-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nie rzecznik, tylko my wszystkie ciekawe jesteśmy.... może nam opowiesz jak to było....:razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Elołł :p Basiu śpiewałam również za Ciebie:evil_lol: Godzina słynna: piąta pięć Naciska budzik, dźwiga się Do kuchni drogę zna na pamięć Prowadzą go tam nogi same Pod kran pakuje śpiący łeb Przez chwilę jeszcze śpi jak w łóżku Dopóki nie posłyszy plusku I wtedy wreszcie budzi się Aniele Pracy - stróżu mój Jak ciężki robotnika znój -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Na moim wątku się począł, to musi być pięknisty :evil_lol: [/quote] ???????:-o:-o:-o hmmmm Menrzuś ja to mamy rozumieć? dzieńdoberek:p -
Cześć boksiwa ekipo:multi::multi::multi::multi: poprosze duuuuużo zdjątek, bo siem mocno stęskniłam za Tymi fafelkami:loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś i jak się ma Twój sprzęt? Naprawiony już????:razz::razz::razz::razz: -
Helloł Zuzolki:loveu::loveu::loveu: gdzieś wyczytałam, ze Łódź zamierzacie nawiedzić...
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
helloł:p wnusia się melduje... :evil_lol: bardzo ładne te wsplne foteczki Twoje i Dikiego :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Witamy się....:multi: kurcze, mnie tutaj tak dawno nie było... w ogóle nie mogę się połapać... ale nic to, poczytam i bede wszystko wiedzieć.... tylko kiedy:roll:
-
Cześć Tigierki:p meldujemy się.... kurcze, trzeba by zorganizować jakiś wspólny spacerek....
-
Alutka, dołeczków się nie wykopuje.... dołeczki się zasypuje...:cool3::cool3::cool3::cool3:
- 78403 replies
-
helloł:p przyszłam się przywitać :lol:
-
Helloł dziewczyny:multi::multi::multi: zdjątka nadrobiłam :loveu:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
o kurcze przegapiliśmy urodzinki :oops: Wszystkiego najlepszego dla Mikulca od Imbirków:multi::Rose::Rose::Rose: -
zgłupiała kobieta, w taki deszcz bedzie Tysia gdzieś ciągać... :mad::razz::razz:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Helloł balowicze:multi::multi::multi: Basia, czekam na relację w poniedziałek z samego rana:cool3::evil_lol: I oczywiście dla Mariusza :Rose::Rose::Rose: -
Helloł Ozzulki...:multi::multi::multi: a co ja tutaj czytam... Ozzulek też jest rekonwalescent.... echhhh... buziaki dla nunusia:loveu:
- 78403 replies
-
Rety... znowu nagadane, zdjęć brak... matka, przywitałabyś jakoś swoje dziecię i wstawiła jakieś fotki Medorka:cool3::cool3::cool3:
-
Już jesteśmy.... dwa szewki jeszcze zostały do przyszłego tygodnia... pan doktor się bał zdjąć wszystkie, bo Imbir zaczyna się już na tym kłaść więc żeby nic się nie rozeszło, to jeszcze sobie ma dwie kokardki :evil_lol: Był bardzo grzeczny, nawet nie pisnął, został pochwalony przez weta. Podobno ma bardzo zrównoważony i stabilny charakter....:razz: (szkoda, ze ja tego nie widzę....:roll:) a teraz moja babulinka :evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0218-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0219.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0220-2.jpg[/IMG] a tutaj już jesteśmy po zdjęciu szwów... pan doktor spryskał nam jakimś środkiem przeciwgrzybicznym rankę i teraz ten kolor czerwony mnie przeraża .... :roll: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0221-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0222-2.jpg?t=1200748449[/IMG]
-
jak jest zaspany to z niego straszny słodziak ;) a o 5:30 to ja też jestem taka nieprzytomna... właśnie w takim stanie wyciągam Imbira rano na spacer...:evil_lol:
-
Jestem ze zdjęciami dzisiejszego porannego Imbirka ;) [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0214-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0215-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0216.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0217-1.jpg[/IMG] no i spadam na rowerki... wiosna idzie, trzeba się robić na bóstwo :p
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
bo mam full roboty i jak troche czasu wygospodaruję to zaglądam... a wiem... pocztą pantoflową się dowiedziałam :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No przecież piszę, ze mu się sprzęt zawiesił:diabloti::diabloti::diabloti: Agniestka, przecież ja tu od czasu do czasu zaglądam:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No tak, jak szyszka powróciła to Menrzusiowi ... sprzęt się zawiesił :cool3::evil_lol: Menrzuś odwieś tego kompa i wracaj tu do nasz szybko... a tak w ogóle to dzieńdoberek wszystkim:lol: -
Witanko kochani :))) Imbirek ma się dobrze, wszystko się ładnie goi, chłopak jest dzielny i wogóle się nie interesuje swoimi szewkami... w sobote jedziemy na zdjęcie szwów... już się boję czy nie będzie szaleć... no a ja zaczęłam znowu swoje rowerki, biegam narazie dwa razy w tygodniu na treningi... bałam się ze bede mieć zakwasy, ale jakoś ulgowo przeszło i teraz jest nawet oki... Jak wróce do domu to wstawię, dzisiejsze poranne fotki Imbirka ;)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo ja kupiłam Aluma i sama psikalam jak trzeba było[/B][/COLOR][/FONT][/quote] acha.... kazali mi Rivanolem, to się stosuję do instrukcji ;) zrozumiałam, że ten alu... to tylko na sam początek...:roll: [quote name='ferraribox']:loveu:mamusia,pielęgnuje syneczka:loveu:[/quote] noooo pewnie że tak... i zastrzyki musze mu sama raobić:roll: