karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Starsza Pani szuka towarzysza kanapowca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3683006#post3683006"][B][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3683006#post3683006[/COLOR][/B][/URL]
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
karusiap replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
a ja moze wreszcie pozanm pieknosc-jutro chyba wreszcie dotre do katowic... -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Ksera szczerze mowiac to nie wiem ...jak juz odchodzilismy z boksiem to z budy z kojca obok wysunal glowke...spytalam czy to rotek,bo pamietalam ze sie nimi zajmujesz,chlopak powiedzial ze tak...(zreszta caly czas przytakiwal)...jak juz bylam dalej obejrzalam sie i wyszedl caly,,,jak na moje oko nie stary,ale nie znam sie na rotkach -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
ale moze uda sie wieczorkiem to wtedy dam Ci znac;) -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Asior bardzo chetnie...tylko nie wiem czy nie pojade tam jutro wracajac z Katowic (musze oplacic Beroska:()...ale to nie po drodze wiec albo przejade przez Krakow,albo moze masz ochote na dluzsza wycieczke...:cool3:na pwno sie dogadamy -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
oj zakochalam sie...no bo jak sie nie zakochac jak takie "malenstwo" siedzialo mi cala droge na kolanach....i tulil sie i miazdzyl mi twarz swoim zmiazdzonym ryjkiem:loveu: i mojemu tacie prowadzic nie dal bo do niego tez sie tulil...byl strasznie grzeczny,az mi zal bylo bo on taki skazany na to co z nim czlwoiek zrobi...ale teraz juz bedzie dobrze:) ja do niego mowilam Pekin:lol:tak mi spasowalo imie:) musze go odwiedzic....moge odwiedzac go prawda?:oops: tak ,jest jeszcze drugi boksiu tam...i rotek jest...i duuzo innych,pare szczeniat -
szukam malutkiego kotka...powiedzcie mi do kogo mam sie zglosic??
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Aga chwal sie chwal jak najwiecej,czekamy wlasnie na takie wiesci:loveu: co to kotow to nie wiem,bo tam nie miala z nimi stycznosci...ale szczerze mowiac mysle ze by pogonila kota,moze nie zagryzla ale pogonila... Madra Sonisia ,Filecik tez:loveu: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dokladnie-Speranza sie po prostu usmiecha:loveu: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzien dobry:loveu: -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kurcze nasteony tydzien w schronie....:( -
Kraków - smiejący się pies !!!! NARESZCIE W DOMKU!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jejku ze temu Skarbeczkowi jeszcze usmiechac sie chce/.... -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ona jest piekna!! -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wspanialy!!!:) -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
dobrze by bylo, zeby Pan Tomek byl powiadomiony...Ksera nie odbiera,az mi wstyd ze o tej godz dzwonilam ale pilna sprawa...jak cos to nie ja:oops: -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Asiorku na pewno bym wolala zebys byla ale nie wiem w jakiej kolejnosci gdzie pojade,bo po drodze Tata ma jeszce jakies sprawy,,,, -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
dobra dziewczyny,skoro tak to pojade..poprosilam Tate,przelozy pare spraw sluzbowych i ok 10 wyjedziemy...tylko blagam teraz powiedzcie mi co mam mowic...??:oops:ze zgubila go?ze szukam sobie mlodego boksia?czy co? no i kolejny problem, ze jak powinien byc na kwarantannie a wtedy mi go nie dadza...