karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty powiem Ci ze sama nie wiem jak sobie poradzic z pracami kopalnymi psiakow i chetnie sie tego dowiem:) a Bandi przez ten czas co jest u Was wybiegal sie juz chyba bardziej niz przez cale zycie,,,nadrabia zaleglosci:loveu: -
Staruszek Bary - ratujmy jego życie! (str.5) / za TM :(
karusiap replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja tez bede:p -
klinika (Myslenice z tego co pamietam) miala dzwonic do Patii jak by bylo cos wiadomo...milczy , a mial byc podobno dr na przelomie roku..ja bym juz zaczela szukac kogos...moze dr Bakowski?? ale lekarz bez domku...i co po zabiegu:( a poza tym moze Berosik znajdzie domek nawet jesli by sie nie powiodlo...inaczej czarno to widze:(
-
Czy Ty znasz wielki bol samotnosci, kiedy serce i dusza chca kochac i żyć , Kiedy dni bez ciepła i miłości wydaja się trwać wiecznie niczym szara, niekończąca się nić... Dlaczego wszedłes w moje życie, dlaczego pokochałem Cię, dlaczego wtedy każdego dnia wyczekiwalem kiedy ujrze Cię.. Moje oczy pytają teraz czy uwierzysz jak smutno mi? Czekam więc ciągle na Ciebie Na uśmiech Twoj , ktory cieszy mnie... Jedno mi tylko zostało czekać na Ciebie bez końca bo Ty jestes moja nadzieją na godną przyszłość i na spokojny ostatni zachód słońca... A serce doczekać się nie może Czy ktoś przygarnie i pokocha mnie...??? i tu mozna tera znapisac ze Berosik ma ok 5 lat zostal oddany przez wlasciciela z powodu choroby odbytu , z ktora da sie zyc..ze chcemy mu pomoc ale nie wiadomo czy sie uda wiec szukamy odpowiedzialnej osoby, ktora mimo choroby da mu szanse,,,,ze on niknie w schronie..nie sprzyja mu tamto zycie...stare rany sie nie goja:( zrobi ktos aukcje???
-
poznalam dzisiaj Berosa:loveu: jest taki chudy:(martwie sie bardzo o niego...ja mysle ze trzeba podjac zdecydowane kroki...z kliniki w Myslenicach sie nie odzywaja...ale i tak najwazniejsze by znalesc dom..moze znajdzie sie ktos kto go przyjmie do domu z ogrodem..dzis w schronie byla dziewczyna ktorej pies ma ten sam problem i da sie z tym zyc..chodza z nim do weta na wyproznianie...i jak bedzie juz domek to znajdziemy lekarza na konsultacje i ewentualny zabieg...nawet daleko..tylko ten domek.. czy znajdzie sie ktos o wielkim sercu i cierpliowsci??inaczej Beros nie ma szans..niknie w oczach...mam sliczny wiersz od mojej siostry na aukcje dla niego,zaraz napisze
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
czy ja kiedys nie napisalam ze Speranza bedzie przebierac w domkach??:cool3: -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
wanda szostek kawal dobrej roboty:loveu:(standart:)) -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
karusiap replied to Formica's topic in Już w nowym domu
no oczywiscie olbrzymie podziekowania dla Formicy:loveu: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
karusiap replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']No to pogotowie pocieszeń pilnie wzywane na wątek! :evil_lol:[/quote] Halbinko najlepszym pocieszeniem niech bedzie fakt ze uratowalas Bablusia ,wypiescilas i znalazlas cudny domek...a jeszcze lepszym , ze byc moze uratujesz kolejnego psiaka...ciezko Ci bedzie na pewno-taki los domkow tymczasowych...sciskam Was mocno -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jejku ale cudownie!!czy to pewne?? -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
karusiap replied to Formica's topic in Już w nowym domu
fajnie:)chyba... -
rewelacja:loveu:
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
hehe no pieknie, Fila potrzebuje kolezanek ,ktore maja na nia dobry wplyw:)ciesze sie, ze wszystko u Was ok:multi: