-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witanko z samego rana:multi: -
te lilie są cuuuudne:loveu::loveu::loveu::loveu: fajny macie zakątek:lol:
-
cześć kobieto:multi: szalejesz z fotkami:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Justyna, leniu gdzie jesteś?:cool3::cool3::evil_lol:
-
aż tak wczoraj zachlałaś?:cool3::cool3::cool3::diabloti:
-
Aguś jak się czujesz?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]WStałam , zaraz pędzę do pracy :diabloti:.... [/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja już w pracy, boszsz, co za koszmar:cool3: miłego dnia:lol:
- 78403 replies
-
dzieńdoberek :roll: a co Wy tak chcecie całować to upiaszczone ryło?:loveu::loveu::evil_lol::cool3:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
[quote name='Klaudia :-)']to fakt,Mika za kazdym razem jak przynosiła patyk z wody piła wode i wychodząc na brzeg musiała to "odkrztusić",a przy tej piłce tego nie zauważyłam[/quote] ooo, to faktycznie jest fajne bo Imbir sporo słonej wody się teraz nażłopał :cool3: -
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]wiesz co dobre .. a teraz uciekam już do wyrka ...nie wiem jak jutro wstanę o 5 rano.....:diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] .... zwłaszcza na kaca:cool3::evil_lol: dobranoc, ja jutro też wcześnie wstaję, o 6 muszę być w pracy:roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:oops:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]..ona ma tego ....no .......cipa :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:noooo matka, wielkie gratki, nie przyniosłaś mi wstydu:p
-
Ewcia, ale szalejesz z foteczkami:loveu::loveu::loveu:
-
ale bowska z niej gremlinka :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img129.imageshack.us/img129/6972/p1080997ii9.jpg[/url]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:.............:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...buziiiiiiii [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='drzalka']Pierwsze i ostatnie w ramke i na scianne :multi: :multi: :multi:[/quote] cieszę się, ze Bimberos się podoba:loveu::lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]witanko......a Tyskie jest oki ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] Tyskie jest najlepsze, właśnie sobie piję:p
- 78403 replies
-
Witajcie:multi::multi::multi: cuuuudna fotka:loveu::loveu::loveu: [url]http://img508.imageshack.us/img508/2601/hpim7524qz3.jpg[/url] i jaki glutek wisi Rudaskowi:diabloti:
-
boszsz, przestańcie z tym Kwaskiem:cool3:, informuję, że Bimber nie jest żaden kwasek tylko najcuuuuuudowniejszy piesek swojej pańci:loveu::loveu::loveu::p:p:eviltong:
-
cześć dziewczyny:multi: siedzę właśnie przed kompem (według zaleceń caroolci) z klinikiem, może mi przejdzie:roll: zawsze tak jest jak się spotkam z moją bandą ze studiów:loveu: wczoraj do tego doszła jeszcze siłownia, boszsz jeszcze mam zakwasy:placz:, zostałyśmy przez kumpla nieźle przećwiczone:cool3: kilka fotek Imbircia:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0017.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0019.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0020.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021.jpg[/IMG]
-
noooooo, nareszcie się doczekałam zdjęć:cool3:;) [quote name='mm.templum'][SIZE=3]Zdjęcia zrobione i wklejone na gorąco! Skandal!!! MÓJ PIES... MOJE ŁÓZKO... i MÓJ JASIEK!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/quote] tylko Ci się tak wydaje, ciesz się wogóle, że w łóżku masz jeszcze troszkę miejsca i Nikolas jest tak miły że pozwala Ci ze sobą spać:eviltong::diabloti: [url]http://img258.imageshack.us/img258/5517/galer2jo7.jpg[/url] słodziak [COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Magenta][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no to zacznij szykować imprezkę, a my później wpadniemy:p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
w moim kalendarzu tylko Joanna i Kazimiera.... to są imieniny Asiorki? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ale za co? kto Cię chce bić?:cool3: -
[quote name='sota36'][B][COLOR=Red]To nie DZIEWCZYNY!!! TO INA I MOJ GUTEK!! A GUTEK TO CHLOPAK!!![/COLOR][/B][/quote] ups:oops::oops::oops: myślałam, ze to Zuzka:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']czesc KACuchy:multi::multi::multi::evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ała...fala... [URL]http://img248.imageshack.us/img248/5337/85416707iu9.jpg[/URL] doberek skacowane ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] echhhh, ale ja dzisiaj dogorywam:placz::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: co się stało????????