-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
jak się w koncu do Ciebie domuliłam to takie wieści czytam:cool3:, wycałuj Medorka odemnie:loveu: znam ten ból - Imbir zawadiaka robi mi takie numery, a onków wręcz nie trawi, muszę mieć oczy dookoła głowy:cool3:
-
jakbyś zgadła:cool3: i do tej pory tak jest... ludzie na urlopach i dotego dochodzi, że księgowość będzie robiła obmiary w trenie bo nie ma kto:roll: już widzę siebie na krajowej jedynce w Tuszynie z taśmą i z planami, w kasku na głowie i roboczym ubraniu:mdleje::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']bede trzymac kciuki, zeby szybko przeszlo wczesnie zaczelas prace, ale i wczesnie konczysz a narazie stawiam kawusie:morning: i cieple pains au chocolat[/quote] dzięki szyszka:lol: tylko czy faktycznie tak będzie, ze wcześniej skończe to się okaze :cool3: a na kawusię to ja zawszę chętna i na małe conieco:loveu::evil_lol: -
cześć Tigierki:multi::multi::multi::multi::multi: ja też się domuliłam, chyba z rana dzisiaj działa trochę szybciej:cool3:
-
cześć szyszunia:multi::multi::multi: moje mokre pysio:loveu::loveu: on i ja wybyczyliśmy się nieźle:cool3: tydzień w pracy dał mi tak popalić, że zapomniałam o jakimkolwiek urlopie:cool3::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']nie wieze!:crazyeye: pewnie zabalowalas:evil_lol: przeciez Ty nie do zdarcia jestes:diabloti:[/quote] hehe, szyszunia ja na taką tylko wyglądam, a tak naprawdę jest inaczej, staram się o tym nie myśleć i iść do przodu, ale czasami mam takie dni, ze mnie powali, i właśnie teraz mi dopiekło, no i jeszcze na 6 rano musiałam być dzisiaj w pracy, echhhh... byle wytrzymać do 14-stej:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr'] Dziendobry:multi: :multi: Jak Imbirowy weekendzik?? :lol:[/quote] cześć szyszka:multi::multi::multi: weekend kiepsko, przeleżałam go w łóżku, kolanko mi dokuczało i moje serducho się odezwało:roll:.... chyba się starzeję:shake: -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Imbirka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B]Foksia i Dzekuś jeżeli masz możliwości pomóc to zrób to. [/B] Myślałam, ze jako [B]dorosła[/B] kobieta potrafisz zrozumieć inną kobietę mającą dziecko i będącą w zagrożonej ciąży. W życiu musimy podejmować pewne wybory i jeżeli chodzi o poprzedniego psa pod opieką to sami buntowaliśmy Asiorkę żeby go oddała. Jej zdrowie i zdrowie dziecka było najważniejsze i nadal tak jest. Na miejscu Asiorki rzuciłabym to wszystko i zajęła się tylko sobą. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi: przyszłam do was w środku nocy:diabloti::diabloti::eviltong:;) [url]http://img57.imageshack.us/img57/3713/p8180008kc7.jpg[/url] Menrzuś coś z odchudzaniem serdelka idzie wam kiepsko, nadal ma śliczne fałdki:diabloti::diabloti::loveu::cool3: Asiorku, jesteś za delikatna do takiej osoby, ja napewno nie zwracałabym się do kogoś takiego "Pani Beatko". Jej wypowiedzi są na poziomie 14-sto letniego dziecka:cool3: -
Dzieńdoberek wszystkim:multi::multi::multi::multi: dobrze rozumiecie dziewczyny:p leniuchy od czasu do czasu poszli się pokąpać i tak spędzali czas na plaży:diabloti::eviltong:
-
Boszsz, jak to dogo znowu mi muli:angryy: Witajcie, trochę się dzisiaj bawiłam programem, muszę sprawdzić jak wychodzi przezroczystość:cool1: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/imbir.gif[/IMG] a teraz Bimberos i nie tylko:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0047.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0049.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0050.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0051.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0052.jpg[/IMG]
-
boszsz, jak mi dogo muli:angryy::angryy::angryy::angryy: Kasiu on się nie topił:cool3::diabloti: on się do mnie spieszył:p kolejne fotki i spadam,może później lepiej będzie działać forum:cool3::angryy: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0043.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0045.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0046.jpg[/IMG]
-
a gdzie Ty się podziewasz?:cool3: dawaj foteczki bo z tą ilością do zimy się nie wyrobisz:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
-
proszę bardzo:p szalejący w falach Imbirek:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0037.jpg?t=1188034132[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0038-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0040.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0041.jpg[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agniest']:multi: cześć Szyszunia, wiesz, zawsze tak jakoś kojarzysz mi się z tym fragmentem "Epoki lodowcowej" gdzie leniwiec Sid znajduje szyszkę i mówi "ooooo szyszunia!" i tak fajnie sepleni :evil_lol: oglądaliście ?[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: boszsz, ale się uśmiałam, Agniestka to było bowskie, masz rację szyszunia:loveu::loveu::diabloti::diabloti: :cool2::cool2::cool2: Dzieńdoberek:multi: a co tutaj dzisiaj taka cisza?:cool3: -
i Imbirowe foteczki:loveu: upadłe psy po całym dniu szaleństwa:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0032.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0034.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0036.jpg[/IMG]
