-lara.[/B] [B]reszta tygodnia jest niezapisana.:roll:.znaczy sie mam wolne?:razz::diabloti:[/B][/QUOTE] Zapisz mnie na poniedziałek na którąś wieczorkiem to odrobie wtorek:lol: -
[quote name='mimoza']No właśnie ja też nie wiem dlaczego, i też nigdy nie dał znać, że coś boli. I nawet na chwilę nie przestał nosić patyków, piłek itd. Co się robi w takiej sytuacji? Olewa, skoro nie boli? :roll:[/QUOTE] mimoza ja tam to olałam bo psa nie boli:lol:i nie przeszkadza:lol:zawsze można isć do jakiegoś specjalisty który ci wystawi papierek że psiak zrobił to sobie mechanicznie a nie jest to wada genetyczna (to na wypadek wystaw:razz:) ale nie wiem czy Baltowskiemu to potrzebne:razz:
-
Szira tez ma 2 przednie ząbki ukruszone:lol:nie wiem gdzie nie wiem kiedy ale dalej gryźć może:diabloti::eviltong:
-
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
[quote name='ayshe']nie.dla ciebie zmian nie ma.na 19.:evil_lol:.po tresera sie przyplatac o 18.30.:cool3:[/QUOTE] "Yes mam" :eviltong::eviltong::eviltong: -
nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi
Szira/Gosia replied to ayshe's topic in Obedience
Wracam ze świata choroby:cool1:nie całkiem zdrowa ale jutro juz bedziemy:lol: w związku z tym mamy po tressera się przyplątać??? czy jakaś zmiana jest:lol: -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Szira/Gosia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='14ruda']Ale mamy podobne sucze:loveu:[/QUOTE] No bo to ONki:eviltong::lol::lol:miny w rzeczy samej strzelają podobne:evil_lol::evil_lol::evil_lol: