Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. jak to nikt:)ciotki pewnie przyspaly albo pracuja od rana....a ja sie ucze wiec siedze w domu i zagladam:) caluski dla Was:loveu:
  2. mialam przed chwila telefon od jednego Pana....pytal o sunie jaka jest i wogole..ma psa dlatego stwierdzil ze mogli by sie dogadac...musze wlasnie zapytac jaka ona jest do psow.spytalam czy pies kastrowany zeby zadnych mlodych od razu nie bylo,Pan powiedzial ze tak ale stwierdzil ze skontaktuje sie na maila,wiec nie wiem czy moje pytanie Go odstraszylo czy zrobi tak..moze akurat.. wogole mysle ze dobrze by bylo wysterylizowac sunie ..ale niestety na to potrzebny dom ktory sie nia po tym zabiegu zajmie no i pieniazki... a moze trafi sie akurat odpowiedzialny dom...:roll:
  3. Malenki na pewno znajdziesz domek... przeciez on nawet duzo miejsca nie zajmie...
  4. nie ma sie co dziwic ze platon zakochany:loveu:a co tam wogole u Niego?? a o Babelku sa jakies wiesci??
  5. w pewnym momencie tak sie ruszylo ...myslalam ze to juz...ze domek... Niteczko nie trac nadziei!!
  6. biedny Mis...wspanialy kanapowiec dla np starszej Pani lub Pana...
  7. Ares jest przecudownym szczeniorem jeszcze ,taki chetny do zabawy..a sunia chyba znajda ...pare dni temu...:(
  8. swietny plakat!!kto moze prosze o rozwieszanie!!
  9. [quote name='black_sheep']Możesz już zmienić w tytule tą prośbe o allegro:) :multi: :cool3:[/quote] racja racja:)
  10. [quote name='Klementynkaa']na plakaciku jest tekst, na wiersz nie ma miejsca, plakat musi byc czytelny - tylko jaki kontakt podać? wpisałam adres www "nadziei dobermana" ale jakis mail? telefon?[/quote] Klementynko podaj moje [email][email protected][/email] tel 507058628 lub 0124156218 nie ma jej jeszcze na str nadziei
  11. owieczko moim zdaniem najwazniejsze informacje musza byc czytelne...dodaj ten wiersz wklejony przez aisaK...no napisz niewielka dobermanka... a jak kontakt jakis potrzebny to daj moje 507058628 lub 0124156218 [email][email protected][/email] i zmykaj do nauki powodzenia jutro!!!
  12. [quote name='black_sheep']Piszcie szybko, jakiej jest wielkości? Wiek?[/quote] wielkosci jest dobermana bo to dobermanka ...ale z tych mniejszych ...a wieku nikt nie zna bo to przybleda,mloda raczej
  13. to jest wiersz specjalnie napisany na aukcje dla Beroska czyli tez dobka,nie wydaje mi sie zbytnim cudowaniem...i bardzo prosze o pomoc skoro moj tekst jest nie tak:angryy:
  14. ale jestem zawias...tu juz tyle postow:oops:napisalam tekst a wiersz wlasnie super pomysl...przepisac go jeszcze raz czy jest skad skopiowac??
  15. Klementynkaa dzieki serdeczne:) proponuje tak: Pokrzywdzona przez ludzi, ale nadal kochajaca i pelna nadziei ze ktos mnie zechce, wciaz patrze w okno i czekam na Ciebie..... pilnie szukamy domu dla znalezionej dobermanki,sunia jest mloda i sliczna, nie jest duza jak na dobermana...musi znalesc szybko kochajacy dom gdyz Panstwo, ktorzy uratowali jej zycie ,nakarmili i zapewnili cieply kat wyjezdzaja... i jakby cos Ci jeszcze przyszlo do glowy;)
  16. czy ktos mi pomoze??plakaty moze ktos zrobic??pooglaszac??? nawet nikt nie zaglada:(:( co z Toba bedzie suniu?:(
  17. rozmawialam wlasnie z Pania u ktorej jest sunia...a wiec zostala ona juz "ujarzmiona" i jest w domku;)chodzi za Pania,caluja sie;)bardzo polubila Pania do ego stopnia ze szczeka na innych ale nie jest agresywna,podobno dala by sie juz wziac np na smycz... ale w zwiazku z tymi dobrymi iwesciami trzeba jej jak najszybciej znalesc dom...nie moze zostac u Panstwa co dzis zoatalo potwierdzone,,,nie maja ogrodzenia,wyjezdzaja no i wogole po prostu musi znalesc dom!!!!!! zanim pzyzwyczai sie na dobre bo bedzie wtedy bardzo cierpiec.... blagam pomozcie,ona jest kochana ale co zrobimy jak Panstwo wyjada za ok 10 dni????
  18. [quote name='weszka']Gdyby ktoś szukał słodkiej małej suczki to u mnie na tymczas przyjechała z Kielc Masza - ma ok. 7 tyg., 1.40 kg wagi, czarna podpalana, biały przodzik, dłuższe falujące futerko. Suczka bardzo towarzyska, odważna, wesoła, przytulanka :) piekna mala:)
  19. banerek duzo daje...dopiero dowiedzialam sie o Misiu...jest piekny i ten usmiech:loveu::loveu: rozumiem ze jest w hotelu...?
  20. mam zle wiesci!!kolejne dobki w Krakowie...dwa.pies i suka...psiaka mialam na spacerze jest przekochany,mlody ok 1 roku,lagodny maxymalnie,cudo po prostu...suczka na kwarantannie na razie
  21. piekny psiak:)a to klapniete ucho:loveu:
×
×
  • Create New...