Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. czesc Baronku:) ciotki tez Cie pozdrawiaja goraco i moze sie doczekamy na jakies fotki po spotkaniu z bratankiem;)
  2. a czy bylo w reportazu powiedziane co zamierzaja zrobic?jakies konsekwencje?i co z psami?? piekne sunie daga:loveu:do kiedy Sigma u Ciebie zostaje??aha z tego co wiem to idzie dzis do hotelika tak??
  3. tez tak mysle a jakbyc nam podskakiwal jakis profesor to pare psiakow by sie chyba wstawilo;)
  4. [quote name='black_sheep']o matko, tego sposobu ja też nie znam, co to za alt + ? A normalnie nie można kodu wkleić, tam w edycji podpisu?[/quote] chodzilo tak wlasnciwie o crtl+ c a potem +v ewentualnie na odwrot:)hehe dla mnie to najprostszy sposob i jedyny jaki znam (czasem zapominam):evil_lol:
  5. pliki plikami a ja sie uczyc powinnam faktycznie,ale na jutrzejszy egzamin... Ela Ty dasz rade w kolorze?
  6. [quote name='black_sheep']Czy nie da się wydrukować plakatu jako czarno-biały, to przecież jest w opcjach, jak się daje "drukuj", to potem "właściwości" i tam zmienić na drukuj czarno białe i już. A takie plakaty można na kserze skopiować.[/quote] ten plakat,ktory mamy jest bardzo fajny wlasnie w kolorze,taki rzucajacy sie w oczy...a czarno bialy ma zrobic Perfi jak znajdzie czas...bo ja nie umiem:oops:a przydalby sie tez
  7. [quote name='Ela_and_Krzys']Karusiap - siedze wlasnie w biurze i tak do bladego switu to puszczam na drukarke 50 szt. Jesli tylko podeslesz mi na PW linka do plakatow - bardzo przepraszam ale nie mam czasu szukac. No a potem jakos ktos je musi ode mnie odebrac...[/quote] dziekuje serdecznie...juz wysylam linka... a odbiore je chetnie jak tylko bedzie Ci pasowalo...
  8. [quote name='wtatara']Oferujemy z córką pomoc w rozwieszaniu plakatów, jeśli będzie taka potrzeba.Będzie problem z drukowaniem plakatów kolorowych niestety jest to niemożliwe.[/quote] super!! ja bede miala w takim razie prosbe...jesli tylko znajde kogos kto pomoze mi drukowac:(:(:(
  9. sliczny kiwi:) ja juz sobie daje nasza dame... :(:(:(niech mi ktos przypomni jak to sie robi...ja jestem skleroza jakas chyba alt+...??
  10. ja po cichu tez na to licze...Pan jakos tak bardziej nie pewny ale jak rozmawialam z Pania to byla bardziej stanowcza co do koniecznosci szuakania domku...ale nigdy nic nie wiadomo... jednak szukamy koniecznie,a nuz inna bida sie zalapie:) a czy ktos moze porozwieszal gdzies jakies plakaty??
  11. tak tak pieniazki na hotelik konieczne...Therion a czy myslisz ze jak Panstwo wroca to beda mogli nadal byc jej domkiem tymczasowym??poza tym kurde boje sie tez ze za bardzo sie do nich przywiaze...domek konieczny... Kasiu spytam jak reaguje na koty i dzieci ale nie wiem czy ktos mial mozliwosc juz to zaobserwowac...
  12. daga opowiedz...albo jak ktos ogladal...co bylo w reportazu???
  13. dzwonilam wlasnie...z sunia wszystko w porzadku,dostala witaminki i spi w domku... w sobote Panstwo zawoza ja na sterylke!!!:multi:potem bedzie u nich az wydobrzeje,zostanie tez odrobaczona (albo juz zostala:oops:) i zaszczepiona!!! a najlepsze to, ze powiedzialam ze zbieramy pieniazki a Pan, ze Oni wszytsko pokrywaja!!!Wspaniali ludzie...:) ale pieniazki zbieramy z bazarku itp bo zawsze moga sie przydac... co do wyjazdu to 18-20 lutego to ostateczna data... sunia musi miec domek,jestpodobno kochana i grzeczna.... pomozmy ludziom,ktorzy uratowali jej zycie!!!!
  14. Kasiu Ty sie nie wyglupiaj!!lez w lozku a wszytsko zalatwi sie jak wydobrzejesz...zatoki sa bolesne wiec sie kuruj!!!:)
  15. no powiem ze bylabym w ciezkim szoku,gdyby Bari narozrabial...:)aisaK ile jeszcze brakuje pieniazkow do kastrowanka??
  16. Zuzia jest przepiekna!!!slodziak kochany:loveu::loveu::loveu:
  17. rejony zwierzynieckiej...nie ma problemu moge tam bywac;)moglabym podejsc np w piatek ,gdyby Ci pasowalo,porobie fotki i wystawie...napisz mi tylko na priwa gdzie dokladnie i jakie godz Ci odpowiadaja:)
  18. Ania jak Tobie wygodniej...albo jak masz mozliwosc porobic fotki i wyslac Gosi a potem sie dogadacie co komu wyslac...albo przekazac np mnie ...
  19. [quote name='amikat']ivi ma sponsora. Mój znajomy prezes firmy ELSTAN - pokryje rachunki, tak mi obiecał i tego sie trzymam. Można pieniadze przeznaczaśc na inne biedactwa z Ligoty.... [/quote] :multi::multi::multi::multi::multi:
  20. Therion super!! Ci Panstwo juz o tym wiedza?zadzwonie zapytac jak tam...moze spytam tez czy przy ewentualnej sterylizacji zajeliby sie nia do czasu wyjazdu... Therion spytaj prosze potem Pania wet. czy sa w tym momencie jakies przeciwwskazania co do sterylki...
  21. nie znam dokladnej daty...bylam tam w piatek,czyli 2 lutego i mowili o 2 tygodniach czyli mysle ze pewnie jakos pod koniec przyszlego tyg.ale zadzwonie dzis do nich i dowiem sie
  22. oj trzeba jak najszybciej zabierac Bariego bo wchodzi w potajemne uklady z Julcia...zatesknia sie potem za soba... Bari badz dzis grzecznyy i nie zrob wstydu ciotkom,ktore kciuki trzymaja za Ciebie:)
×
×
  • Create New...