Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. te lilie są cuuuudne:loveu::loveu::loveu::loveu: fajny macie zakątek:lol:
  2. cześć kobieto:multi: szalejesz z fotkami:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Justyna, leniu gdzie jesteś?:cool3::cool3::evil_lol:
  4. aż tak wczoraj zachlałaś?:cool3::cool3::cool3::diabloti:
  5. Aguś jak się czujesz?
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]WStałam , zaraz pędzę do pracy :diabloti:.... [/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja już w pracy, boszsz, co za koszmar:cool3: miłego dnia:lol:
  7. dzieńdoberek :roll: a co Wy tak chcecie całować to upiaszczone ryło?:loveu::loveu::evil_lol::cool3:
  8. [quote name='Klaudia :-)']to fakt,Mika za kazdym razem jak przynosiła patyk z wody piła wode i wychodząc na brzeg musiała to "odkrztusić",a przy tej piłce tego nie zauważyłam[/quote] ooo, to faktycznie jest fajne bo Imbir sporo słonej wody się teraz nażłopał :cool3:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]wiesz co dobre .. a teraz uciekam już do wyrka ...nie wiem jak jutro wstanę o 5 rano.....:diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] .... zwłaszcza na kaca:cool3::evil_lol: dobranoc, ja jutro też wcześnie wstaję, o 6 muszę być w pracy:roll:
  10. [quote name='Alicjarydzewska']:oops:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]..ona ma tego ....no .......cipa :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:noooo matka, wielkie gratki, nie przyniosłaś mi wstydu:p
  11. Ewcia, ale szalejesz z foteczkami:loveu::loveu::loveu:
  12. ale bowska z niej gremlinka :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img129.imageshack.us/img129/6972/p1080997ii9.jpg[/url]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:.............:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...buziiiiiiii [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='drzalka']Pierwsze i ostatnie w ramke i na scianne :multi: :multi: :multi:[/quote] cieszę się, ze Bimberos się podoba:loveu::lol:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]witanko......a Tyskie jest oki ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] Tyskie jest najlepsze, właśnie sobie piję:p
  15. Imbirka

    Boksery2 I Ja

    Witajcie:multi::multi::multi: cuuuudna fotka:loveu::loveu::loveu: [url]http://img508.imageshack.us/img508/2601/hpim7524qz3.jpg[/url] i jaki glutek wisi Rudaskowi:diabloti:
  16. boszsz, przestańcie z tym Kwaskiem:cool3:, informuję, że Bimber nie jest żaden kwasek tylko najcuuuuuudowniejszy piesek swojej pańci:loveu::loveu::loveu::p:p:eviltong:
  17. cześć dziewczyny:multi: siedzę właśnie przed kompem (według zaleceń caroolci) z klinikiem, może mi przejdzie:roll: zawsze tak jest jak się spotkam z moją bandą ze studiów:loveu: wczoraj do tego doszła jeszcze siłownia, boszsz jeszcze mam zakwasy:placz:, zostałyśmy przez kumpla nieźle przećwiczone:cool3: kilka fotek Imbircia:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0017.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0019.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0020.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021.jpg[/IMG]
  18. noooooo, nareszcie się doczekałam zdjęć:cool3:;) [quote name='mm.templum'][SIZE=3]Zdjęcia zrobione i wklejone na gorąco! Skandal!!! MÓJ PIES... MOJE ŁÓZKO... i MÓJ JASIEK!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/quote] tylko Ci się tak wydaje, ciesz się wogóle, że w łóżku masz jeszcze troszkę miejsca i Nikolas jest tak miły że pozwala Ci ze sobą spać:eviltong::diabloti: [url]http://img258.imageshack.us/img258/5517/galer2jo7.jpg[/url] słodziak [COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  19. no to zacznij szykować imprezkę, a my później wpadniemy:p
  20. w moim kalendarzu tylko Joanna i Kazimiera.... to są imieniny Asiorki?
  21. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale za co? kto Cię chce bić?:cool3:
  22. [quote name='sota36'][B][COLOR=Red]To nie DZIEWCZYNY!!! TO INA I MOJ GUTEK!! A GUTEK TO CHLOPAK!!![/COLOR][/B][/quote] ups:oops::oops::oops: myślałam, ze to Zuzka:evil_lol:
  23. [quote name='evaxon']czesc KACuchy:multi::multi::multi::evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ała...fala... [URL]http://img248.imageshack.us/img248/5337/85416707iu9.jpg[/URL] doberek skacowane ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] echhhh, ale ja dzisiaj dogorywam:placz::cool3:
  24. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: co się stało????????
×
×
  • Create New...