Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. A ja słyszałam też, ze zwierzęta upodabniają sie do właścicieli:evil_lol: :eviltong:
  2. Ewka zdjęcia są super, strasznie sie uśmiałam, "troszkę" upiornie wyglądają:evil_lol:
  3. no dobra jeszcze coś znalazłam [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7880/c10000767zt.jpg[/IMG] [IMG]http://img285.imageshack.us/img285/1300/cnowy15ap.jpg[/IMG] a tu łabędzie lądują i jestem b.zaciekawiony:lol: [IMG]http://img285.imageshack.us/img285/8383/cnowy24wa.jpg[/IMG]
  4. no prosze jakie groźby, jeszcze te pompki twoje przejdą na mnie:lol: :evil_lol:
  5. Ale nie potrafi dopilnować Imbira i Cekina bo to one ostatnio "zapasy" ćwiczą.
  6. Przepraszamy ale nie mam chwilowo czasu, może po weckendzie wstawie nowe (jak pogoda dopisze, bo narazie kiepsko)
  7. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/6190/pict02797vk.jpg[/IMG][/URL] Jeteście pewni, że to Baby, a nie mój Imbir????:evil_lol: Jest prześliczna kochana psica:loveu: :loveu: :loveu: Buziaczki od nas
  8. Imbirka

    Bokseromaniacy

    [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]ruszyła [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]IV Edycja Akcji Charytatywnej z cyklu: "MAM SERCE DLA PSÓW[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]" [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]PURINA z Molosami dla psów w potrzebie [URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4673"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4673[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. A to czarne, co widać kawałkiem, to co?
  10. Imbirka

    Metamorfozy

    :klacz: :klacz: :klacz: jeszcze raz wielkie gratulacje
  11. Imbirka

    Metamorfozy

    res wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widze, że idziecie do przodu jak burza:lol: A pozostała gromadka też ma takie sukcesy?
  12. Kluska ja sie nie gniewam i rozumiem:lol: ja też tak mam, że musze sie Imbirkiem chwalić
  13. a bo my mamy też inną zajomą Tigrę z łodzkiego schroniska i troszeczkę musimy sobie na jej temat poplotkować bo kobieta kwitnie:lol:
  14. no prosze przyjechała do Łodzi i sie nawet nie odmeldowała :mad: :mad: :mad:
  15. On jak już widzi kładkę to potrafi ominąć inne przeszkody i biec prosto na kładkę:lol: (w sobotę musiałam mieć nad nim kontrolę bo upatrzył sobie pieska baigla i chciał go gryźć) On kocha przeszkody i wszystko wykonuje z wielkim przejęciem:lol: Kluska musisz założyć klinikę odnowy biologicznej:lol:
  16. a widzisz jak go wyprowadziłam na "psy":evil_lol: tak jak ty Tigre, Ty przecież odjęłaś jej kilka lat:evil_lol:
  17. czekam na fotki misia polarnego:loveu:
  18. Kluska nie widziałaś???????:crazyeye: że ja mam cudnego fafluna na którego punkcie mam śmergla:evil_lol:
  19. to ja widze, że my b.dużo straciliśmy w niedzieleę
  20. ciocia teqquila, dziękujemy bardzo:lol:
  21. Kluska, świetne jest to zdjęcie:lol: A Tigra kwitnie:loveu:
  22. nie brudasek tylko mop:evil_lol: a zdjęcia z treningu bedą jak od cioci teqqili wyciągnę:lol:
  23. [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Dzialeczka%20i%20okolice/73d50d62.jpg[/IMG] No tak, "poszalałem" z Białaską to teraz trzeba odpocząć:loveu: No i oczywiście nieodzowny pledzik. Box:buzi: :iloveyou:
  24. a jaka wyjątkowo czysta była podłoga w tym tramwaju:razz: :evil_lol: nasze kochane mopy jeszcze ją doczyściły:diabloti:
×
×
  • Create New...