-
[B]Dzieńdoberek Wszystkim[/B]:multi: [quote name='Klaudia :-)']oj to prawda pańcia zwariowała na punkcie faflaczka Bimberka[/quote] :oops::oops: noooo i to jak [quote name='Iza i Fidel']Czesc Julka !Ale mieliscie fajne wakacje !! To wspolne opalanko na plazy...Moje marzenie...Moze kiedys z moim swirem wyjade nad morze....Szkoda,ze to tak daleko:(Fidel nie lubi podrozowac:([/quote] cześć Iza:multi: wielka szkoda, że Fidel nie lubi jeździć, mój poprzedni Imbir też nie potrafił jeździć, strasznie nas wszystkich męczył w podróży, sam zresztą też był zmęczony...:cool3: [quote name='ferraribox']Cześć szczęśliwy Bimberku ,wyliziaj pańcię, która tak mocno ciebie koffffa:eviltong: :eviltong: :eviltong: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] to lizanko to ja mam codziennie:cool3::evil_lol: Witaj Asiu:multi: [quote name='teqquila']pokazywalam jak bylam mala teraz sie wstydziocham :) :evil_lol:\[/quote] i Ty myślisz, że ja ci uwierze:eviltong::diabloti: [quote name='madzia i medor']jAMENt:loveu::loveu:\ Przyszłam po nową porcję fot:grins:[/quote] za chwilkę będą:p:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:witanko julcia....mam weekend ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ja też, ja też, ja też:multi::multi: Witaj ALu:multi:
-
[quote name='Agniest']cześć :) jak się tak was poczyta, to człowiekowi się jakoś raźniej na duszy robi......... że więcej takich po świecie chodzi :evil_lol: A Bimber cudowny !!!! :loveu:[/quote] cześć Agniestka:multi: noooo, tutaj to same wariatki możesz znaleźć, ale mnie tam dobrze z tym wariactwem:lol: [quote name='evaxon']ehehehe ale plazowanko:evil_lol: witanko:multi:[/quote] witanko Tigierki:multi: troszkę wszyscy się wybyczyliśmy:lol: [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]jeszcze w pracy??[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jestem, jestem, byłam z Bimbrem na dłuuuugim spacerze:lol: [quote name='gosikf & dogs']Cudowne zdjątka! :loveu: Ja już tak próbuję od jakiegoś czasu się dostosowac. Ale wiecie co? Przynajmniej tutaj można zapomniec na chwilę o tym okrucieństwie ludzi! O!:crazyeye: I można się napatrzec na szczęśli8we zakończenie, które nawet się Bimbrowi pewnie nie śniło!:loveu: Kochana morducha, kochany boksio, kachany faflak. Jejku żeby wszystkim tak się poszczęściło!!![/quote] dlatego my tymi głupotami odreagowujemy, nic innego Ci nie zostało jak przejść na język dogomanii:evil_lol: a jeśli chodzi o fafelki to każdy z nas pomaga ile może... a tak wogóle to uważam, (nieskromnie:diabloti:) że Imbir wygrał los na loterii:eviltong::p;);););) ma najbardziej zwariowaną na jego punkcie pancie jaką sobie mógł wymarzyć:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='tygra']cześc jakie zdechlaczki hihi [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0031.jpg[/URL][/quote] witajcie:multi::multi: a oni to tak cały czas z boku na bok się przewalali:evil_lol:;) [quote name='drzalka']Witamy Imbirkowo.. fotki oglądnełam :loveu: :multi: :loveu: , witam tez tych co im sie musk prostuje, od tych glupot :evil_lol:[/quote] Hejka:multi: głupoty też są w życiu potrzebne i coby nie zwariować to sobie od czasu do czasu ten musk wyprostować:diabloti::eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:mokry Bimberosik [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0027-1.jpg[/URL] kurde nie czytam ...wszędzie zagadane...a ja zaraz do pracy pomykam :diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Witaj Alu:multi: ale prackę to ty szybko kończysz, a ja w niej siedzę i siedzę i siedze... bleeee:roll: [quote name='teqquila']alez ja na nikogo nie sikam :evil_lol: :evil_lol: a Biberowa co kcesz o testowaniu wiedziec?? tom Ci powiem ale nie pokaze :evil_lol: :evil_lol: bosze ale fota znow mi przyppomnialas moje biedne spalone plecki :evil_lol: ale jaka pani taki pies tyz sie opalał :evil_lol: :evil_lol:[/quote] buuuuu, a ja myślałam, ze pokazesz :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: [quote name='caroolcia']heloł!!!!! foty boskie - Imbiś mokry aż po uszaki hi hi hi:loveu:[/quote] hej:multi: a bo Imbirek nurkuje i dlatego tak wygląda:loveu::p
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Imbirka replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
wiecej, więcej, więcej ... fotek:loveu::loveu::loveu::diabloti: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Bry dzionek babciu:multi::multi::multi::multi: dlaczego wygoniłaś kotecka z domu?:cool3::cool3::diabloti:;) -
cze mamcia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ale miałaś ciekawą nockę:cool3:, ja Ci muszę Bimbra zostawić kiedyś pod opieką, on się burzy nie boi i jest bardzo grzeczny:diabloti:
-
bry dzionek Effcia:multi: ale pechhhhh z Tym aparatem....:cool3: to teraz będziesz nam po jednej foteczce Tigierki wstawiać, buuuuu......
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi: [quote name='Danusia12']No tak....ale z Ciebie chłodnomyśląca księgowa :evil_lol: Czasami w nocy też słońce świeci :eviltong:[/quote] mnie najwyżej księżyc świeci albo jakieś gwiazdki;):eviltong: a księgowa musi mocno po ziemi stąpać, a nie w obłokach bujać:cool3::evil_lol: cześć shirrrapeira:lol:, kawusię to ja zawsze chętnie:loveu: