Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. kurcze Bari na zdjeciach wyglada jakby zastannawial sie co te ciotki knuja:razz:nie martw sie maly,na pewno nic zlego;)
  2. ja trzymam z calych sil!!i czekamy na wiesci...:multi:
  3. niestety cisza-ludzie to potrafia tylko nadziei narobic:shake:
  4. ehh niech ktos zadzwoni kto pokocha Barusia jak czlonka rodziny...
  5. Omarek szybciutko znajdzie domek i zwolni miejsce bezzabkowi;)
  6. nie ma zabkow bidus??mnie tez mowil ten chlopak ze psiak mlody jest...:(
  7. kurcze oby sie udalo...ale czy Ci ludzie sa slepi...nie widza w Oskarku najwierniejszego przyjaciela??:(:(:(
  8. znalazl jakis psiak domek po kundlu??
  9. dobranoc kochany i cala Twoja tymczasowa rodzinko;)
  10. romenko odpocznij sobie i niczym sie nie martw:p
  11. hehe no mozliwe,no nic czekamy na odp,,,tamta Pani tez milczy:shake:
  12. [quote name='BeataJ']Na podworko sie nie nadaje, na 100% nie na caly dzien i caly rok. Ale na kanape....albo nie wypowiadam sie :cool3: Beata[/quote] na podworko caly rok sie nie nadaje,tez tak sadze, a z drugiej strony sadze ze cieplo,pewne jedzenie i milosc jest lepsze niz schroniskowy boks,,,,,ciezka sprawa...a czy ten Pan wogole psow do domu nie wpuszcza?
  13. masz racje Kasiu domek musi byc najlepszy,wiec warto czekac a le z 2 strony Barus i Wy sie juz nawzajem kochacie...domku szybko!!!
  14. ja tez w klinice uslyszalama, ze zefirek za granice jedzie
  15. oj aniu zgadzam sie z toba w 100%....wzrok Dosi mowi sam za siebie...a ten maly brzdac...:p
  16. kurcze moze ta sama ma 2 maile,bo tak licytowac malo o psie wiedzac...:shake:
  17. dzieki owieczko:loveu:nie , nie to jest inny mail...:shake:
  18. morda jest prze przepiekna!!!ma mieciutka siersc i sliczny ryjek:loveu:wogole jest ladniejsza niz na zdjeciach i troszke mnie sie mniejsza wydaje niz na plakatach...gdzie ten domek??
  19. [quote name='daga_27']no mam Sally:lol:[/quote] no to super!!!ja sie gubie juz po prostu,podziwiam Was ze nadazacie...daga pewnie juz pisalas o tym ale jak bedziesz miala chwilke to napisz mi,moze byc na gg,czy to juz pewnie i wogole....
×
×
  • Create New...