Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. niestety Krakowianka ma co raz mnej dni:(:(:(
  2. dziekujemy Gosia,co do bazarku to jeszcze bedziemy sie umawiac co i jak,na razie rzeczy trzeba zebrac... a czy ktos umie pooglaszac jszcze gdzies w necie???
  3. to jest wlasnie dobry plan..co prawda mam instrukcje od Anashara jak wstawiac ale...ja to lewa do tego jestem.. czasem glupio juz prosic o wstawianie zdjec bo Ci co umieja mowia ze to takie proste:oops: ale dzieki black sheep-zapamietam!!
  4. Ania serdecznie Ci dziekuje:loveu::loveu::loveu: ja tez nie umiem wstawiac zdjec ale pomarudze kogos albo sie naucze w koncu....:oops: strasznie sie ciesze...przyda sie wszytsko,trzeba liczyc sie z hotelikiem... hmmm moglybysmy sie jakos umowic...tylko nie wiem jakie okolice Ci pasuja...
  5. a przepraszam ,juz dopisuje,co chwila zmieniam cos w temacie i zgubilam w koncu:oops: wlasnie bazarek to dobra mysl...sama tez poszperam... ehh ta sesja cholerna niweczy mi tyle planow...
  6. widzisz kiwi nie wiele osob tu wchodzi...dziewczyny pomagaja w allegro,plakatach (serdeczne dzieki:loveu:)ale nie ma jakiegos wiekszego odzewu na rozwieszanie ich czy chociazby drukowanie...obawiam sie ze z kasa bedzie tak samo...ehh wogole musze zadzwonic do tych Panstwa do kiedy sunia ostatecznie moze u nich byc i czy zaopiekuja sie nia po sterylce...wiem jednak ze dla nich to klopot bo jak pisalam nie mieszkaja tam i juz mnie pytali czy cos wiadomo...ten dom jest potrzebny na wczoraj!!
  7. Vella to dlaczego nie poprosisz o kontakt telefoniczny,niech zadzwonia albo Ty zadzwon...
  8. kiwi ja wiem ze sterylka jest konieczna...ale trzeba by ja bylo zrobic jak najszybciej a kase nie jest tak latwo uzbierac....dobermany zbieraja i zbieraja i same dlugi...a to trzeba na juz bo zostalo jakies 10 dni...mnie samo jezdzenie tam wynosi jakies 30-40 zl na benzyne:(:(bo przebic sie przez krakow to szalu mozna dostac... i najgorsze co potem,bo mnie nie stac na hotel a tak jak mowie widze na biezaco jak opornie ida wplaty na dobki,ktorych jest w potrzebie ponad 30:(
  9. kurcze szkoda ze ta osoba nie moze przyjechac poznac Nitki...moze spytaj (i tak latwiej mailem niz twarza w twarz,) czy mieliby cos przeciwko gdyby ktos przyszedl porozmawiac o piesku i moze wprost zapytaj czy zgodziliby sie na podpisanie umowy adopcyjnej,po prostu ze kochacie Nitke i chcecie by miala zapewniona przyszlosc a to nie jest nic zlego i teraz adopcje psow tak sie odbywaja...rozumiem ze nie jest Ci latwo ale wiesz...dobro Nitki jest dla Was jak i wszytskich najwazniejsze i ludzie powinni to zrozumiec...a mail nie jest taki straszny ,latwiej pisac niz mowic o pewnych sprawach;)
  10. o dzieki!.juz poprawiam
  11. czy ktos moze pomoc w drukowaniu i rozwieszaniu plakatow?? na razie sa kolorowe,Perfi zrobi tez czarno-biale...przydadza sie i takie i takie... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41686&highlight=dobermanka bardzo prosze,mamy malo czasu!!
  12. no ja za bardzo nie ma co pisac bo czekam na relacje z domkow:) Filet badz grzeczna,nie rob wstydu:evil_lol:moze fotki jakies by sie dalo wyprosic?? Aga a Wy jak tam??
  13. Vella przewaznie ktos z miasta docelowego w tym wypadku z wawy idzie na wizyte przedadopcyjna..po prostu rozejrzec sie i porozmawiac...ja bym proponowala kogos poprosic...no i wlasnie powiedziec o umowie adopcyjnej
  14. zdjecia jak zwykle rewelacyjne:loveu::loveu:no i te opisy:cool3:
  15. [quote name='Perfi']ja moge zrobic takie z listkami ale to jutro bo na razie rysuje wykresy do poradni ;)[/quote] super !jak bedziesz miala chwilke to bardzo bym prosila.. [B]czy ktos ma mozliwosc drukowania?? [/B]sama sie troche postaram ale na razie tylko czarno biale:(
  16. no wlasnie te plakaty sa super na kolorowe,,,,ja mam propozycje, zeby podrukowac kto moze takie kolorowe i zrobic tez czarno biale z listkami... tylko wstyd mi bo ja nie umiem i tylko prosic moge:oops::oops::oops:
  17. [quote name='andzia69']link do aukcji na allegro dla Ivy z Ligoty: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164066437[/URL] moze być?[/quote] super!! a ja mam prosbe...czy ktos moze [B][SIZE=3]pooglaszac te sunie w necie??[/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3139587#post3139587[/URL] ma malo czasu:( prosze...jeszcze tego nie potrafie,na razie ma allegro
  18. podniose Cie malutka..jestesmy same na placu boju...:(
  19. dziewczyny dzwonil do mnie Pan od suni czy sa jakies wizje na domek...to wspaniali ludzie ale nie wiedza co maja robic...oni mieszkaja w Krakowie,sa nadzialce jak czesto moga ale nie mieszkaja tam... blagam jesli wiecie kto oglasza w necie na wielu stronach,sciagnijcie tu.... pytal czy zglosic ma do KTOZu powiedzialam ze nie bo jedyne jak oni moga pomoc to schron bo przeciez nie maja gdzie wziac suni... nie wiem co robic:(:(:(
  20. no wlasnie obawiam sie najgorzej o ten tymczas...:(
  21. [quote name='Perfi']ja bym ja ciachnela... nie bylo by ryzyka... ale kasa kasa kasa :shake:[/quote] no wlasnie ja tez bym wolala,wtedy nie bylo by niedomowien,pies wysterylizowany i albo ktos zainteresowany albo nie...kurde moze kase by sie jakos po grosiku uzbieralo ale...ona na razie nie ma domu a opieka konieczna...
  22. black sheep to pewnie dzieki slicznemu allegro,bo tel az z radomia a tam chyba nasze plakaty jeszcze nie dotarly:) blagam rozwieszjacie gdzie sie da plakaty...sa wyrazne i takie w sam raz,moze komus rzuci sie w oczy piekna sunia...
  23. super! tel byl,ale tak jak napisalam wyzej...nie jestem przekonana:shake:
×
×
  • Create New...