Jump to content
Dogomania

Szira/Gosia

Members
  • Posts

    1393
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szira/Gosia

  1. [quote name='ayshe']rany...wlos mi sie na glowie zjezyl:shake: .[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: Chciałabym to zobaczyć:eviltong: :eviltong: :eviltong: A tak na powagę to bardzo trudno jest odpracowac to co sie sp......ło na zajęciach byleby tylko egzamin jakoś zaliczyć:roll: wiem coś o tym bo na takowe zajęcia uczęszczałam (masówka w związku):oops: egzamin zaliczyłam a jakże:oops: ale to nic że piesek nie umiał praktycznie nic:oops: zresztą ostatnio mam wrażenie że nadal nic nie umiemy, i to przezemnie:-(
  2. [quote name='ayshe']dobra,dobra,wybacz. juz poprawiam:tak,mlotku.:diabloti: :eviltong:[/QUOTE] hahahahahahahahaha:mad: :mad: :mad: :mad:
  3. [quote name='ayshe']tak mloteczku:diabloti: .[/QUOTE] Uważaj z tym młoteczkiem:mad: :mad: :mad:
  4. [quote name='Justyna&Chilli']No my też wczoraj miałyśmy indywidualne i u nas też było zajefajnie. Nabiegałam się i upociłam na maxa ale było na prawdę suuuuuuper:bigcool: :sweetCyb: Zabawa przednia:lol: pies padnięty:lol: [SIZE="4"]Beata w związku z korkami umawiamy się o 18.30 tam gdzie wczoraj
  5. No poniedziałki to czas na zajęcia indywidualne:lol: a ja jakoś się postaram żeby wtorki mieć wolne:lol: zresztą wczoraj było fajnie:multi:
  6. [quote name='ayshe']doooobra dooobra. no i co powiedzial?wszystko ok... z tenteges?:diabloti:[/QUOTE] Hahaha:angryy: :mad: Pamiętaj zapisuję się na pn na 18tą. Chyba że ktoś bardzo chce przyjść:cool1:
  7. [SIZE="3"]Beata będę 17.30 bo już wróciłam od lekarza:lol: :lol: :lol:
  8. No wiesz Aga Szirka zjada 100-150 g dziennie:cool1: ale daj jej troche więcej to zaraz tłuszczyk powraca:shake: no po wiadomo kim to:oops:
  9. U nas jest troche psów po starylece na tresurce i żaden grubiutki nie jest:lol: będziesz musiała być twarda i nie ulegać tym małym słodkim oczkom które mówią jeeeść:eviltong: :loveu: ja codziennie staram się być twarda:lol:
  10. Szirka waży 29 kg:multi: co przy jej problemach ze stawami jest bardzo dobre:lol: co prawda codziennie słyszę że głodze psa, ale ja wiem swoje od momentu schudnięcia nie mamy problemów z łapkami (zdażało nam się kuleć:-( ) a zaznaczę że ćwiczymy do IPO więc ruchu trochę mamy, pies skacze hyrde i palisade i jest OK:lol:
  11. Dobra dobra poddaję się:tard: nie bij. Postaram się cos załatwić aby te wtorki mieć wolne:lol:
  12. Beata wysłałam smsa do Kasi więc ja będę po was no chyba że sms nie dotrze ale zobaczymy:lol:
  13. No hejka:lol: tresserek być po Ciebie o 18.30??? Bo dzisiaj stawiamy się na zajątka:lol:
  14. [quote name='ayshe']a na cholere mi on skoro ja juz skonczylam NA DZISIAJ:roll: :eviltong: :evil_lol: .teraz to dopiero za kolejne dwa miesiace bedzie mi potrzebny.[/QUOTE] Oj tam czepiasz się:razz: męża wytrymuj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='ayshe']goska-mlotku a kto mi przypomnial?trymer nosilam w plecaku:eviltong: .to go i w plecaku zanioslam do domu.pieeeknie:mad: . [/QUOTE] No to teraz mądrze go używaj:cool3: i oddasz go za tydzień:lol:
  16. eeeeeee tresser:mad: a co z moim trymerem:mad: :eviltong:
  17. [quote name='ayshe']masz po mnie byc leser jutro o 18.30.:mad: :evil_lol:[/QUOTE] Ja tez cię kocham:loveu: :loveu: :loveu: i cieszę się że cię znowu zobaczę:eviltong:
  18. Wróciłyśmy:lol: i jutro sie meldujemy na 19 czy mamy byc po tressera czy sam dojeżdża???:lol:
  19. [quote name='saJo']Z ciekawych rzeczy, w ktore mnie dzis zaopatrzyl jest tez zawiesina dowymieniowa dla krow do stosowania w okresie laktacji :evil_lol: [/QUOTE] Taka właśnie zawiesinę dostała moja koleżanka do smarowania dla boksera:lol: na uszy:lol: no tam gdzie robi się takie coś twarde na koniuszkach uszu:lol: i pomogło A pies mojego brata, Golden, gdy dostał uczulenia:lol:
  20. [quote name='Glonek']Nie chodzi o szybkość tylko o sklerozę i ogólne kłopoty z pamięcią piszącego ten post.[/QUOTE] Oj to trzeba w bilobil zainwestować:eviltong: :evil_lol: a tak na poważnie to jak nie bedzie to problemem to troche później zapłacę:oops: jak tylko kasa spłynie na konto:lol:
  21. Tak Glonek nie mylisz sie jeszcze nie zapłaciłam:oops: ale mówiłam że zapłacę trochę później bo teraz naprawdę nie mam:oops:
  22. [quote name='monisieczka']no niby tak, ale to wszystko jest 1.karalne, 2.scigane, 3.znajomy córki miał nalocik za płyty ściagane z netu, mało przyjemne.[/QUOTE] No właśnie dlatego tego już nie robię:cool1: ale nie ma chyba innego sposobu na ściągnięcie:cool1: no chyba że jest to strona płatna no ale nie wiem, bo nie szukałam:cool1:
  23. [quote name='monisieczka']w merlin.pl jak masz płyty to najcześciej po kawałku muzy możesz posłuchac, jak inaczej nie wiem[/QUOTE] Musisz znaleźć program do ściągania mp3:lol: np Kazaa której nie polecam bo ściąga cały szajs z netu:lol: ale właśnie w tym programie można było odsłuchać melodię zanim się ją ściągnęło:lol: Osiołek, Donkey z tego co ja sie orientuje ściąga i całe płyty i pojedyncze piosenki ale musisz wiedzieć co chcesz, tylko nie wiem czy można odsłuchać:cool1: co prawda jak wszyscy wiemy to jest kradzież:razz: więc już się w to nie bawię:cool1:
×
×
  • Create New...