karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
widzisz kiwi nie wiele osob tu wchodzi...dziewczyny pomagaja w allegro,plakatach (serdeczne dzieki:loveu:)ale nie ma jakiegos wiekszego odzewu na rozwieszanie ich czy chociazby drukowanie...obawiam sie ze z kasa bedzie tak samo...ehh wogole musze zadzwonic do tych Panstwa do kiedy sunia ostatecznie moze u nich byc i czy zaopiekuja sie nia po sterylce...wiem jednak ze dla nich to klopot bo jak pisalam nie mieszkaja tam i juz mnie pytali czy cos wiadomo...ten dom jest potrzebny na wczoraj!!
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
karusiap replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella to dlaczego nie poprosisz o kontakt telefoniczny,niech zadzwonia albo Ty zadzwon... -
kiwi ja wiem ze sterylka jest konieczna...ale trzeba by ja bylo zrobic jak najszybciej a kase nie jest tak latwo uzbierac....dobermany zbieraja i zbieraja i same dlugi...a to trzeba na juz bo zostalo jakies 10 dni...mnie samo jezdzenie tam wynosi jakies 30-40 zl na benzyne:(:(bo przebic sie przez krakow to szalu mozna dostac... i najgorsze co potem,bo mnie nie stac na hotel a tak jak mowie widze na biezaco jak opornie ida wplaty na dobki,ktorych jest w potrzebie ponad 30:(
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
karusiap replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
kurcze szkoda ze ta osoba nie moze przyjechac poznac Nitki...moze spytaj (i tak latwiej mailem niz twarza w twarz,) czy mieliby cos przeciwko gdyby ktos przyszedl porozmawiac o piesku i moze wprost zapytaj czy zgodziliby sie na podpisanie umowy adopcyjnej,po prostu ze kochacie Nitke i chcecie by miala zapewniona przyszlosc a to nie jest nic zlego i teraz adopcje psow tak sie odbywaja...rozumiem ze nie jest Ci latwo ale wiesz...dobro Nitki jest dla Was jak i wszytskich najwazniejsze i ludzie powinni to zrozumiec...a mail nie jest taki straszny ,latwiej pisac niz mowic o pewnych sprawach;) -
o dzieki!.juz poprawiam
-
czy ktos moze pomoc w drukowaniu i rozwieszaniu plakatow?? na razie sa kolorowe,Perfi zrobi tez czarno-biale...przydadza sie i takie i takie... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41686&highlight=dobermanka bardzo prosze,mamy malo czasu!!
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no ja za bardzo nie ma co pisac bo czekam na relacje z domkow:) Filet badz grzeczna,nie rob wstydu:evil_lol:moze fotki jakies by sie dalo wyprosic?? Aga a Wy jak tam?? -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
karusiap replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella przewaznie ktos z miasta docelowego w tym wypadku z wawy idzie na wizyte przedadopcyjna..po prostu rozejrzec sie i porozmawiac...ja bym proponowala kogos poprosic...no i wlasnie powiedziec o umowie adopcyjnej -
[quote name='andzia69']link do aukcji na allegro dla Ivy z Ligoty: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164066437[/URL] moze być?[/quote] super!! a ja mam prosbe...czy ktos moze [B][SIZE=3]pooglaszac te sunie w necie??[/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3139587#post3139587[/URL] ma malo czasu:( prosze...jeszcze tego nie potrafie,na razie ma allegro
-
dziewczyny dzwonil do mnie Pan od suni czy sa jakies wizje na domek...to wspaniali ludzie ale nie wiedza co maja robic...oni mieszkaja w Krakowie,sa nadzialce jak czesto moga ale nie mieszkaja tam... blagam jesli wiecie kto oglasza w necie na wielu stronach,sciagnijcie tu.... pytal czy zglosic ma do KTOZu powiedzialam ze nie bo jedyne jak oni moga pomoc to schron bo przeciez nie maja gdzie wziac suni... nie wiem co robic:(:(:(
-
[quote name='Perfi']ja bym ja ciachnela... nie bylo by ryzyka... ale kasa kasa kasa :shake:[/quote] no wlasnie ja tez bym wolala,wtedy nie bylo by niedomowien,pies wysterylizowany i albo ktos zainteresowany albo nie...kurde moze kase by sie jakos po grosiku uzbieralo ale...ona na razie nie ma domu a opieka konieczna...