no dobra jeszcze coś znalazłam
[IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7880/c10000767zt.jpg[/IMG]
[IMG]http://img285.imageshack.us/img285/1300/cnowy15ap.jpg[/IMG]
a tu łabędzie lądują i jestem b.zaciekawiony:lol:
[IMG]http://img285.imageshack.us/img285/8383/cnowy24wa.jpg[/IMG]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/6190/pict02797vk.jpg[/IMG][/URL]
Jeteście pewni, że to Baby, a nie mój Imbir????:evil_lol: Jest prześliczna kochana psica:loveu: :loveu: :loveu: Buziaczki od nas
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]ruszyła [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]IV Edycja Akcji Charytatywnej z cyklu:
"MAM SERCE DLA PSÓW[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]"
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=black]PURINA z Molosami dla psów w potrzebie
[URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4673"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4673[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
On jak już widzi kładkę to potrafi ominąć inne przeszkody i biec prosto na kładkę:lol: (w sobotę musiałam mieć nad nim kontrolę bo upatrzył sobie pieska baigla i chciał go gryźć) On kocha przeszkody i wszystko wykonuje z wielkim przejęciem:lol:
Kluska musisz założyć klinikę odnowy biologicznej:lol:
[IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Dzialeczka%20i%20okolice/73d50d62.jpg[/IMG]
No tak, "poszalałem" z Białaską to teraz trzeba odpocząć:loveu: No i oczywiście nieodzowny pledzik. Box:buzi: :iloveyou: