Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. jejku ...gdy zobaczylam pierwszy raz watek Bandiego tak marzylam ze znajdzie dom i dowie sie co to milosc i swoj kat....az plakac sie chce ze szczescia:p
  2. :loveu: :loveu: :loveu: Losiek:loveu:
  3. ja piernicze...jak spotkasz te sasiadke to powiedz jej pare slow do sluchu...:angryy: ale cudnie ucaluj ciocie i wujka od dogomaniakow:)
  4. jaka wycieczka?:)
  5. teraz to juz wogole mozemy sie mylic bo mamy dobki i takie szczotki popielate:evil_lol: no tylko ja mam jeszcze pana Kuratora:)
  6. hahaha ta opowiesc od razu poprawila mi humor:)
  7. trzymam mocno kciuki!!kiedy bedzie decyzja wujka??
  8. kurcze no to dobrze ze juz lepiej...duzo zdrowka!!:)
  9. kurcze biedny Filecik...ale moja Hera tez sie tak czasem boi a ma juz ponad 5 lat wiec tak chyab musi byc..:)
  10. podnosze!! na jakie konto wplacac pieniazki??
  11. Halbinko on chyba mysli, ze juz znalazl domek:)
  12. jejku..przepraszam wszytskich..chcialam wkleic linka na bazarek bo chce jakos finansowo pomoc a wkleilam o mojej Fredzi odnalezionej...ten jest dobry i zapraszam.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2567764#post2567764[/URL]
  13. no prosze jaka madra morda:loveu: brawo soncia..ona wie ze musi byc grzeczna skoro ma ta dobrze:)Aga jak dasz jakos rade to czeamy na fotki:)Filki tez:)
  14. Morda jest naprawde przepiekna!!
  15. jejku przepiekny...skoro sadek ma juz domek (jak zdecydowala wiekszosc:evil_lol: ) to musza go wziac...oby sie udalo...
  16. co Sadus dostanie jeszcze pod choinke??:cool3:
  17. moja Fredka to nawet lubi jak sie cos robi wokol niej ale Kurek to panikarz jakich malo:)
  18. prosimy o pomoc...Pitty ma jeszcze pare pytan!!!!
×
×
  • Create New...