Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. zapraszam na bazarek dla dobci:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3250616#post3250616[/URL]
  2. Miejscowosc to Mykanów...ide szukac kogos z okolic czestochowy;)
  3. Pani slusznie zauwazyla, ze bedzie tragedia jak sunia na dobre pokocha aktualna Pania co powoli sie staje wiec trzeba dzialc...ja musze wyjsc bede wieczorem poznym ale jak macie jakas osobe do polecenia ,ktora mogla by przeprowadzic taka wizyte to pioszcie,,,miejscowosc jest 7 km od Chestochowy w str Warszawy:)
  4. o kurcze dziewwczyny to co eraz??Pani najchetniej chciala sie spotkac z kims w weekend...macie kogos kto przeprowadza takie wizyty w okolicach Czestochowy,zaraz zadzwonie zapytam gdzie dokladnie...
  5. nie wiedzialam ze Bari moze byc jeszcze przystojniejszy:loveu::loveu:
  6. wlasnie Pani chyba kupila jej szelki i bedzie probowac:)oby sie udalo... a Pani o ktorej pisalam nie moze sie cos zalogowac...kurcze niech mi ktos przypomni gdzie to sie robi?na str glownej dogo?:oops:
  7. i tu sie zgadzam w 100% weszka
  8. wlasnie dzwonila do mnie bardzo mila Pani spod Czestochowy...ma pieska dobka i jest zainteresowana nasza sunia:)oczywiscie wie ze sunia bedzie wysterylizowana...mieszka w domku z ogrodem:) zaprosilam Pania na forum,mam nadziej ze zaraz sie zaloguje,Pani zgodzilaby sie na wuzyte przedadopcyjna i umowe:) a ja dzwonilam jak tam dobcia,,,jest podobno cudowna ale za bardzo przyzwyczaja sie do Pani...szczeka troche na obcych ale jak widzi ze Pani z kims rozmawia to po chwili jest juz mila;) nie cierpi dzwieku zapalniczki i zapieta na smycz staje jak wryta...jest posluszna przybiega z duzej odleglosci na zawolanie ale na smyczy sie nie ruszy...Pani pyta co z tym robic? Pani z nia pracuje wytrwale:) sterylka nie bedzie jutro tylko wprzyszlym tyg chyba...
  9. jak to 2?przeciez dopeiro miesieac był?:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='nazgob']Np :) Mam nadzieje, ze faktycznie lubi sie bawic bo bedziemy go meczyc zabawa ile sie da. Pozatym mamy mase spacerow do wykonania aby poznac nowe dla nas miasto (jestesmy z Lodzi) -> Bari bedzie nam towarzyszyl.[/quote] oby sie udalo!trzymamy kciuki:)
  11. Basterku wytrzymaj...biedaku,nawet na spacer nie wychodzisz:(:(:(
  12. dzien dobry:) aisaK ja mysle ze mozna wznowic...nawet jesli Bari bedzie mial domek,a bedzie wiecej chetnych to bid nam nie brakuje;) caluski dla przystojniaka:loveu:
  13. Asior jasne, ze tak:)nawet go wycaluje od Ciebie:) tylko sama jeszcze nie wiem czy dam rade pojechac:(
  14. AniaB jasne,jesli tylko mozesz to ja jak najbardziej:) aisaK nie znamy jej wieku a u wetki bedzie w sobote
  15. [quote name='kiwi']a czy ten czlowiek faktycznie mowi ze pies jest agresywny czy po prostu juz go nie chce? bo jesli pies jest naprawde agresywny to nei dziwie sie ze chce go uspic...[/quote] a ja sie dziwie,bo widocznie sami go tak wychowali...
  16. hmm podobno teraz wzieli ja Panstwo do domu;)zapytam jak sie zachowuje:)
  17. moze problem tkwi w tym, ze np po wpisaniu slowa "doberman" nie wyswietla sie tylko po wpisaniu "dobermana"...ja tak mialam
  18. zadzwonie jutro wieczorem jak tam sie czuje po zabiegu....no dobra pomieszalam...:oops:przepraszam.. Miśka ma zabieg w sobote, a ze mnie sie juz myla dni tyg i odkrylam ze egz mam jutro (czyli musi byc piatek) to Miśka ma zabieg pojutrze:oops:zadzwonie wtedy i dowiem sie tez ile Pani Wet daje jej lat na oko... zapytam tez jak sie zachowuje ,bo ostatnio Pani mi mowila ze naszczekala na mleczarza,nie jakos agresywnie ale ja mysle ze ona sie juz przyzwyczaila i broni "swojej Pani"...dlatego potrzebuje jak najszybciej stalego domu by nie cierpiala jeszcze bardziej przy rozstaniu...znowu pomysli ze ktos ja zostawil:( aatedy jak ja widzialam to byla jeszcze bardzo zastresowana ...ale jak juz przywyknie ze nic jej nie grozi to na pewno bedzie przytulanka:)
  19. Miśka jutro bedzie wysterylizowana i za pere dni gotowa do adopcji.... tylko domek nie gotowy:(:(:(
  20. ile Ci ludzie maja tego psa??chyba nie stweirdzili po 4 latach, ze sobie nie radza??:angryy::angryy:
  21. sliczna mordusia:loveu: a ja oczywiscie nigdy sie zdjec wstawiac nie naucze:angryy:
×
×
  • Create New...