Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. hmm...Sara nie pozostala dzis dluzna bluzgom lecacym od mojej Fredzi:diabloti:wiec jelsi dom z psem,to nie zaczepliwym:cool1:
  2. [quote name='Dogo07']Czy kudłaczki nadają się do domku z dziećmi ?[/QUOTE] tego nikt nie wie....nie ma jak sprawdzic w schronie,chyba ze ktos swoje dziecko podlozy:roll:
  3. [quote name='Jagienka'] Acha i Drwal ignoruje morele. Może iść do domu z morelami. Bardzo cenna uwaga!!Jaga jestes niezastapiona:loveu::loveu::loveu:teraz to juz z gorki w poszukiwaniach domu,te morele nie dawaly mi spokoju.Dzwonia ludzie i dzwonia i pytaja, a skad ja mam wiedziec czy Drwal nie reaguje na morele...:cool1:.a tu prosze...rach ciach i wszystko jasne:multi:
  4. [quote name='AMIGA']Uffff to całe szczęście, bo zaraz bym Ci tu "za karę" jakiś wierszyk z częstochowskimi rymami wstawiła :evil_lol:[/QUOTE] a zadna to kara:loveu:poproszze o szczypte poezji:cool3:
  5. Nie,nie ja sie absolutnie nie poddaje.Ja wiem,ze max znajdzie dom na jaki zasluguje,czyli najlepszy na swiecie:loveu:tylko pomalutku;)
  6. Absolutnie zadnych:( Kiedy Max byl w hotelu przed ta cholerna adopcja, byl tam ok 13 mscy a telefonow bylo o niego....moze ze trzy......wiec i teraz nie bedzie latwo:(
  7. W domu trwa dyskusja.Bardzo sie ciesze,ze Panstwo tak podchodza do adopcji,a nie na hurra. Timek okazal sie bowiem wiekszy niz wydawalo sie na zdjeciach,a panstwo mieli zawsze w domu 6 kg malenstwo.
  8. Dziekuje!! poprosze namiary:)
  9. Ciotkiiiiiiiiiii jakie z Was poetki wspaniale:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Timus mial dzis odwiedziny:cool3:byla cora z Tata.Ze mna sie jeszcze nie kontaktowali,ale wiem od p.Tomka,ze bardzo mili i sympatyczni ludzie:loveu:a i Timek przypadl im do gustu.Podobno sa na tak,ale ma jeszcze przyjechac Mama.Jak Pani Mama bedzie na tak,robimy wizyte;)
  11. Za kazdym razem,gdy przychodze do perelki lezy w budzie smutno wygladajac z niej:( Na widok czlowieka od razu sie ozywia,delikatnie wskakuje na kolana i mocno sie przytula.Potem idziemy na spacer,a Sara pedzi jakby mial to byc jej pierwszy i ostatni. Wracamy,przepinam smycz na lancuch:placz:i daje Saruni cieply posilek. Czyszcze miske z resztek namoknietego chleba pomieszanego z blotem.Sarunia zajada sie,a potem smutno patrzy jak odchodze....serce peka:(
  12. rozczulaja mnie takie sunki.....oby im sie udalo.
  13. Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Kto pamieta Rendi??jej sytuacja jest tragiczna:( Rendi, suczka mix onka i amstaffa - wieziona w baraku przez meneli - znow bezdomna :( - Strona 53 - Dogomania Forum
  15. aLBUM PRZEKLEILAM DO 5 POSTU. Dzis czekajac w kolejce u weterynarza spotkalysmy z Rendi Pania z Perelka,sunia ktora wyadoptowalam ponad rok temu. Powiedzialam jej, ze Rendi tez jest do adopcji a Rendi spojrzala na mnie w tym momencie takim wzrokiem,ze bardzo pozalowalam swoich slow. jakby chciala powiedziec:"Co Ty opowiadasz??Ja mam dom!!!!:(:(:(:(" Serce peknie mnie , Jej i Jej Pani gdy bedzie trzeba zawiesc Rendi do hotelu.....ale niestety albo ona w domu,albo kot,a kot byl pierwszy i cierpiec nie moze:( Prosze pomozcie...moze stanie sie cud i ktos od razu adoptuje tego Skarba....
  16. bahlsa, jesli trzebaby bylo ich tam zaciagac to ja nie chce,zeby Timek do nich trafil;)ale na razie nie ma takiej potrzeby.Panstwo sie zastanowia,jesli zechca poznac Timka-pojada;)
  17. Na raie wiem,e nie sa to studenci,ale rodzina;) Panstwo mieli psiaka ze schronu,ktory zmarl. Jestesmy na etapie umawiania sie na poznanie Timka,tzn Panstwo maja sie wybrac do hotelu,bo ja chyba nie dam rady przy tym byc.Opisalam tez warunki adopcji i czekam co dalej.
  18. oj Misia jest naprawde cudowna:loveu:
  19. [quote name='malawaszka']Gutek na allegro z innymi minikami [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=814446105"]Sznaucer miniaturka sznaucerek szuka domu (814446105) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] dziekuje:loveu:
  20. Aga super robota:loveu::loveu::loveu:
  21. terra:loveu: agamika ma nowe foty,bo te stare powygasaly;/ dzis zaszczepilysmy rendi,zostawilam tez 15 kg karmy...ona by sie pokroic dala za Pania:( jest cudowna,calusna i piekna i kochana:loveu:a nawet nie wie,ze juz nie dlugo jej swiat sie zawali:placz:
  22. Chyba jednak branie psa nie dosc,ze nie szczepionego to rozsiewajacego jak napisalas pierwotniaki,nie jest najlepszym pomyslem...raz dla niej,a dwa dla innych psow w programie.
  23. Sara wychowywala sie z gromada dzieci.Nie sadze by wogole miala w sobie agresje...Saruchna ma ciut...wiecej niz 6 lat....powiedzmy,ze mozna ja oglaszac jako 8-9 latke o szczeniecym charakterze..... I siedzi na tym cholernym lancuchu...ja nie dam rady byc tam codziennie,,,wiec widzi czlowieka czasem:(
  24. ja ogloszen niestety nie zrobie:( nie mam nawet czasu ,zeby zabrac Rendi na szczepienie a musi isc w tym tygodniu.Nie mowiac juz o tym,ze 15 kg , ktore ostatnio zawiozlam sie skonczylo i jutro musze dostarczyc nowa karme....
×
×
  • Create New...